(VIDEO) Monstruozan zemljotres uništio Venecuelu! Ogroman broj mrtvih: Zgrade se ruše, ljudi zatrpani, Karakas razoren do temelja
Dva snažna zemljotresa pogodila su Venecuelu u razmaku od samo 39 sekundi, a drugi potres, magnitude 7,5, jedan je od najjačih koji su pogodili ovu južnoameričku zemlju u poslednjih sto godina.
25.06.2026
05:34
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Kojekude
pre 7 godina
Jok more ...
Srba
pre 7 godina
Uredu je za pomirenje stetu mogu platiti ali strah ljudi koji su ovo preziveli i ljudske zivoti to ne moze niko platiti
Cvetko1970
pre 7 godina
Miriše na pomirenje? Možda, al juče... Mirite se vi sa nekim drugim. Kad ja budem bombardovao vama Vašington, Brisel, Pariz, Berlin, a naročito London, ko što ste vi meni bombardovali Niš, Beograd, Leskovac, Surdulicu, Prištinu, e onda možem da razgovaramo o pomirenju i da bude "puj pike, šaleli smo se". Do tada...mirite se sa crnogorcima.
Zloba
pre 7 godina
Prvo ratna odsteta da nam se plati za sve unisteno, nekih 130 milijardi dolara, pa moze pomirenje.
sashahamlet
pre 7 godina
Kakvo bre opraštanje,nema zaborava za svo zlo koje su nam učinili,dokle više savijanje kičme pred belosvtskim ološem
Kažu
pre 7 godina
LOŠE STANJE Srbija ima najbrojniju vojsku u regiji: 'Vojnici rade kao da su u ratnim uvjetima'
Darko
pre 7 godina
E pa ako i Ovo zaboravimo onda sta reci o nama?
deda Raša
pre 7 godina
Malo morgen, sto rece pok.Milosevic. Nikada to ne mozemo zaboraviti, niti oprosriti. Nismo zaboravili Indijance pa necemo ni bombardovanje.
godza
pre 7 godina
Jelena Milic?? Pa jel vi to nas za...avate??!! Ona kaze' mozemo mnogo da dobijemo'!!? A da mi dobijemo Kosovo nazad,odstetu,izvinjenje i da se tornjaju odavde za vjek vekova! Banda ,olos,zlotvori,prevaranti ubice. Tretirati ih kao napodmuklije neprijatelje,narocito engleska g..na!!
ratko
pre 7 godina
nato majmuni,nikada iza sebe Rbija nece ostaviti bombardovanje.... gnjide jedne
Vlado
pre 7 godina
Kako vi hoćete, ali ja nikad neću zaboraviti ovo zločinačko ubijanje i iživljavanja zapada nad svima nama. Kakav bre NATO, to je sramota za ljudsku civilizaciju. Uspostavljati "demokratiju" bombama i ubijanjem naroda???!!!
argamedon
pre 7 godina
zapadni zlocinci i NATO su opasne psihopate , to je nama u Srbiji vec poznato i to se svakog dana vidi i cuje po njihovim svakodnevnim izjavama i delovanju . Kao naprimer oni us nas bombardovali da zaustave etnicko ciscenje , ali su pomogli onima koji su napali nevine ljude , NATP je pomogao dzihadistima i nacistima kao i njihovom tompsonu da danas peva na stadionima o klanju srpske dece i nastavku sirenja mrznje i etnickog ciscenja . Sa kriminalcima nema nikakvog pomirenja i nece ga nikada ni biti , zna se gde kriminalci pripadaju , NATOzlocincima i njihovim partnerima pripada mesto u celijama medjunarodnog suda pravde za zlocine protiv covecanstva .
Rezerva
pre 7 godina
Onaj ko podpise bilo sta sa ovim delikventima tog ce mrak da pojede kad tad.Ne igrajte se glavom jer smo mi ginuli da bi neka budala sad nama procala bajke.A ti vucicu pazi da se ne zaigras?!Pa ako treba bolje jedan dan zivota sa obrazom nego 1000.god bez..Prema tome nema oprostaja.Sta ispada Djura te je malo tukao i sad ce on nama da oprosti.Nikad,nikad ,al ne reci nikad,NIKAD.JA CU PRE POGINUTI NEGO OVO PRIHVATITI.
tobi
pre 7 godina
botovi ne znaju sta da rade :D
Korisnik
pre 7 godina
uranijum i dalje zraci
VLAJS
pre 7 godina
SA KIM POMIRENJE.NEKA SE MIRE NASI PRKNOLISCI ,NAROD NIKADA.MAME IM GA...
Misa
pre 7 godina
To bi bio kraj vladavine SNS....
zoran miljkovic
pre 7 godina
СРЕЋА НАША ШТО ЈЕ НАШ ПРЕДСЕДНИК ЈОШ УВЕК СВЕСТАН,ДА БИ НАС САДА НАТО УНИШТИО ЗА СВАГДА КАО СИРИЈУ,И ОН ЋЕ УВЕК ТО РАЗУМЕТИ,ИАКО ИМА ЛУДАКА КОЈИ МАШУ РАТНИМ ЗАСТАВАМА И ХУШКАЈУ ГРАЂАНЕ НА РАТ,ЈЕР ТЕ СВИЊЕ ЈЕДИНО У КАЉУЗИ ОПСТАЈУ.
Goran
pre 7 godina
Treba ispred Americke ambasada podici spomenik palim junacima protiv NATO bombardovanja sa posvetom na svim stranim jezima i sa knjigom utisaka godtiju i turista. Takav spomenik treba onda uvrstiti u znamenitosti Beograda. Isto tako, da narod ne zaboravi, prikazivati dokumentarce a vreme 72 dana bombardovanja, i to u jeku turisticke sezone sa titlovima na engleskom. Isto tako bi trebalo da se otvori muzej NATO bombardovanja Srbije kao trajni podsetnik zla i nepravde nad Srbijom. Na taj nacin ce mo da pruzimo strancima- turistima istinu o nama. Ne kukujmo nad nepravdom, vec se borimo protiv nje svim mogucim sredstvima.