(VIDEO) Monstruozan zemljotres uništio Venecuelu! Ogroman broj mrtvih: Zgrade se ruše, ljudi zatrpani, Karakas razoren do temelja
Dva snažna zemljotresa pogodila su Venecuelu u razmaku od samo 39 sekundi, a drugi potres, magnitude 7,5, jedan je od najjačih koji su pogodili ovu južnoameričku zemlju u poslednjih sto godina.
25.06.2026
05:34
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
GOTOVO
pre 7 godina
Prvi nacrt zakona o formisanju vojske RK je upravo i zvanično USVOJEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
GOTOVO
pre 7 godina
Prvi nacrt zakona o formisanju vojske RK je upravo i zvanično USVOJEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nikolas
pre 7 godina
Velika sramota.
Srpska Sramota
pre 7 godina
Mogu Srbi da ratuju na internetu sa propagandama kukanja i kmečanja ali zašto niti jedan srpski medij ne prenosi sada ovo pa šta smo u 91g i niko ne zna ništa... Večernjilist,hr LOŠE STANJE Srbija ima najbrojniju vojsku u regiji: 'Vojnici rade kao da su u ratnim uvjetima'...Jedan bivši časnik rekao je za Al Jazeeru kako se stvarno stanje uljepšava te da vojnici čizme kupuju na tržnici... Tera se propaganda o migovima i s300 a vojska kupuje ćizme na pazaru i gubitnički borci i policija štrajkaju da im se nešto da a za 5g se iselilo 300 000 ljudi pa eto neka se zarati da vidimo koliko će ići u rat a koliko za EU.... Kosovo je rešena stvar još od 95g kad ona hrvatska akcija nija ispala vetrić iz guzice i one kolone srpskih civila za to posložene u RH nisu uspeli da odvedu na Kosovo da albanci ne postanu većina pa ih je sada 95% i tu nema šta da se raspravlja a kukati se može do mile volje....
Kažu
pre 7 godina
Makedonija danas otvorila pristupne pregovore sa NATO paktom a tajnik pakta kaže da ulaze do kraja 2019g a već sada su Srbi u Makedoniji ugroženi ko i u vreme NDH!
Bratko
pre 7 godina
Da li to sada i Makedonija neće u NATO nego je "na silu guraju" i da li će i tu Srbi i Rusi da pokušaju da pokrenu rat da to spreče? Da li će i u Makedoniji ko i u CG i RH i BiH i RK da budu jadni i genocidni Srbi ugroženi ko i u vreme NDH? Da li će i u Makedoniju da kukaju i kmeče ko od 95g ma biće ih divota slušat!
Kažu
pre 7 godina
Nije mogao Slobo da izbije na hrvatsko more pa neće moći ni Vučić na albansko jezero! Srce srbije je izvađeno ilegalno dok je pacijent bio bez svesti posle Oluje i sada ide na legalnu transplataciju u Majku Albaniju! Pošto je i ove turističke sezone zarada od turizma veća opet skoro za milijardu evra od prošle godine Hrvatska kupuje od Amerike eskadrilu 12 borbenih helikoptera Apači(Otpisuju stare ruske 11kom Mi8 i 13kom Mi17) i od Izraela kupuje 12 PVO Spajder i od Nemačke kupuje 40 tenkova Lepard 2A4(Do 2020g)...a dobiva na poklon od Amerike 16MLRS lansera i još 6Kajova voriors... CG je za logore na svojoj zemlji(Logor Morinj) isplatila odštetu za 220 hrvatskih logoraša i zbog zločina osudila 4 svojh bivših pripadnika JNA na 12g zatvora e tako se radi po poglavlju 23(sudstvo)! Izaslanik Pape Franje za Međugorje kaže da je ono već u rangu sa svetištima u Lurdu i Fatimi i prava ispovedaonica Evrope! Dok je svet izučava hrvatska vojska imala vojno-taktičku vežbu akcije Oluja 95g ko najveću vojnu vežbu od samostalnosti sa 5500 vojnika na svim poligonima po RH i to 4dana ko 95g! NUDE INVESTICIJE Kinezi žele uložiti 13 milijardi eura u hrvatsku brodogradnju, nacionalni stadion, željeznicu..
MILE
pre 7 godina
RASKRSTITI SA ZAPADOM,OKRENUTI SE ONIMA SA KOJIMA MOŽEMO RADITI I EKONOMSKI I IMATI SIGURNOG SAVEZNIKA,VUČIĆ MORA DA SHVATI DA JE ZAPAD KAO I SVAKI SILEDŽIJA.KO TE JE JEDNOM UDARIO OPET ĆE, SAMO JE PITANJE KAD.
Feđa
pre 7 godina
Albanci se izgleda našmrkali dobro pa glume silu,nema njima spasa.
Boban
pre 7 godina
Haradinaju izgleda bilo malo kad ga oplavio brat Rus pa traži još.Kakva vojska,koga vi i od čega branite!?
Sotir zvani djubre
pre 7 godina
A zašto je to skandal?Američki ambasador je rekao da je to suverena država!
deda Raša
pre 7 godina
Jeli Skot nacelnik generalstaba?
Dejan
pre 7 godina
A nasa vlast cuti ? Ne slavi pobedu vec sve teme oko nekog lika iz Dveri za kog prvi put cuje vecina nas.
Višnja
pre 7 godina
Šiptari imaju debelu zaleđinu Amerike, bezobrazni su kao skotovi, nekulturni i neprijatni i mrze nas iz dna duše... a ni mi njih baš ne volimo...
SuverenaAnonimka
pre 7 godina
Skanda? Pa dzukela AVAV je sve predao, potisao... zavsio ''pregovore''! Sto se cudite bednici iz Informera? SRAM VAS BILO OGAVNI ''NOVINARI'' BEZ MOZGA I OBRAZA sto idaste Srbiju!
GrofMonte
pre 7 godina
Zašto skandalozno? Svaka suverena i nezavisna država ima pravo da ima odbrambeni mekanizam to jest vojsku, zar ne?
DRAGAN
pre 7 godina
Danasnja Odluka Albanske Skupstine je jos jedna stvar koja ce pogorsati odnose. Ovo su stvari koje od strane Albanaca idu u kontra smeru od one koja je dogovorena u razgovorima u Briselu. Mislim da EU treba da jasno iskaze svoj stav. Jos je veca sramota sto su svoje kolege iz redova Srba nazvali svinjama sramno nema sta.
mimi
pre 7 godina
Niko nema prava da vređa Srbe pa ni Albanski poslanici
mimi
pre 7 godina
Ovo je prevazišao svaku meru
Kaja
pre 7 godina
Desilo se ono sto nje smelo da se desi.
Mirko
pre 7 godina
Normalno da ce ljudi napustiti, ovo je zastrasujuce.
mimi
pre 7 godina
Skandalozno
mimi
pre 7 godina
sramota
Duki
pre 7 godina
Ovi ce dole realizovati izgleda ve to su naumili.
milos
pre 7 godina
Kakvu vojsku? Ovo je strašno, dokle više BRE?!
Jelena
pre 7 godina
Da li ce neko da reaguje na ovo? Odakle im pravo da formiraju vojsku?
mara
pre 7 godina
Nema uslova da se formira kosovska vojska.
Lepa sela
pre 7 godina
Nego, hoće' l bit' onog rata..
Milos
pre 7 godina
Tenzijama i nasiljem se nista nece resiti,nema ni govora o tzv "Vojsci Kosova"
Mare
pre 7 godina
Znači definitivno sa Albancima se ništa ne treba dogovarati, jer oni nikakav dogovor ne poštuju, već dogovor koriste kao način obmane.
Sreta
pre 7 godina
Danasnjom Odlukom o formiranju vojske samo ce se podici nespokojstvo i tenzije na KiM.
Rasta
pre 7 godina
Ne vredi vam ta kvazi vojska apsolutno ništa.Kakva država takva i vojska.
Kika
pre 7 godina
Sve se to radi mimo zakona
Krunica
pre 7 godina
Nakon, savršeno uspešne, najveće vojne veže od samostalnosti RH. evo šta je izjavio, hrvatski ministar odbrane Damik Krstičević a šta, dobro pokazuje i to po čemu se toliko razlikuju, hrvati i srbi i njihova vera: ....“Hrvatska borba za neovisnost, osim hrabrošću i smjelošću te inovacijom, kao i zajedništvom, bila je obilježena još jednim detaljem: svaki hrvatski ratnik, junak, pored ostalog, imao je izuzetno snažno i moćno oružje, Gospinu krunicu”, rekao je ministar, prisjetivši se svih hrvatskih branitelja koji su svoje živote položili za stvaranje slobodne države.....MINISTAR U SLUŽBI BOGA: ZATO GA NE PODNOSE Krstičević otkrio najčuvaniju tajnu Domovinskog rata!
More
pre 7 godina
Nego, eto namesto Velike srbije i mitskog i vekovnog, srpskog mora, koje nije srpsko ni posle 1000g i genocida 90ih na nenaoružanim komšijama. Eto, desilo se, samo to da je ove godine, čak 12% veći dolazak, Srba na letovanje u RH a zarada od turizma, zbog koje se uzalud ratovalo 90ih je u RH čak 12milijarde evra. Od toga, kako je analiza 2013g pokazala od Srba je samo 650mi.E šta je jako malo, zbog propagande, širenja mržnje po Srbiji, koja zato i nesme stati. Eskadrila aviona F16-Oluja, košta samo 500mil.E pa sad, zamislite samo da hrvati, teraju propagande, kakve bi lepe naslove, stavljali po portalima? A zamislite vi da se ta, hrvatska akcija Oluja, stvarno pretvorila u “vetrić iz guzice” 95g i lepo onog, Šešelja sa ostalim, četnicima i vojvodama i Arkanom i Legijom i celom ekipom a on sa onolikim salom, negde na ležaljki na moru u Velikoj srbiji, recimo baš, kod Karlobaga, kako uživa i bogati se sa lancem hotela po celoj obali i pored njega, onakva lepotica Kolinda…e lepi su to bili planovi 91g ali šta ćeš povampiriše se ljudi i ništa od toga! Pa ne vredi sada kukat i plakat i lagat…?
Rede
pre 7 godina
Nemam reci, strasno, samo da se odrzi mir.
Bojana
pre 7 godina
Nadam se da Albanci nece ovo na zlo da iskoriste.
minja03
pre 7 godina
Provokatori Albanci resili da stvore vojsku,to i ostvaruju.
Dusan
pre 7 godina
Sve sto rade Albanci, rade u laznoj drzavi, po laznim Zakonima!!
cica
pre 7 godina
Pa to nije normalno, šta nam rade!
DRasko
pre 7 godina
Ovo nije smelo da se desi.
Darko
pre 7 godina
Naravno da su napustili. Kakvo je ovo postovanje, nikakvo.
cica
pre 7 godina
Direktna pretnja po mir u regionu.
Ivan
pre 7 godina
Bilo bi to opasno i po celu Evropu!
Igor
pre 7 godina
Prištinska vojska bi bila dinamit u regionu.
Ivana
pre 7 godina
Nadam se da cemo uspeti da odrzimo mir i stabilnost.
vojkan
pre 7 godina
Skandal..strašno..
vojkan
pre 7 godina
Ne mogu mimo zakona...veliki skandal
dusan
pre 7 godina
Срби нежеле да се формира шиптарска војска и имају бојкот као начин да се спречи тако нешто.
Strahinja
pre 7 godina
Kosovo nikako nemoze da formira nikakvu vojsku jer Kosovo nije drzava niti ce ikada biti.
Boli
pre 7 godina
Strasno!
Bole
pre 7 godina
Do ovoga nije smelo da dodje.
Miki
pre 7 godina
Moraju reagovati Međunarodne zajednice!
Miki
pre 7 godina
To se nesme dopustiti!
Maja
pre 7 godina
Ovo je mimo svakog zakona, EU da reaguje sto pre.
Marko
pre 7 godina
Aha, vi nebi OVK, to je albanska legitimna vojska i kao takvu je treba tretirati i poštivati. Kome se to ne sviđa, lijepo traktorče u mot i pravac Bg, i to još dok je vrijeme. Nigdje o suživotu, o životu na Kosovu, nemožete srbi nikud kako vam nije jasno. Ili se prilagodite situaciji ili otiđite. Nemislite valjda da treba iseliti albance, malo morgen. Ili suživot ili van, nema treće. Što prije srbi na Kosovu shvate da ih Srbija politički iskorištava to bolje za njih, srbe će to puno koštati možda i etnički čistog albanskog Kosova. Vojvodina i Sanđak naprijed..... na redu ste. Objavi, molim te.