(VIDEO) Monstruozan zemljotres uništio Venecuelu! Ogroman broj mrtvih: Zgrade se ruše, ljudi zatrpani, Karakas razoren do temelja
Dva snažna zemljotresa pogodila su Venecuelu u razmaku od samo 39 sekundi, a drugi potres, magnitude 7,5, jedan je od najjačih koji su pogodili ovu južnoameričku zemlju u poslednjih sto godina.
25.06.2026
05:34
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
NevenaK
pre 7 godina
Ne smemo dozvoliti da se dese devedesete i prognon Srba kao sto je bilo u Hrvatskoj.
Predrag
pre 7 godina
Pa tamo skoro da i nema srba vec su proterali gotovo sve
mimi
pre 7 godina
Srbija neće podleći pritiscima
Kosovka
pre 7 godina
Šta Šiptarima fali u Srpskoj južnoj pokrajini? - Imali su i imaju sva prava. Školovali su se i školuju se na albanskom od osnovne škole do fakulteta. Srbija je i Srbski narod gradila Kosovo i Metohiju. Najveći broj Srbskih svetinja je baš na Kosmetu- 1300-koje albanci ruše pred celokupnom svetskom javnošcu, a da niko ne reaguju... ČUDNO! Kakvi su to aršini???
Milan
pre 7 godina
Nikada nećemo priznati kosovo...
Sstteeffaann
pre 7 godina
Necemo, al im dozvolismo licno mi Srbija da se zaduzuju kod mmf-a (dss), da sa svojim pasosia ,l.kartama i dozvolama paradiraju Srbijom (ds) pa postavismo i priznasmo carinu kosova (ds) pa ukinusmo srbijanske institucije na severu, koje nisu bile paralelne nego jednejedine koje su funkcionisale(sns). Pa da ih ne ometamo u uclanjenju u medjunarodnim organizacijama npr. fifa,uefa, olipiski savez,eu...(sns) pa medjunarodni pozivni broj... a necemo da ih priznamo NIKAD.
mila
pre 7 godina
A kada mi tražimo nekog ratnog zločinca, zapadni predstavnici u Interpolu tvrde da su to političke odluke..
Mika
pre 7 godina
Nažalost, svi imaju veća prava od nas.
Milan
pre 7 godina
Tako se bori za interese svoje zemlje...Kosovo je Srbija
mina1405
pre 7 godina
Nadam se da će se ostvariti dobri odnosi sa Kosovom, to bi mnogo značilo za Srbiji. I ubeđena sam da će se to i desiti, uz pomoć predsednika.
Mika
pre 7 godina
Pa oni to i zele, da nas istrebe po svaku cenu.
sasa
pre 7 godina
Prijem Kosova u Interpol stvorio bi nove tenzije i ne znam kome to treba u ovom trenutku.
Damir
pre 7 godina
Ne sme se dozvoliti da udje Kosovo u interpol radi sve opsteg mira i stabilnosti u regionu.
Beki
pre 7 godina
Zasto Srbija nema 10 000 spremni poternica a za hrvate 5 000 spremni poternica . Dokle cemo samo kukati i plakati , uradice ovo ono i drzati narod u stalnom strahu . Vise i ne gledam dnevnik i vesti samo kuknjava i plac. Dokle bre......
Željko
pre 7 godina
Zato što je Hrvatska u EU, Hrvatska je u NATO i ovo nije, na našu sreću i niti će ikada biti, 1991. godina! BTW Svi susjedi vas mrze, zapitajte se što je to tako, jedini koji vas "vole" su se ogradili žicom od vas!
minja03
pre 7 godina
potrebno je sve uraditi da ne dode do nestabilnosti u regionu za sta su Srbi,dok za Albance to ne moze da se kaze
Ron
pre 7 godina
Albanci ce na svaki moguci nacin onda pokusati da etnicki ociste Kosovo i Metohiju, hapsenjima i maltretiranjem Srba.
Maja
pre 7 godina
Ako svet dozvoli da jedna od najkriminalnijih nacija uđe u u Interpol onda od Svetske policije nema ništa i tek će kriminal onda biti zastupljen na Kosovu i postaće druga Kolumbija.
slađa
pre 7 godina
Predsednik Vučić je u pravu što se tiče prijema tzv Kosova u Interpol, jer Srbija u tom slučaju ne bi zbog ugrožavanja ljudskih prava svojih građana, mogla da očuva ni mir ni bezbednost, čak ni improvizacijom. Postoje linije koje se ne prelaze. Međunarodna zajednica ovo da shvati veoma ozbiljno.
Desa
pre 7 godina
Ne smemo dozvoliti da se dese devedesete
Đura
pre 7 godina
Valjda i mi, Srbi, imamo spisak Šiptara za Interpol?
makaa
pre 7 godina
Nikada nećemo priznati nezavisno Kosovo.
Emily
pre 7 godina
Nema krize za zaposlene u Interpolu!
Vicking
pre 7 godina
Moramo na miran i racionalan način doći do nekog kompromisa, jer će se opšti haos ponoviti i bezbednost naših građana će se poremetiti!
Mrrrr
pre 7 godina
Nadam se da Evropa nece otici toliko daleko pa da prime tzv drzavu Kosovo u Interpol.Time bi se narušili mir i stabilnost na Balkanu.Mada smo svi svedoci da Evropa sve vise ćuti na provokacije albanskih zvanicnika.
anja
pre 7 godina
Ne smeju da dozvole nove nemire u regionu. A primanje Kosova u Interpol to ce da donese.
dana
pre 7 godina
Mi necemo priznati Kosovo nikada , a oni neka prime teroriste da budu clanica Interpola.
pera
pre 7 godina
To ce biti velika sramota za Interpol ako prime u svoje redove laznu Kosovsku drzavu. Ne samo da ce Srbi biti na poternici nego ce se njivovi zlocinci izvuci od suda i kazne.
Ina
pre 7 godina
Ovakve stvari se dese kad se odaze resavanje problema. Vucic sad spasava sta se spasti moze i pokušava da izbegne nove sukobe
Pjer
pre 7 godina
Ako se to desi,biće nam jasno i koliko nas EU podržava na našem putu ka njoj i motivi cele ujdurme ,samo da bismo priznali "Kosovo" !
Nikola
pre 7 godina
Bozidar Spasic je postao Kristijan Golubovic
Dragan R
pre 7 godina
Valjda se ova katastrofa neće desiti , inače će na hiljade nevinih ljudi nastradati od ruke bezakonja.
koki
pre 7 godina
Ovo se nikako ne sme dozvoliti. Ovo bi bila opasnost po sve nas. Nikada mi nece priznati tu kvazi drzavu. Ali ovo nikako ni ne sme da se desi
Janko
pre 7 godina
Srbija neće dozvoliti prognan Srba.
Mila
pre 7 godina
Samo da se resi pitanje Kosova, da bar malo zivimo u miru i da nasa deca u miru zive...
Koki
pre 7 godina
Da svakako bi prijem Kosova u INTERPOOL napravilo mnogo problema , na vise nacina , em nebi vise hteli ni da pregovaraju vec bi sacekali da vreme i SAD odrade za njih i da se uclane u UN i sve ostale organizacije , a Srbija vise ne bi imala nikakve sanse za bilo sta , niti bi je vise iko pitao.Druga isto tako jako teska situacija bi nastala prijemom u INTERPOL nasli bi se mnogi Srbi na poternicama sto bi napravilo sukobe i produbljivanje konflikta.
Mata
pre 7 godina
Kosovo ce zauvek ostati Srbija i nikada necemo priznati njegovu nezavisnost
Dragana
pre 7 godina
Dramaticno je, to je zaista uzasna istina.
zIKA
pre 7 godina
Nadam se da do toga ipak nece doci.
Kosovka
pre 7 godina
Molimo Godpoda da nas pogleda i spase od zla. Ujedinimo se toliko da budem svi braća i sestre u Hristu. Svako zlo mora da prođe, tako će proći i ovo doba Satane. Predsedniče Vučiću, uz Tebe smo. Ja, koja sam rođena na Vidovdan, znam da si mudriji od sviju njih zajedno, čestitiji i veliki patriota. Tuđe nećemo, svoje ne damo! Živela Stbija!
Gadafi
pre 7 godina
Da nemaju krvave ruke ne bi bili na poternici.
Dara
pre 7 godina
Nas predsednik ciniti sve moguće i nemoguće što je za Srbiju korisno i vazno.
Ana
pre 7 godina
Nas predsednik svim snagama radi na ocuvanju mira i bezbednosti naseg naroda.
mirjana
pre 7 godina
Mani interpol sta je sa siftarskom vojskom Kosova?Zasto Vucicu ne oteras Skota iz Srbije?
Ana
pre 7 godina
Ne smemo dozvoliti da Šiptari rade ono što hoće, moramo se boriti za KiM, ali ne ratovima, već mirom i mirnim putem!
Maja
pre 7 godina
Zapad bi podhitno trebao da reaguje na takve budalaštine!!! Kakvo crno priznavanje Kosova!? Gde je sad Đilas, sa svojom posadom, neka rešava probleme koje su stvorili 2008. godine.
Iva
pre 7 godina
Da mi je znati ko je sve na spisku?
Rada
pre 7 godina
Nema ni jednog osnova po kome bi Albanci sa svojom laznom drzavom mogli da udju u interpol.
Jelena
pre 7 godina
Naravno da ne postoji ni jedna dobra strana ulaska Kosova u Interpol. Ti koji to podrzavaju se pre svega ne razumeju u posao koji rade i kontriranje je jedini cilj. Moramo svi biti svesni posledica koje bi ovaj postupak doneo.
Braco
pre 7 godina
Srbija treba do kraja da istera na cistinu sve i spreci prijem u interpol.
Sandokanons
pre 7 godina
Sta vele tvoji prijatelji iz sveta???Da mi malo odemo na vikend na Kosovo i Metohiju i resimo taj problem????
Dehan
pre 7 godina
Borimo se za nase interese
Dehan
pre 7 godina
Srbija nece pasti na njihove pritiske
TEA
pre 7 godina
VELIKE SILE BI TREBALE DOBRO DA RAZMISLE O POSLEDICAMA U REGIJONU SA PRIJEMOM KOSOVA U INTERPOL.
jova
pre 7 godina
Pritisci na Srbiju su ogromni,treba ovo izdržati.
Sofija Kovacevic
pre 7 godina
Šiptarski teroristi se uveliko spremaju,da izazovu nemire širih razmera.
Sofija Kovacevic
pre 7 godina
Da li iko moze i zeli da spreči ovu farsu na Kosovu.Oni bukvalno izazivaju i pretre ratom.Formiraju vojsku,otvaraju granice sa Albanijom,spremaju hapšenje 5000 ljud...
milos
pre 7 godina
Mislim da je naša diplomatija trenutno mnogo jača nego u nekom periodu ranije. Tako da šiptari...
Vodolija
pre 7 godina
Интерпол не сме да дозволи да криминалци, терористи и нарко дилери постану чланови .
Alhemičar
pre 7 godina
Ово је исто као када би Коза Ностру, примили у Интерпол , јадно и бедно од стране западних сила које гурају шиптаре у Интерпол.
Miki
pre 7 godina
To se nesme dopustiti!
SS
pre 7 godina
Pa oni se i dalje opušteno šetaju po celoj Srbiji,prate svoj biznis,i daju priloge za otcepljenje kosova,zašto.
RINGISPIL
pre 7 godina
Zasto Srbija nema optuznicu za genocid u NDH 1941*1945 NAD Srpskim narodom. Zasto nema optuznicu za genocid 1999 zbog ubijanja i progona iz Hrvatske. Zasto nema optuznice za bar 10000 hrvata HOS a. Zasto nema otuznice protiv Siftara ceo narod staviti na poternicu jer su svi ucesnici progona i genocida. Gde je optuznica za trgovinu organima Srba za logore itd otd. Gde je optuznica protiv NATO zbog ugrozavanja svetskog mira zbog nelegalnog bombardovanja i upotrebe zabranjenog nuklearnog oruzja. E moja vlado i drzavo.