(VIDEO) Monstruozan zemljotres uništio Venecuelu! Ogroman broj mrtvih: Zgrade se ruše, ljudi zatrpani, Karakas razoren do temelja
Dva snažna zemljotresa pogodila su Venecuelu u razmaku od samo 39 sekundi, a drugi potres, magnitude 7,5, jedan je od najjačih koji su pogodili ovu južnoameričku zemlju u poslednjih sto godina.
25.06.2026
05:34
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
gale
pre 7 godina
Sve je to ista kuhinja.Siptari sa Kosova,Rama,Nato i Amerika.Sve je manje sanse za mir u regionu.
EU
pre 7 godina
Evropska Komisija je pokazala da je po visini plate RH na čak 21 mesto od 28 članica ma zamislite vi to ljudi moji....MILIJUNSKI IZNOSI Tvrtke više nemaju izbora: Povećavamo plaće da zadržimo ljude
Čeda
pre 7 godina
Od Rame a i od Albanije ništa se drugo nije moglo ni očekivati a Priština je isturno odelenje njihove nasilne politike.
88
pre 7 godina
A reci nam ,molim te Cedo da od srba mozemo da ocekujemo,osim da se biju u prsa za Kosovo iz svojih fotelja.Naravno ,i Rama je iz fotelje napisao tvit ali nesto ima za cilj
Vesna
pre 7 godina
Ovo je skandalozna provokacija, koji mučenici-teroristi i trgovci organima. Strašno!
paramonte
pre 7 godina
Sve samo neke provakacije od albanaca.
Miki
pre 7 godina
Strašne su izjave!
Miloš
pre 7 godina
Neverovatno, koji užas, koljači i kriminalci imaju svoju vojsku
zora
pre 7 godina
Albanci nisu ni svesni svojih postupaka, samo traze probleme.
paramonte
pre 7 godina
Koji mucenici,to su obicni kriminalci.
MILA
pre 7 godina
Još jedan dokaz da su Albanci teroristi
Dusko Jokic
pre 7 godina
Oni samo znaju da provociraju, a nisu kadri da nesto konkretno ucine.
Mate
pre 7 godina
Konkretno? Pobunili se, potjerali srpsku vojsku s Kosova, proglasili državu, priznalo ih više od pola svijeta, što je još važnije, oni najvažniji, Amerika i Zapad u većini, a tamo oni i žele. I sad KONKRETNO prave vojsku, tako da imate još manje šanse za vratiti Kosovo. Ako oni ne rade ništa konkretno, ŠTA TO VI RADITE KONKRETNO, osim što naričete i plačete Kosovo je Srbija, a morate pitati za dozvolu da vam neki političar uopće uđe na Kosovo, kamoli vojnik. KONKRETNI ste, nema šta. Politika Daj što daš. A ne daju ništa.
Branko
pre 7 godina
"A STA VI HRVATI-SRBOMRZCI KONKRETNO RADITE OSIM STO PROPAGIRATE ZLOBU I MRZNJU, DOLAZI I VAMA CRNI PETAK " !!!!????? " HR EKONOMISTA ZELJKO LOVRINCEVIC JE PRIJE 2 DANA OBJAVIO TEKST POD NASLOVOM: HR MOZE DA EGZISIRA JOS SAMO 2-3 GOD, A ONDA TKO SE SNADJE I KUD KOJI MILI MOJI" !!!!??????
Milan
pre 7 godina
Srbija i njen narod će se odlučno boriti protiv ovakve nelegalne odluke
Jovan
pre 7 godina
Koljači ostaju koljači bez obzira što su promenili uniforme.
Veliki daje
pre 7 godina
Navikli smo na njihove provokacije.
Anja
pre 7 godina
Srbija je prestala da reaguje na ovakve provokacije.
Sara
pre 7 godina
Rama i Haradinaj samo znaju da provociraju, ali ne reagujemo vise na njih. Dosta je bilo!
Dusan
pre 7 godina
Mi smo na provokacije od Siptara naviki. Samo cemo ih diplomatski iskulirati
Eko
pre 7 godina
Ozbiljni bolesnici koji su se oteli kontroli zapada i USA.
Miki
pre 7 godina
STRAVIČNO JESTE!
Nikola
pre 7 godina
Ovo je nečuveno da neko ne postoji kao država a da može da formira vojsku. Ne vredi Rami da ih podržava jer je ta vojska nije osnovana po zakonu i pitanje je da li će uopšte postojati.
STOJANKA
pre 7 godina
Rama govori jedno ,a radi sasvim drugo. Urayumite se ljudi ya dobrobit oba naroda.
Vodolija
pre 7 godina
И онда ће да дође Скот да каже како је потребно имати стабилност а његови '' пулени'', раде на нестабилности и тензијама.
Milisav
pre 7 godina
Rama je provokator i jedino mu je bitno da poremeti zapocete pregovore koji se vode!
Alhemičar
pre 7 godina
Не знају ти шипци за нормално и културно понашање, срамота и за њих и за оне који их подржавају са запада.
Jovan
pre 7 godina
Da li su ikada išta drugo znali osim da ubijaju i provociraju???
miki
pre 7 godina
To je losa podrska Rame za ceo region Balkana
petar
pre 7 godina
MEĐUNARODNA ZAJEDNICA DOZVOLJAVA FORMIRANJE KBS-TERORISTIČKE ORGANIZACIJE. TA ISTA ORGANIZACIJA ĆE PONOVO U PARIZU, LONDONU , ISTANBULU I NA DRUGIM MESTIMA DA DEMONSTRIRA SILU I DA UBIJA NEDUŽNE CIVILE. I ONDA SE TA ISTA MEĐUNARODNA ZAJEDNICA BORI PROTIV TERORIZMA. SLEPCI JEDNI!!!
Petar
pre 7 godina
Koji mučenici,vi albanci mučenici!? Dokle ćete vi da izigravate žrtve kad svi dobro znamo ko ste i šta ste!? Kakva vojska takva i država.
Dario
pre 7 godina
Ja ne vidim sta je tu sokantno. Kao da nismo znali o kakvom se čoveku radi?!
Dario
pre 7 godina
Edi Rama nikad nije skrivao svoje namere o pravljenju velike Albanije. Zasto bi bilo sokantno kacenje takve fotografije na twitter-u?
Biljana
pre 7 godina
Kad otmes tudje, ne nadaj se dobrom!Samo polako, osiromaseni uranijum ce uzeti svoj danak!
crnooka
pre 7 godina
Siptarska posla
misica
pre 7 godina
e po ovom se vidi koliku podršku imaju...Siptari
Zora
pre 7 godina
Strasno,jos jedna provokacija u nizu kojom nam Albanci stavljaju do znanja da nisu za kompromis.
Aha
pre 7 godina
Da li su srpski clanovi laznog parlamenta isto lazni? A pare koje primaju si isto lazne !!!! Mene je to raubesnilo
Sandra
pre 7 godina
Kosovo je sebi zacrtalo plan šta će uraditi i svi su tamo složni oko tog cilja. A ovde se vlast svađa sa opozicijom,odvaja se od Srpske pravoslavne crkve, kuka na sav glas kada ih iznenadi neka odluka sa Kosova. Sve smo dali kosovskim vlastima a ništa nismo dobili.
Magi
pre 7 godina
Provokacijama nikad kraja.
Sima
pre 7 godina
Sve je to ista kuhinja.Siptari sa Kosova,Rama,Nato i Amerika.Sve je manje sanse za mir
Dehan
pre 7 godina
Sve su nam manje sanse za mir ovakvim ponasanjem
beli tigar
pre 7 godina
Pa ovo je stvarno strasno i treba da se reaguje na ovakve provokacije.
zoran
pre 7 godina
Baš me zanima kada će naš premijer da objavi vest da su rezervistima iz 1999 isplaćene dnevnice. Sve će im to narod pozlatiti.
mile
pre 7 godina
Potrebno je da se gospodin Rama malo ugleda na nase drzavne predstavnike. Nacin u ponasanju i drustvenom delovanju nisu dostojni jednog drzavnika.
maja
pre 7 godina
Cestitke siptarima na ne primanje u interpol hahha
deki
pre 7 godina
Teroristicka grupa koja ce ako Bog da uskoro biti pohapsena
Deli
pre 7 godina
Svaki dan nove provokacije sa njihove strane.
Kris
pre 7 godina
Sa ovakvim njihovim ponasanjem su nam sve manje sanse za dijalog!
Goran
pre 7 godina
Зашто људи ви уопште мислите да је некоме стало до мира на овим просторима?! Или коме је , осим нас самих, стало до тога да Србија буде јака? Па наравно никоме
cveta
pre 7 godina
Ne trebamo nasesti na njihove provokacije
cveta
pre 7 godina
Strasno, nadam se da ce neko reagovati na ovo
mara
pre 7 godina
Provokacijama od strane Albanaca nikad kraja.
mikica
pre 7 godina
Neprestaju sa provokacijama.
mirela
pre 7 godina
Strasne izjave, zaista ne znam kuda ovo vodi.
mala
pre 7 godina
Nastavljaju sa provokacijama.
mala
pre 7 godina
Dokle vise da trpimo njihove provokacije?
Tina
pre 7 godina
Izjave su strasne.
Tina
pre 7 godina
Izjave su strasne nije lepo.
Iva
pre 7 godina
Sikter Rama!