(VIDEO) Monstruozan zemljotres uništio Venecuelu! Ogroman broj mrtvih: Zgrade se ruše, ljudi zatrpani, Karakas razoren do temelja
Dva snažna zemljotresa pogodila su Venecuelu u razmaku od samo 39 sekundi, a drugi potres, magnitude 7,5, jedan je od najjačih koji su pogodili ovu južnoameričku zemlju u poslednjih sto godina.
25.06.2026
05:34
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
minja03
pre 7 godina
Svaki dobro nameran razgovor znaci puno za nas
Dordi
pre 7 godina
Ovo je mogao samo jeden bot da napise. Kakav bre dobro nameran razgovor, SAD i dalje lazu i mazu a mi kao nevesti gutamo sve to. Posle formiranje vojske t.v. Kosova se je jasno, Vuciceva Kosovska politika je propala!
Visnja
pre 7 godina
Drago mi je da ljudi u americkoj administraciji zele da cuju stavove Srbije.
Biki
pre 7 godina
Ne slazemo se po pitanju Kosova, a to nam je sada najveci problem.
Pera
pre 7 godina
Treba iskoristiti ovu istorijsku šansu. Ne smemo dozvoliti da nas sateraju u ćošak.
Igor
pre 7 godina
A kako?Kada nas stalno pritiskaju i guraju u cosak Smeta im sto se Srbija razvija ekonomiski i sto ima jaku i sigurnu Vladu i Predsednika.Ja se nadam da ce braca Rusida nam pomognu oko Kosova kai sto Ameri pomazu siptare.
kiki
pre 7 godina
Slazemo se sa nasim predsednikom i onim sto je rekao.
Queen038
pre 7 godina
Nažalost Amerika na ovaj način ruši svoj kredibilitet i ugled,podržavajući nešto što je protivzakonito!
Zora
pre 7 godina
Dogovor je moguc samo uz kompromis,ali Albanci nam stalno pokazuju da dogovor nezele.
jelka
pre 7 godina
pa bas tako, Albanci ne bi umeli ni stado ovaca da cuvaju, ko bi jos poverovao da je ovo njihova igra...
Veljko M
pre 7 godina
Nikada Albancima ne bi palo na pamet da formiraju svoju vojsku, da iza toga ne stoji međunarodna zajednica.
Aca
pre 7 godina
Jasno i glasno je Vučić rekao amerikancima da igraju dvostruku igru i da rade sve kordinisano sa šiptarima.
Mitar Odović
pre 7 godina
Verujem da će razum preovladati i da će međunarodna zajednica zabraniti Kosovu da pravi svoju vojsku.
Lana
pre 7 godina
Pa dobro kako to da nas predsednik se susrece sa zamenikom pomocnika….. Bez omalovazavanja spomenutog gospodina, on je trebao da se sastane sa nekim nasim sluzbenikom svoga ranga, bez obzira sto su to SAD... Da li bi Trump primio naseg sekretara za regionalni razvoj? Ne sekretarevog zamenika vec njega licno..:-D))) Sami sebi radimo medvedju uslugu, pa kako da nas drugi postuju...
VLAJS
pre 7 godina
U kom to filmu.
Milos
pre 7 godina
Dijalog je kljuc uspeha za obe strane.
Ivana
pre 7 godina
Austrijski vicekancelar upravo je rekao da vojska Kosova nece biti formirana, kao i da Kosovo ne moze da udje u Interpol
Maki
pre 7 godina
Kosovo nije država i ne može da ima svoju vojsku!!!
Sofija Kovacevic
pre 7 godina
Uopšte mi nije jasna uloga Amerikanaca.Čas vruće ,čas hladno.????
Sofija Kovacevic
pre 7 godina
Ništa ne verujem Americi.
Mima
pre 7 godina
Saradnja sa SAD je neophodna.
maja
pre 7 godina
Vucic svoje neda Vucic svoje brani!!!
igor
pre 7 godina
Treba biti doslaedan u svojim stavovima i nema povlacenja nema predaje
Nina
pre 7 godina
Slažemo se bar oko toga da je najvažnije očuvati mir i stabilnost, i nadamo se da će Amerika imati razumevanja za nas i pored njenog priznanja nezavisnosti Kosova.
Biljana
pre 7 godina
Da je situacija komplikovana, jeste, ali mi moramo sacuvati nas narod i nsse interese.
Mile
pre 7 godina
Hvala predsedniku sto je spreman da stoji nasuprot amerikanaca i da ne poklekne i sto ima cvrst stav
Kika
pre 7 godina
Srbija siptarima nudi vise nego sto ostavlja za nju. Ali i njima je to malo. Halapljiv narod
Mirko
pre 7 godina
Ne slazemo se po pitanju Kosova, a to nam je sada najveci problem.
OGI
pre 7 godina
Ako Amerika smatra da je Kosovo "država", za Srbiju to nikada neće biti, jer je to i protiv našeg Ustava i državnosti.
mara
pre 7 godina
Treba cuti statove ostalih, ali odluka je na nama.
Vns
pre 7 godina
Ove komentare jel' pisala ista osoba?
Marko
pre 7 godina
Treba iskoristiti ovakvu sansu
nina
pre 7 godina
Podrška našem predsedniku.
Dario
pre 7 godina
Ne znam sto se u opste sastajemo sa zvanicnicima SAD kad ne delimo iste stavove. Oni od tog nezavisnog Kosova i pravljenja velike Albanije nikad nece odustati.
Dario
pre 7 godina
Dokle god Ameri glume prijatelje i nama i albancima, nikada se oko Kosova nece napraviti niti najmanji pomak, a kamoli dogovor.
Pavle
pre 7 godina
Vucic nece odustati od svojih stavova.
Anica67
pre 7 godina
Zato nama Srbija i ide u pozitivnom smeru. Predsednik ne odustaje nikada od svojih stavova i uvek ih s cvrsto drzi.
mala
pre 7 godina
Naravno da opstajemo pri svome.
mala
pre 7 godina
Podrzavamo predsednika.
Bojan
pre 7 godina
Cvrst stav se i odlikuje po tome sto ostaje takva, sto se ne menja u nekim situacijama, vec se opasno brani.
Gosa
pre 7 godina
Bitno da oni postuju suprotne stavove, nema razloga da ih iko mednja.
stefan
pre 7 godina
Fora i jeste upravu u tome da se ocuvaju stavovi bez obzira na tudje misljenje.
mala
pre 7 godina
Sto se tice pitanja KiM neslazemo se da KiM postane nezavisno.
jebotijamater
pre 7 godina
ko vas pita za KOSOVO. pa haradinaj i TACI su bog i BATINA na BALKANU NIKO ne puta pedersku vladu srbije za nista.
mala
pre 7 godina
Ma mogu da se slikaju, nema priznanja za KiM.
Anamarija
pre 7 godina
Predsednik Vucic se lavovski i dostojanstveno bori za suverenost Srbije i srpski narod na KIM,bez obzira na licemeran stav SAD.
Andja
pre 7 godina
Treba iskoristiti ovu istorijsku šansu.
Pobednik
pre 7 godina
Slazem se sa predsednikom!
Marko
pre 7 godina
Moramo ostati na ovom kursu i pokazati svetu da nećemo odstupiti sa našeg puta.
Markoni
pre 7 godina
Nema dileme da je ovo pravi način da se pokaže čvrst stav u odbrani naših interesa.
Milica
pre 7 godina
Nikada Albancima ne bi palo na pamet da formiraju svoju vojsku, da iza toga ne stoji medjunarodna zajednica. Dok im Amerikanci nedaju mig oni nista ne rade, cute kao zaliveni, kad dobiju mig tada su po njima mnogo jaki.
Torpedo
pre 7 godina
Ovo je prava slika da nećemo dozvoliti da se naš glas ne čuje.
Galeb
pre 7 godina
Dobro nam je poznat stav Amerike po pitanju Kosova, ali mi nikada ne mozemo pristati na to.
Olja
pre 7 godina
Amerikaci treba da shvate da se mir neće očuvati formiranjem kosovske vojske,ako ih to uopšte interesuje.
majja
pre 7 godina
Bio bi red da popuste.
slađa
pre 7 godina
Aleksandar Vučić zna šta radi.
Dobrica
pre 7 godina
Samo jos sto ne posalju cistacice iz bele kuce da razgovaraju sa nasim predsednikom. Uradice sa Kosovom sta budu hteli, sva prica sa zapadom je sarena laza, ali bar da nam se predsednik drzave ne bruka jer time bruka i sve nas. Na njihovog zamenika pomocnika ide nas zamenik pomocnika ili savetnika ili sanker iz bifea vlade. Sramota!
OGI
pre 7 godina
Jedno je sasvim jasno da Amerika stoji iza svih akcija i provokacija od strane shiptarskih terorista,Srbija je svesna toga i zeli da na najbezbolniji nacin osujeti,ili ukaze sa kakvim posledicama ce se Amerika i sevet suociti od strane tih istih shiptara.
Ana
pre 7 godina
Detabilizacija mira, zemalja na Balkanu,dovela bih do borbe velikih sila za njihov,što veći utucaj. Valjda EU shvata da bi se to i njima vratilo kao bumerang.
adam
pre 7 godina
Podrzavamo naseg predsednika, do sada je samo ispravne odluke donosio, nece ni sada pogresiti
Tina
pre 7 godina
Treba iskoristiti ovu sansu slazem se sa precednikom.
Tina
pre 7 godina
Nas precednik zna sta je najbolje i slazem se sa onim sto je rekao.
Tina
pre 7 godina
Treba iskoristiti ovu sansu ,ne smemo dozvoliti da nas sateraju moramo naci resenje.
Tina
pre 7 godina
Treba ostati cvrst i osloniti se na svoje misljenje.
Goran
pre 7 godina
Може Америка тако да отме део било које државе, да им направи војску и да каже да су они држава јер имају Устав и војску! Који је то апсурд! Ако су нека сила треба да их је срамота због свог таквог безочног и безобразног понашања! Деле правду силом и отимачином као да је доба дивљих племена па ко је јачи побије и протера слабије! Нека јој служи на част таква политика! Србија је за све њих ДРЖАВА !
Ena
pre 7 godina
Meni uopste nije jasna kompletna medjunarodna zajednica. Kako mogu pruziti podrsku laznoj republici koju su stvorili i vode teroristi i zlocinci?
mita
pre 7 godina
Naš predsednik se trudi da na miran način reši sve probleme!Slažem se u potpunosti sa sa svim njegovim izjavama!
Simon
pre 7 godina
Podrzavamo predsednika za sve sto je rekao, cinjenica je da nece da mu niko odredjuje i postavlja uslove kako da radi, ostaje pri svome.
Marko
pre 7 godina
Vucic nece priznati nezavisnost Kosova. Nikad
Jovan
pre 7 godina
Mi nikada necemo promeniti nas stav u vezi Kosova.
Danijela
pre 7 godina
Od pocetka znamo stav Amerike po pitanju Kosova, ali mi ostajemo cvrsto pri nasem stavu i mislim da Amerika to razume.
Maja
pre 7 godina
Na zalost medjunarodno pravo sluzi za zastitu malih, velikima isto i ne treba. Ovakva osionost je neverovatna ali je realnost.Ako se ne stane na put svemu ovome mnoge drzavice ce postati marionete.
srecko
pre 7 godina
Kada predstavnicima Amerike pruzite ruku znate da vec nemate pola iste. Na zalost percepcija ovakvih odnosa je ravna kanibalizmu.
Pera
pre 7 godina
Do sada smo samo mi poštovali Briselski sporazum i sve što se dogovori, a druga strana se pravi blesava i rade kako hoće. Treba im staviti do znanja da to ne može tako, da dve bude po njihovom, svetske sile treba da izvrše pritisak na njih kako bi se urazumili.
Lena
pre 7 godina
Srbija ima svoje stavove do kojih se cvrsto drzi jedno resenje za KiM je kompromis
tijana1505
pre 7 godina
Samo tako mozemo da ucinimo nesto, ako ostanemo pri svojim stavovima. Tako ce nas svatiti ozbiljnije.
Milan
pre 7 godina
Po pitanju Kosova mi i Amerikanci se nikada nismo slagali....