Vidovdan uoči Vidovdana: Istorijski skup u Beogradu - većinska Srbija svirala kraj blokaderima (FOTO/VIDEO)
U Beogradu je nešto posle 19 časova završen glavni program skupa "Srbija jedna porodica", kojem je, prema podacima MUP-a, prisustvovalo 207.000 ljudi.
27.06.2026
07:30 >> 19:38
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Sasa
pre 7 godina
E Srbijo u koju si ti skolu isla.Preca vam je piletina od 30 g.iz Lidla od Istorije.SRAMOTA
ivana
pre 7 godina
Generalno opoziciju podrzavaju glupi ljudi, da se videti iz prilozenog, osnovno znanje nemaju!
Nikolija
pre 7 godina
Ne likujem na ovakve stvari, ali mi je drago kada to snađe one koji misle da sve znaju i pljuju po svačijim postupcima.
Uroš
pre 7 godina
Iz dana u dan,iz nedelje u nedelju njihovo sramoćenje je sve veće i veće.
Buki
pre 7 godina
Toliko se hvale inteligencijom, a na svakom koraku pokazuju koliko su neobrazovani i glupi. To su oni koji jedino i mogu da podrzavaju opoziciju.
Vanja
pre 7 godina
I toliko o kvalitetnoj opoziciji. Ocaj.
Marko Lučić
pre 7 godina
Bi oni kada bi im građani dozvolili.
Mija
pre 7 godina
Mislim da je Opozicija grupa primitivnih ljudi,koja ne zasluzuje podrsku gradjana Srbije.Gradjani nece podrzati,politiku mrznje,koju vode propali politicari opozicije.
Voja
pre 7 godina
Nemoj ih molim te vise intervjuisati, sramota za celu Srbiju.
sasa
pre 7 godina
Tuga,beda,jad!
najbolji uz Vučića
pre 7 godina
nema opozicija sreće ko Precednik nam Vučić Vučićevi glasači su obrazovani i pametni
Gavrilo
pre 7 godina
I posle se čude što nemaju podršku građana Srbije , ni ne čudi me.
Adrija
pre 7 godina
Šta reći njihova glupost jednostavno ne štrajkuje nikada.
ruzica
pre 7 godina
ovih par neukih i neobavestenih ljudi su bas tih par pristalica Saveza sa propast
Zare
pre 7 godina
Opozicija je za cirkus.
Sreja
pre 7 godina
Glupa opozicija bila i ostala.
slobo
pre 7 godina
Kakve neznalice iz opozicije.
Daki
pre 7 godina
Opozicija je stalno u nekim iluzijama.
dusan
pre 7 godina
Koliko znaju toliko i pricaju a ne znaju nista.
magi
pre 7 godina
Sta se desava sa ovim narodom? Vazno je da se lepo slikaju a tesko im je da uzmu knjigu u ruke.
NevenaK
pre 7 godina
Da se ne znaju neke elementarne stvari? To i lici na propalu opoziciju
Sofija
pre 7 godina
Vi nam na vlasti sigurno ne trebate, previse ste glupi.
irena
pre 7 godina
Jao presmesno slatko sam se nasmejala ovom glupostima koje izgovraju pristalice opozicije.
Mari
pre 7 godina
Sta sve nece da izmisle.
Nikola Nikolic
pre 7 godina
Takvi nisu u stanju da urade nista, suvisno je da komentarisemo za situaciju da upravljaju drzavom.
MAJA
pre 7 godina
Ni Stepa im ne bi pomogao,naravno kada bi bio ziv.
Iki
pre 7 godina
Глупости нема краја!
Danica
pre 7 godina
Omladina osim sto pokazuje koliko je neobavestena zapanjujuca je cinjenica i koliko je nepismena. To je posledica drustva u kome smo ziveli koliko se vodilo recuna o obrazovanju u vreme demokrata na vlasti.
Darko Jesic
pre 7 godina
Neobrazovani, a smatraju sebe elitom.
Mrrrr
pre 7 godina
Stvarno je strasno koliko ne poznajemo svoju istoriju.Vazno je da znamo ko su Ronaldo,Riana,Stanija ili Luna a sto ne znamo ko su Tesla,Vojvoda Stepa,Pupin ili Stefan Prvovenčani nije bitno.Srbijo stidi se.
Tereza
pre 7 godina
Strasno, koje gluposti, neverovatno.
Ana
pre 7 godina
Narod kao da mozga nema, a ni osnovnu kulturu ocigledno. Toliko su im napunjene glave lazima i mrznjom o ljudima na vlasti da nemaju granicu
Kale
pre 7 godina
Gde je osnovna kultura, gde je mozak?
stepa
pre 7 godina
pa ove montaze i jesu nivo pinka i informera,za ovog kretena sa pinka samo metak,govna fasisiticka,cak i ovo ubacivanje smeha danas bolje rade klinci na racunarima,,jadno,mozete ovo prodavati penzionerima a drugom nikako a krmku vucicevicu ili vesala ili zatvor
Sandor
pre 7 godina
Da li simpatizeri opozicije mogu biti bas ovoliko tupi i glupi ?
Rada
pre 7 godina
Ovo je strasno koliko ljudi ne znaju nista
Ljubo
pre 7 godina
Sramota i jad Srba od Kanade do Australije ...pa vi se ismejavate na jadu i sramoti Srbije ,ko smo gde smo ,sta smo .Da imamo pameti nebi dozvolili da tako nesto postoji u " pismenoj" Srbiji .Pa nije ni cudo kada vam crvene i pink boje ,ima i zelene ,udarile u glavu .Isuse Hriste smiluj se nad Srbijom!
Tijana
pre 7 godina
Sta reci , a ne zaplakati od muke?
Zorica
pre 7 godina
Malo civilizacije ne bi škodilo opoziciji! Sa takvim nastupom samo još više padate na dno!
Mr boj
pre 7 godina
Po meni je glupo pitanje,jel od 100 anketiranih 95 je znalo da je to cista pod....cija a naravno da ima i onih koji ne znaju..to je manjina... Zato ne pljujte u komentarima svoj narod jel zato sto niste nista bolji od njh. A i ja zajedno sa vama.....
Sloba
pre 7 godina
Iz dana u dan me zapanji glupost opozicije. Kad covek pomisli da nema dalje oni pokazu da ipak ima
Nata
pre 7 godina
Postaje humoristička serija.
Stamenko
pre 7 godina
I ovakvi pricaju otome da ih neko tera iz Srbije. Pa taman i da odu, mogu samo da čiste ulice.
123i
pre 7 godina
Mislim da su vam.ovi intervjui namesteni! I nemojte vise koristiti mrtve ljude za ivakve sprdnje! I pitanje zasto su vam komentari onemoguceni na yt ispod snimaka Kontravizije! Koliko.placate ove ljude svaki put?
smokvica
pre 7 godina
I posle se cude sto nemaju podrsku gradjana Srbije
Dehan
pre 7 godina
Oni su sramota za celu Srbiju
selektor
pre 7 godina
Koje su ovo karikature daleko bilo. Pod hitno da se simpatizerima opozicije uplati bar neki večernji kurs da steknu bar osnovno obrazovanje.
djomla
pre 7 godina
Bitno je da pomene Vucic i oni odmah mrze i hejtuju a sto ne razmisljaju svojom glavom to nikome nista! Slika i prilika opozicije!
mile
pre 7 godina
Iskren da budem ovakvu opoziciju treba zalivati i negovati :)
milan
pre 7 godina
Nebulozama vodja saveza za Srbiju nikad kraja....
Urban
pre 7 godina
Proveriti da li ovi imaju clansku kartu sns, pa su dobili po sendvic da pricaju ovakve stvari. Treba samo misliti svojom glavom. Ovo ni Sloba nije radio!
Lola
pre 7 godina
Sta reci... Sramota!
somborac
pre 7 godina
A vi svi kao verujete da je to realna anketa? Kao i gosti u publici koji su uvek isti . Dajte malo realnosti molim vas.
Fedja
pre 7 godina
Sada je apsolutno jasno ko ucestvuje u protestima.Buducnost Srbije? Budi Bog snama.Sramota, sta drugo reci, ali sam siguran da sve znaju o Kockarovoj
deda Raša
pre 7 godina
Zameram Informeru sto uopste objavljuju ovakve gluposti. Na ovakav nacin vi im podizete rejting a treba da padnu u zaborav. Ostavite ih sa strane, ja ih ignorisem a vi me podstreknete da procitam ovakve bljuvotine.
Ivan Jovanović
pre 7 godina
I ja bih za 20-tak evra lupetao šta mi kažu....Ko to može da poveruje ? Nameštaljka xe,xe, xe !
Branko
pre 7 godina
" PA VI ZUTI OLOSI STE NAVIKLI DA RADITE PODVALE ZA 20 €, TAKO STE ZA VASE GAZDE BLOKIRALI POTEVE TOBOZE ZBOG CENE GORIVA" !!!?? " ONDA SE HVALITE NA DRUSTVENIM MREZAMA KAKO STE UZIVALI DOK STE PRAVILI STETU NARODU I SRBIJI " !!!??? " TO JE BOLESNO PA I NIJE CUDO KAD SE POJAVITE U KONTRAVIZIJI " !!!????
Aki
pre 7 godina
Srbiju treba da vodi pismen covek,a ne neko poput ovih lopova.
Major
pre 7 godina
ovo sto zloupotrebljevate slavno Ime Generala Stepe Stepanovica je sraman nacin da ,na ovakav nacin vredjate lik i delo nasih GENERALA u ovakvim emisijama
Lucifer
pre 7 godina
Ovo je kad pitate malograđane iz Beograda. Beograd srpski šljam.