Još samo dva dana! Trobojku od 500 metara nosiće čak 1.000 ljudi - Sve o velikom skupu "Srbija, jedna porodica" u subotu
Veliki vidovdanski skup Srpske napredne stranke "Srbija, jedna porodica", koji će okupiti građane iz svih delova naše zemlje, biće održan u subotu, ispred Doma Narodne skupštine u Beogradu.
25.06.2026
06:50
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Blizanac
pre 7 godina
Ko gubi ima pravo i da mrzi i da se ljuti!
milos
pre 7 godina
Docice Siptari kod njega zbog podmornica.
Damir
pre 7 godina
I to je razlog zasto ja nikadA necu otici u crnu goru na more ALBANSKA GORA a ne crna gora
alex
pre 7 godina
U CRNU GORU, SAMO DA SE PO**ŠAM, TOLIKO.
Daca
pre 7 godina
Ovaj Milo ko I siptarski Taci voli sverc doduse cigareta I malo nafte , ne narkotika i organa. Samo blizu mu je Taci bacio je on oko na Crnu Goru pa posle ce biti braco Srbi ,braco Rusi. Nema Milo posle nema!!!
Role
pre 7 godina
Milo Đukanović je pokušao da proda Srbe i Srbiju,ni malo ne čudi što se plaši Vučića.
Goran
pre 7 godina
Smatram da nas predsednik vodi dobru politiku, pre svega politiku mira i stabilnosti. Zna sta radi i uvek donosi dobru odluku.
Daliborka
pre 7 godina
Kad ti siptari oduzmu ono sto smatraju da je njihovo, prividja ce ti se mnogo mala i mnogo crna Crna Gora.
jasminajo
pre 7 godina
Mi ćemo i nekako rešiti problem sa Albancima, a šta će meča kada njemu zauzmu celu Crnu goru, i on će za Beograd ka njegovi.
boban
pre 7 godina
Deluje da uspeh Srbije smeta mnogima.
Erik
pre 7 godina
Nema na Balkanu goreg od Mile, pa i Tačija je preteko. Šta je u glavama milogoraca?
Ljube
pre 7 godina
Pogrešno pitanje - nije u glavama nego na bankovnim računima po belom svetu. Odgovor: Mnogo zelenih novčanica i obećanja da ih neće terati za šverc narkotika.
Ljiljana
pre 7 godina
Bice Srbija ko Tokia a Crna gora ko Nokia.
Lili
pre 7 godina
Mislim da Vucic vodi dobru polikitiku sto se tice dijaloga Beograda i Pristine, a pravo je vreme da budemo i mi malo ostri i odlucni!
Gagi
pre 7 godina
Braco crnogorci Srbija Vas nije izdala samo ne znam sta Vi sada vasim izjavama cinite Srbiji
Vid
pre 7 godina
Tači i Đukadini dva rođena brata.
nesa
pre 7 godina
Milo Siptare..
Miki
pre 7 godina
TO SU GLUPOSTI!
Miki
pre 7 godina
Prozivke u prazno!!!
Tijana
pre 7 godina
Strasno je kada neko koga smo smatrali bratskim narodom ovako prica ali neka ne misli da ce ga zaoici Albanska zloba.
sonja
pre 7 godina
Ne znam čemu ovolika netrpeljivost braćo Crnogorci!
Sale
pre 7 godina
Po Djukanovic ispada da u regionu samo Crnoj Gori "cvetaju ruze". Nije ni svestan kako ce puci i kakako ce on zavrsiti na kraju.
Daca
pre 7 godina
Jedino u Banana drzavi tece med i mleko. Fuj...
Pravda
pre 7 godina
Svima njima najvise smeta sto je Srbija najjaca ekonomska sila u celom regionu i sto ima najuticajnijeg predsednika.
Sofija Kovacevic
pre 7 godina
Milo ĐukanoviĆ crnogorski izrod.Uporno pokušava da zavadi dva bratska naroda koji su vekovima ziveli zajedno i disali kao jedan.Bruka Milo.
Mile
pre 7 godina
Djukanovic je prodao Crnu Goru, samo je pitanje vremena kada albanija krene da uzima i ono malo teritorije koje oni imaju, tada ce se setiti Srbije i trazice pomoc, ali ce tada biti kasno
Jelena
pre 7 godina
I ovaj Milo vise ne zna sta prica...
grucho
pre 7 godina
Djukanovic je resio da zavadi nase narode.
Ketty
pre 7 godina
Koji je ovo pravi montenegro prevarant. Sve to radi iz interesa ali licnog.
Nevenka
pre 7 godina
Đukanović je mafijaš i kriminalac koji samo gleda lični interes.
Gujarat
pre 7 godina
Ostace zsbelezeno kako je srpski monstrum 1989 krenuo da razbija avnojevsku jugoslaviju ako se ne varam Pocelo je bojkotom slovenacke robe PA rusenje vlada Vojvodine I Kosova I onda NAPAD na Ustase PA kada monstrumi videse da nikakvi borci nisu da su kurve udjose Sa Ustasama u savez PA zajedno na BIH udarise I jos zveri sanjaju ratove I ratovima se NADAJU
Dalibor
pre 7 godina
To nije Crna Gora nego Monteprkno.
zora
pre 7 godina
Sta se ti covece brines,pa tebe ce NATO da stiti.Drugo gospodine,siptari ce ti doci glave. Sve vise traze pa se plasim da tvoj Montenegro ne postane Albanonegro.Bezeci od Srbije padas u kos siptara.
SS
pre 7 godina
Zlo naroda je,alo nažalost sustigne pokolenje njegovi gresi.
jovan
pre 7 godina
Jos jedan izdajnik.Od koga li ste nastali?
Filip
pre 7 godina
Djukanovicu se prividjaju beli misevi.
Toma
pre 7 godina
Nikada Srbija nije otimala tuđe...tako da mu izjava o "velikoj Srbiji" ne pije vodu! Srbija je prva u regionu koja se zalaze za mir i stabilnost!
Miloš
pre 7 godina
Eh kad bi neko pitao Đukanovića za mišljenje, ceo Balkan bi propao.
Sasa
pre 7 godina
I Djukanovic otisao u aut, kao i ovi nasi opozicionari.
ivana
pre 7 godina
Djukanovic se bolji onoga sto sledi!Docice i njemu na vrata siptari ali on nema dovoljno ljudi oko sebe kao bi se odbranio!
Sinisa
pre 7 godina
Popusices ti debelu Kohibu...samo lagano.
Nk
pre 7 godina
Djukanovic je zaboravio da je pre i Crna Gora bila deo ze Srbije, sada nam je okrenula ledja i priklonila se nasim neprijateljima
Max
pre 7 godina
E Fuka.o jedna šverceru cigara
Iva
pre 7 godina
Najgore ja kad svoj izda svoga. Sram te bilo Đukanoviću!
vojkan
pre 7 godina
Bolje da gleda u svoje dvorište.
dule
pre 7 godina
Milo izdajica
Aki
pre 7 godina
Djukanovic neka vodi svoju državu, a Srbiju neka ostavi na miru
mita
pre 7 godina
Treba da bude sramota Đukanovića šta govori!
Nikola
pre 7 godina
E Djukanovicu toliki si bednik, i izdajnik i verovatno ne mozes se u ogledalo pogledati, bruko jedna.
Dragan
pre 7 godina
DŽUKAC jedan poltronski, đedovi ti se u grobu okreću
Lala iz Kanade
pre 7 godina
Skini nam se već jednom s k....a a i tom Crnogorskom Narodu stoko izdajnička.
Milan
pre 7 godina
Uplašio se Milo da se ne rasparča malena Crna Gora....
Stojan
pre 7 godina
Izgleda da su mu za petama. Jadnik.
Bilja
pre 7 godina
CrnaGora je davno rekla"zbogom pameti.
SS
pre 7 godina
Kad šiptarija dobije šta je naumila progutaće đetiće zajedno sa njihovim crnim gorama.
Hana
pre 7 godina
Djukanovic koristi priliku da blati Srbiju.
Sale
pre 7 godina
Sta reci o njemu!
Zoka
pre 7 godina
Ne znam sta je sa Crnogorcima. Poceli su da provociraju.
Mila
pre 7 godina
Zna se vrlo dobro ko pravi probleme i kolike, nema potrebe sada za ovim.
miki
pre 7 godina
pa ovog djetica i ovog siptara treba totalno bojkotovati .... zbog ovog mila zgadila mi se i crna gora i svi ti tamo miligorci....nikad vise zajedno..fala bogu ....porusiti prugu beograd crna gora i puteve zatrpati kamenjem prema toj izdajnickoj drzavi
lena
pre 7 godina
Đukanović treba Srbiji da se zahvali.
Kurton
pre 7 godina
.......ispitati kako je postao jedan od najbogatijih ljudi na planeti...........para vrti dje burgija nece,zavrsices ti kao Causesku,zivi bili pa vidjeli.
Srbija
pre 7 godina
Ni je Milo dosao sam na vlas izabrali ga Crnogorci.Njega podrzavaju cak i svi beogradski crnogorci koji zive na grbaci srpskih poreskih obaveznika.Niki od njih ni je se oglasio u vezi ponizavanha Srbije od strane Crne Gore.