• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

13.11.2018

18:18

FRANCUZI LJUTI NA MAKRONA ZBOG SRBIJE: On nas sramoti - VELIKO HVALA SRPSKOM NARODU!

Vesti

FRANCUZI LJUTI NA MAKRONA ZBOG SRBIJE: On nas sramoti - VELIKO HVALA SRPSKOM NARODU!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Aca

pre 7 godina

A gde je to pisalo u Francuskoj da procitam i ja?

kikiriki

pre 7 godina

nigde, varaju i lazu. francuzi su dokazani izdajnici. Srbiju tretiraju ko neprijateljsku Zemlju, polizika im je jasni dokaz a da nepricam o stogodisnjici sto su vredjali srbiju i presednika vucica pre neki dan

JADRAN

pre 7 godina

http://www.lefigaro.fr/flash-actu/2018/11/12/97001-20181112FILWWW00300-11-novembre-le-president-serbe-regrette-le-traitement-que-lui-a-reserve-paris.php#fig-comments

Armin

pre 7 godina

Evo i ja se pitam gdje to pise. I da je cak i istina rjec jednog francuza neprestavlja cijelu Francusku. I velika se buka i bruka od ovog

SuverenaAnonimka

pre 7 godina

Ovo je zaista pisalo u Figaru. Najvece francuske novine. Komentari su svi pro-srpski: http://www.lefigaro.fr/vox/monde/2018/11/13/31002-20181113ARTFIG00340-commemoration-du-11-novembre-la-serbie-injustement-humiliee.php Ako siptari udare - narod francuski ce opet biti uz nas. Njihova vlada nece

Marcco

pre 7 godina

Treba izgraditi veze sa Alžirom, Marokom, Malijem, Obalom Slonovače, Gvinejom... to je budućnost Francuske.

pandur Djura

pre 7 godina

da su sipci dali jos malo narko-love Francuzima, mogao je Taci da sedi i u krilu Makrona

Zoran

pre 7 godina

Ako smo mi kao obicni gradjani bili krivi zbog Miloseviceve pogresne politike,pa su nas prijatelji Francuzi bombardovalii,onda nama nije kriv samo Makron,nego i cela neprijateljska Francuska.Mi za razliku od tih gnjida znamo bar da smo belci,pravoslavci,a Francuzi ni hriscani,ni belci,ni crnci,ni muslimani...

dolic

pre 7 godina

SIPTARI DALI 50000 EVRA ONOME KOJI JE ZADUZEN ZA RASPORED TO ZA TACIJA NIJE NEKA VELIKA SUMA 200 GRAMA DROGE I POSAO JE ZAVRSEN

Dmitar

pre 7 godina

Zar se treba čuditi onom malom detetu Makronu kojeg majka koja stoji pored njega još nije naučila lepom ponašanju. Treba mu uzvratiti istom merom kad se pojavi u Beogradu i smestiti ga negde u ZO vrt da tamo prespava.

gorski

pre 7 godina

Ma poludese od zalosti zbog Srbije sutra je strajk u Francuskoj zbog toga.Ljudi sto se pravite blesavi,,zabole ih ,pa oni su ubili Gadafija i rasturili Libiju i sta onda? Ne pustajte filmove sada svi gledaju svoje interese. Makron i Mumija nista ne odlucuju licno .Drugi misle za njih.

Znik

pre 7 godina

Ustve vise nikada meme necete prevariti....bezkicmenjaci pohotni na . pare......vase izvinjenje nabijte vasem predsedniku tako gde since ne sija.....vucic mode da price sta hoce.......menI i clanovima moje porodice come kosti leze u bizerti...oko soluna....treble vise od izvinjenja.....trebate da polizete sva g.......a iz 90tih ....bombarovanja sikaniranja sancija.....I n.a. kolenima dodjete n.a. grobove srpskih junaka I tu se izvinete

janko

pre 7 godina

Ko je bre ljut..lazovi pa nema vise Francuza ,....sad u Francuskoj zive nefrancuzi i kukavice i prvaranti francuzi koji sluze kao pijuni novom svetskom poretku.. Danas nesto lepo rece Tramp...samo se pravimo gluvi..jer se i mi bojimo novog poretka

JADRAN

pre 7 godina

ALO BRE PROCTAJTE KOMENTARE NE DESET VASIH LUPETANJA NEGO 230 FRANCUZA http://www.lefigaro.fr/flash-actu/2018/11/12/97001-20181112FILWWW00300-11-novembre-le-president-serbe-regrette-le-traitement-que-lui-a-reserve-paris.php#fig-comments I JA NE MOGU DA VERUJEM ALI OI SU PRENELI ISKRENI

Zoran

pre 7 godina

I u tom velikom ratu su nas izigrali koliko puta! Pocev od naseg povlacenja i cekanja njihovih brodova pa sve do oslobadjanja Beograda kada su naredili da se cekaju njihove trupe koje su kasnile 150km da oni udju prvi u prestonicu. A i bojali se da nece Srbin i u Bec prvi uci! Toliko o nasim prijateljima!!!! SRBIJO NE ZABORAVI PRETKE SVOJE!!!!

SS

pre 7 godina

Koga zavaravate,kao prvo nigde to ne piše,a kao drugo koji su to čisti francuzi kad su u manjini i u sopstvenoj državi.postali su poltrončići amera i nacista.

zozon

pre 7 godina

Što je babi milo to joj se i snilo. Zar ste zaboravili da više niko ne ponižava Srbiju i da su vodeći svetski lideri veliki prijatelji našeg Predsednika

BS delovi

pre 7 godina

Da ali činjenica je da smo u svemu u pozdini, nebitni, mali, zahvaljujući jadu od predsednika i naše kukavne vlasti..... Nije čudo, kad državu vode rijaliti menadžeri i šešeljevci....

Vojo

pre 7 godina

A, čime je to Makron zaslužio da ga dočekamo u Beogradu? Vučić treba da mu otkaže, jer je nepoželjan u Srbiji.

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika