Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine" - Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 21:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Miki
pre 7 godina
Nasilje nije prihvatljivo, posebno nad zenama.
Sinisa
pre 7 godina
Nadam se da ce siledzija biti brzo otkriven i uhapsen. Nasao da snagu pokaze na zeni, treba da ga je sramota.
Rade
pre 7 godina
Svi koji su za vreme žutih, muljali i radili nezakonite radnje, sada smeta Vučić jer više nema muljačine. A ima ih mnogo. Šteta što nam sudstvo i tužilaštvo ne radi kako treba....
Branko
pre 7 godina
E opozicijo jadna li si... Ma dno ste dna!
Laki
pre 7 godina
Ovo je stravično... Da li je moguće da se opozicija i ovakvim stvarima koristi!?! Dno dna...
Daca
pre 7 godina
Vandale najstrožije kazniti kao primer drugima da se ovako nešto ne ponovi.
branko1
pre 7 godina
Budući da je" ukeban",nadam se da je "pohađao usput ,ubrzane vaspitne časove o lepom ponašanju"i da mu tako nešto nikad vise neće pasti na pamet
Mrrrr
pre 7 godina
Strašno.Ne razumem takve ljude.Da li je ovim potezom resio priblen koji ima u glavi?Verovatno ne.
Ana
pre 7 godina
Ovo je još jedan dokaz da Đilasov Savez hoće na silu da otme vlast. Pošto nemaju podršku naroda, oni krenuli u batinanje i pretnje.
Zoran
pre 7 godina
Evo je stoji na nogama,aktivistkinja u 60 i nesto godina,zaradjuje trovajuci narod....
Tresimesi1
pre 7 godina
Jadno je i bedno to kako se ponašaju.Prosto ne znaju kako da opravdaju pare koje su im dali ološi da odrade posao pa sad bezobzirno tuku nedužne ljude.Država pod hitno da reaguje i sankcioniše najoštrije ovu bezobzirnost.Svako je odgovoran za svoja dela.Nismo deca.
Raca
pre 7 godina
Stop bilo kakvom nasilju, pogotvo nasilju nad zenama.
Lea
pre 7 godina
Ovo je nedopustivo da u jednoj demokratskoj zemlji zena bude napadnuta zbog svog politickog opredeljenja Ljudi dozovite se pameti...ne dajte da nas politika deli..svi smo mi ljudi
vojkan
pre 7 godina
Ovo je strašno..stop nasilju nad ženama
Lučanac
pre 7 godina
Sramota,nemaju sta da pokazu pa misle nasiljem ce primorati ljude da ih podrze. Zalosno,gnusam se...
ceca
pre 7 godina
sramota,pa zar na ženu udariti -verujemo nadležnima
Vanja
pre 7 godina
Strasno koliko je opozicija dno -dna.Da nema dalje.
Mila
pre 7 godina
Necuveno!? NASILJE NEMA OPRAVDANJE!Jadna zena!
Dina
pre 7 godina
Ovo je strasno,nasilje nad zenama,dokle vise???Opozicija se znaci i ovim bavi.
zozonbg
pre 7 godina
Pa, dokle vise sa tolerancijom prema petoj koloni. Drzavo, ako si pravna,onda je sve prosto. Maksimalna predvidjena kazna ( bez nanogice), ili lecenje u odgovarajucoj ustanovi. U protivnom, bice toga jos.
Ljubo
pre 7 godina
Ili zbog ne znanja ,ili zbog slabosti ,sama vladajuca partijja je dozvolila ovakvim pojavama ,Slaba odlucnost za obracun sa bilo kakvim kriminalom ,prikazivanje nekakve demokratije,lepog recnika ,molbi ,glumimo odvratni zapad koji zaudara na kriminal .A o opoziciji necu ni da raspravljam ,jer upravo ih vladajuca stranka drzi mnoge na slobodi kao bele medvede zasticene .Bruka.
Kristina
pre 7 godina
Jadno i bedno ponasanje opozicije i sve vece razlike koju uvidjamo izmedju dobra vlasti i zla opozicije.
Pavle
pre 7 godina
Djilasova banda, uzas!
mila
pre 7 godina
Da li je moguće da se opozicija i ovakvim stvarima koristi!?
mirko
pre 7 godina
Sta reci SRAMOTA I STRASNO udariti zenu ...opozicijo dokle ce te ici da li ce te i decu poceti da tucete!!!!!!!
Ivana
pre 7 godina
Jos jedan kukavicki cin opozicije! Simpatizeri opozicije kao i sama opozicija su veoma poznati po vandalizmu, nasilju i mrznji prema svemu sto ima veze sa vladajucom strankom i Vucicem! Ovu kukavicu sto je napao tu jadnu zenu najstroze kazniti da bude za primer ostalim siledzijama!!!
Una
pre 7 godina
Nasilje niko normalan ne opravdava.ovu osobu koja je izudarala stariju zenu kazniti
una
pre 7 godina
Nasiljem se nista ne dobija.
Captainsrki
pre 7 godina
Kretena sto pre pronaci i zatvoriti!!!
Nk
pre 7 godina
Od Opozicije se nista drugo i ne moze ocekivati. Oni misle da ovim mogu privuci glasace
Miloš
pre 7 godina
Mora se spreciti ovakvo ponasanje opozicije.
Blingy
pre 7 godina
Treba opoziciju da bude sramota,jer nasiljem nista nece postici.
mane
pre 7 godina
Kandidatkinja je imala srece s obzirom da opozicija konstantno preti silovanjima i javnim vesanjem.
Pajic
pre 7 godina
Juče su vredjali, danas tukli... Šta je sledeće samo da mi je da znam!! Takvi su žuti, udaraju na žene.
Ana
pre 7 godina
Za svaku osudu je svaki vid nasilja, a ovakav otvoreni napad za najvecu osudu i reakciju nadleznih
Darko
pre 7 godina
Ko gubi ima pravo da se ljuti ali ljudi nije ovo način,treba da vas je sramota!!!
slađa
pre 7 godina
Ovo je bruka, naročito što je u pitanju žena od šezdesetak godina. Kolika dijabola treba da bude onaj ko maltretira starije žene i to zbog politike.
jova
pre 7 godina
Napadac je sigurno bio na obuci kod Djilasa i Boska Obradovica, strasno...
KoleM
pre 7 godina
A šta traži ta žena u tuđim zgradama? Ako je kod mene na primer zaključan ulaz to je onda poruka da ne može da ulazi ako ne ide kod nekoga.
sasa
pre 7 godina
Ma dajte sliku i ime kad je vec uhapsen.
Aleksandra
pre 7 godina
Siledžije što pre da se kazne.I žene napadaju, strasno.
maki
pre 7 godina
Potvrdjeni nasilnici. Slabost su im zene. Treba da ih je sramota. Pocinioce obavezno uhapsiti i kazniti. Lideri kupus Saveza su poznati nasilnici nad zenama. Jednom tome mora da se stane na put.
Alexandar
pre 7 godina
Vandali ne prestaju, a žrtve su im i starije, nemoćne žene - dotle idu njihov strah, bes i nemoć.
Muja
pre 7 godina
Ahaha..... Baba kandidat za krematorij!
Palma
pre 7 godina
Dobila batine od clana sns B.P. Prestanite sa lazima
dada
pre 7 godina
Djilasova politika mrznje i bahatog ponasanja nema granice
Kika
pre 7 godina
Zatvoriti gamad iza resetaka. Oni su nasli da biju neduznu zenu, puuu ko vas rodi.
Dehan
pre 7 godina
Bedno ponasanje opozicije
Dehan
pre 7 godina
Nasilje nad zenam je neprihvatljivo
Bot
pre 7 godina
Dobro je pa se nije onesvestila kao ona na mostu.