Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine" - Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 21:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Sreckovic
pre 7 godina
Opozicija je za psihijatriju. Oni su bolesni ljudi.
bubasvaba
pre 7 godina
Hoce da zatvore fabrike i oteraju sve investitore, gde ja da radim i kako da kupim hleba za sebe i porodicu?????? i jos da setam protiv SEBE I SVOJE PORODICE JA TAKAV NISAM NI ZA LAZU VEC ZA SAMOUBISTVO IZ ZASEDE.
istina
pre 7 godina
Ko ide jednom nedeljno na vma na 13 sprat, da ga smire. pa posle lupaj gluposti
fifi
pre 7 godina
Ne zna se ko je od koga gori! Sve je to isa roba samo drugačije pakovanje!
Nada
pre 7 godina
Mislim da namere opozicije nisu casne i da ona svojim ponasanjem izaziva remecenje reda i mira u Srbiji na stetu svih nas.
A šta kažeš
pre 7 godina
Kako samo uspe da smisliš ovako pametan komentar?
Adriana
pre 7 godina
Koja opozicija, to postoji u Srbiji? Sakupili se sa koca i konopca sve moj do moga, ne brinem se za tu saku jada.
pettar
pre 7 godina
Akcija je koordinirana sa belosvetskim barabama... Pa Haradinaj je najavio nemire na ulicama u Beogradu, pritisak na srbiju se odvija, čekajte samo videćete javiće se i "bunda" i "prangija" i "lipicaner" onaj ćopavi, pa razne NVO, ali nije i ovo 2000 godina a oni su već istrošeni i zaboravljeni ali se pammte po ylu što su učuniki ovo srbiji...
mimi
pre 7 godina
Tajkun Dragan Đilas plaća i organizuje 'nestranačke proteste' koji bi u subotu trebalo da zapale Beograd
zora
pre 7 godina
Oni su i cekali ovakav momenat da ruse Vucica.Belosvetska bagra i nadam se da ce i ovaj put usrati motku i da neci imati vise od 200 ljudin a i to je mnogo.
viki
pre 7 godina
Bagre
ruzica
pre 7 godina
Obradovic i Djilas su gori od Siptara
milos
pre 7 godina
Od njih nikada nista dobro.
ruzica
pre 7 godina
Da se domognu vlasti Djilas i Obradovic ce sve uraditi ne misleci na drzavu i narod..
Hipi
pre 7 godina
Jel to Bole rezira novu predstavu u skupstini ?
badza
pre 7 godina
Obradovic može da ide u njegov i Veljin Čačak i neka ga ruši do mile volje.Usput može da povede i ovog riđana sa sobom.
Mija
pre 7 godina
Opozicija zajedno,i u dosluhu sa Albancima zeli da izazove sukobe.Kako vreme prolazi,to nam je sve jasnije.Mislim da bahatost opozicije ,ne treba da se tolerise.Oni gde god da se pojave,prave probleme.Treba da ih bude stid i sramota.
Ana
pre 7 godina
Opozicionari su ološ i pretnja Srbiji.
Maja
pre 7 godina
Bice oni u prvim redovima , na prvoj liniji napredovanja prema Skadru. Nece moci da pobegnu , pa svoj bes i bahatost neka iskale stiteci Srbe i Srbiju.
Rajko
pre 7 godina
Žuti su najgori ljudi.
Milica
pre 7 godina
Njima stvarno treba strucna pomoc! A da im platimo nekog psihijatra da ih detaljno pregleda i odredi im konacno dijagnozu, jer je ovo van svake pameti!?
markopetrovic
pre 7 godina
To su nenormalni ljudi hoce samo izazivaju nerede i zele da pokazu Srbiju svetu u najgorem izadanju
prolece1979
pre 7 godina
Opozicija ne bira ni vreme ni mesto da pokaze sta joj je cilj.
Marija
pre 7 godina
Umesto svi da budu ujedinjeni zbog Srba na Kosovu opozicija zeli nemire po Srbiji kako bi olaksali proterivanje Srba sa Kosova.
dunja
pre 7 godina
Ocigledno je da bi oni hteli da se Srbija unisti.Sva sreca pa nisu ostali na vlasti.
Lida
pre 7 godina
Dosta je vise ratovanja! Zelimo MIR !
Boki
pre 7 godina
Mogu oni vikati i arlaukati do mile volje. Narod traži rezultate, ne naseda na prazne priče i jadikovke.
Stevan
pre 7 godina
Ajde bre, nardu je dosta lopova, ŽIVEO PREDSEDNIK VUČIĆ, ŽIVELA SRBIJA, a izdajnici znaju da ih niko neće, šaka jada.
PajicP
pre 7 godina
Ova dvojica su pretnja za nacionalnu bezbednost! Nedao nam Bog da se Djilas vrati, odmah odlazim iz zemlje. Trebalo bi da se ugledaju kako radi sadasnja vlast.
Pera
pre 7 godina
Opozicija samo zna da preti
Marko
pre 7 godina
Opozicija umesto da pomogne našim interesima u ovim teškim trenucima, misli samo na sebe.
mala
pre 7 godina
E to mi nikada nece biti jasno, kako je moguce da toliko ne volis svoju drzavu i dok vec gori na jednom frontu, ti otvaras drugi?!
Puzzle
pre 7 godina
Zuta gamad najmanje misli o svojoj drzavi i najmanje joj zeli dobro.
Bane
pre 7 godina
NASA SRPSKA GOVNA!!!
Darko
pre 7 godina
Pre svega mislim da namere opozicije nisu casne, i da ona svojim ponasanjem izaziva remecenje reda i mira u Srbiji na stetu svih nas. Ali sva je sreca sto narod ne podrzava ovakve silidzije i nasilnicko ponasanje.
Blizanac
pre 7 godina
U ovom trenutku ne zna se ko.je gori, Siptari ili opozicija!
siki
pre 7 godina
I dalje ne mogu da verujem da ludilo i pohlepa vladaju njima.
Ana
pre 7 godina
Neodgovorne izjave politicara opozicije nikada ne mogu biti konkurencija odgovornoj politici vladajuce stranke.
Filip
pre 7 godina
Opozicija samo zna da nanosi zlo.
Kristina
pre 7 godina
Ovo su gori Albanci i teroristi nego ovi iz Pristine , bolesno i nezdravo ponasanje za opstanak drzave.
Marko Lučić
pre 7 godina
Oni su inače naučili da vlast osvajaju na ulici, pa bi to opet.Međutim sada se vlast u Srbiji osvaja na izborima.
istina
pre 7 godina
Zašto se ne proglasi neposredna ratna opasnost zbog situacije na Kosmetu?I onda pohapsiti ove što hoće nemire po Beogradu.Vidi se sa kim imaju interes.Čudo ne idu u Prištinu da podrže takse protiv Srbija.
miki
pre 7 godina
Koliko ta opozicija želi dobro Srbiji kada u najgorem trenutku po srpski narod pravi haos!
miki
pre 7 godina
Opozicija preko gleda samo svoj interes!
Marko
pre 7 godina
Kada opozicija izađe na ulice sa svih petnaest članova koji ih podržavaju...
Milos
pre 7 godina
Svi vi iz SNS ste retardirani moroni...pogotovo vucicevic cmar sto pise lazi...a vi iz redakcije napasete se malo cmarnih dlacica ...djubrad NESRPSKA
Ketty
pre 7 godina
Opozicija samo na ovakve nacine pokazuje svoju nemoc ali na stetu Srbije
Milica
pre 7 godina
Opozicija vise nema druge sanse da se izbori za smenu vlasti pa pokusava nemirima i haosom. Ovo je bolesno za psihijatriju.
aca
pre 7 godina
Dok nam Siptari prete ratom Djilas i njegova zuta bagra pokusava haosom u Srbiji da se vrati na vlast, i posle neka neko kaze da ne saradjuju sa Siptarima!
trifun18
pre 7 godina
Mora neko da zam da ratuje neka ide, mi neimirili odavno. KO želi da ratuje neka ide, mi nećemo. Kad kažem mi, mislim na članove Srpske napredne stranke koja će uskoro da broji milion članova, kao i mnogo drugih građana ove zemlje koji dele isto mišljenje.Politika ove vlasti je mirnodopska.
Todor
pre 7 godina
Šiptari su zlo neviđeno a opozicija u Srbiji radi u dosluhu sa njima. Lopovi se dižu da ruše što nisu gradili, da urnišu ono što je Vučić stvorio.
vojkan
pre 7 godina
Ko još sluša opoziciju???Oni su davna prošlost
Hana
pre 7 godina
Opozicija umesto da bude uz Srbiju ona hoce da je sravnja. Misle samo na sebe. Pa takve narod nece ni da glasa niti zeli da ih vodi neko ko gleda samo sebe.
Sanja Aleksić
pre 7 godina
Posle najave Haradnija, ovi zuti lopovi i tajkuni su poceli da svoj plan sprovode u delo. Izgleda da je njihov poslodavac isti taj Harandinej, zlocinac i terorista.
fica
pre 7 godina
Mogu da zavrse samo u zatvoru za remetenje mira.
zdjurdjevic
pre 7 godina
Mnogo je važno šta kaže, po sopstvenom priznanju, onaj magarac Martinović.
Danijela
pre 7 godina
Narodu je dosta protesta i šetnje po ulicma, pogotovo sada kada je standard sve bolji, samim tim i kvalitet život, kada stopa nezaposlenosti pada i kada svako veoma jasno vidi da Srbija konačno ide napred!
rale
pre 7 godina
molim urednika postovanog INFORMERA DRAGANA VUCICEVICA,da u sutrasnjem izdanju novina krupnim slovima na prvoj stranici INFORMERA napise,OPOZICIJA OTKAZUJE OKUPLJANJE U BEOGRADU,pod naslov,pretpostavljaju da ce doziveti krah,zbog slabog odaziva gradzana.imam pouzdane informacije da narod ne zeli u ovoj situaciji u kojoj se nalazi srbija,da ucestvuju u demonstracijama,opozicije.dalje:otkivena je koordinacija siptara i opozicije.planovi i kontakti kao i organizacija siptara sa srpskom opozicijom se obavljaju preko rade trajkovic i jos nekih aktera.za koje cu naknadno proveriti.moli patriotu DRAGANA VUCICEVICA,da u patritskom i otadzbinskom listu INFORMER,objavi ovu vest.unapred hvala
Milos
pre 7 godina
Sada vise nego ikada nam je potrebno jedinstvo, ali izgleda da pored spoljnih moramo da se borimi i protiv unutrasnjih neprijatelja, tragicna srpska sudbina.
sale
pre 7 godina
Haos i nemiri su nepotrebni Srbiji, narod želi mir i stabilnost.
Vlada
pre 7 godina
Mislim da nije vreme a ni mesto da se izvode ljudi na ulice, pogotovo u ovakvoj situaciji
Dehan
pre 7 godina
Ne zna se ko je gori, niko nije za mir u Srbiji
Milko
pre 7 godina
Opoziciji odgovara nestabilna Srbija zato to rade.
Dehan
pre 7 godina
Od njih nista dobro nikako da postignemo mir
Aca
pre 7 godina
Stvarno, opozicija bi radje uz Albance nego jacala svoju drzavu Srbiju.
Aco
pre 7 godina
Deluje kao da je opozicija sinhronizovana sa Pristinom.
selektor
pre 7 godina
Ovi domaći izdajnici tipa Jeremića Djilasa Obradovića i kompanije su veća bagra nego Šiptari. Niko normalan ne može da mrzi svoju zemlju koliko je oni mrze.
Igor
pre 7 godina
Kada su tako hrabri i jaki na jeziku, na delu nisu, osim da kradu, treba ih staviti iza rešetaka jednom za sva vremena i pokazati im gde im je mesto. Stvarno ne znam dokle će se ovakvim kriminalcima tolerisati teror nad narodom. Ko su oni da remete mir i prete krvlju ! Bolesno !
mile
pre 7 godina
Ovi ljudi su bolesni. U ovako teskim trenutcima za nasu zemlju oni izazivaju haos u nasoj Srbiji.
Bane
pre 7 godina
Potuljeno i bezmozgaški.
Ivan
pre 7 godina
Oni su albanski saveznici, koriste situaciju na Kosovu i Metohiji da bi uzdrmali vlast u Srbiji. Samo, teško da će im to poći za rukom, obzirom da im niko ne veruje.
gaga
pre 7 godina
Nema mesta haosu.
Maja
pre 7 godina
Oni nisu normalni. Idu iz krajnosti u krajnost.
Maja
pre 7 godina
Bolesni su, tako idu na svoj narod?!
Miki
pre 7 godina
Bolje da se bore ya ljude na kosovu oni rayaraju srbiju
LENA
pre 7 godina
NJihove namere su i vise nego sumnjive, dok na KiM rat samo sto nije izbio, oni hoce nerede i srcu Srbije....
Sofija Kovacevic
pre 7 godina
Đilas i Boško su unutrašnjiu neprijatelji Srbije.
Makica
pre 7 godina
Opozicija je definitivno za ludnicu.
Tika
pre 7 godina
Đilasu i Obradoviću bi bolje bilo da ne talasaju, i izazivaju gnev naroda. Treba da znaju da su jedna sićušna mrvica koja samo lažima i potpirivanjem nemira želi da dođe na vlast. Građani ih dobro poznaju, i neka budu sigurni, da će se velika većina kloniti nereda, i od njihovih simpatizera.
Mara
pre 7 godina
Od opozicije se moze ocekivati samo zlo.
ilija
pre 7 godina
Koga oni mogu da povedu da pravi haos pa videli su kako su prošli na izborima.
rada
pre 7 godina
Mogu oni da izistkuju mnogo toga , ali narod nije uz njih niti podržava bili koju njihovu sumanutu ideju.
Milica
pre 7 godina
Nije li Srbiji dosta problema koje prištinske vlasti prave na Kosovu nego nam još treba i takva opozicija? Opoziciju ne zanima narod već samo da njima bude sve potaman.
Olga
pre 7 godina
Opet će biti više novinara koji će pratiti protest nego samih učesnika. Ovo su smešni pokušaji da se izazovu bilo kakvi nemiri jer upravo zahvaljujući organizatorima protesta Srbija se OPAMETILA.
Sale
pre 7 godina
Opoziciji neće proći nasilje na ulicama.
DEDA KOLE
pre 7 godina
Opozicijo hajdemo ovako , ako na budućim izborima dobijete manje od četvrtinu glasova , u odnosu na SNS , POVUCITE SE DOSTOJNO, ako uopšte znate šta je to. Sakrijte se u mišiju rupu . Zapamtite narod je video vaših pet minuta, koje ste potrošili na uspešnu pljačku.
Olga
pre 7 godina
Treba opoziciju poslati malo na KiM pa neka se tamo dokazuju ako mogu.
nikodina
pre 7 godina
Nisu oni nikakva opozicija vec saka psihičkih slučajeva, koji imaju za cilj samo sopstveno punjenje dzepova.Samo su izgleda pronašli odlične finansijere kada se tolko zalažu da izazovu nemire.
007
pre 7 godina
Ovo je strasno opozicija je u aut otisla.
Coyote Nervosius
pre 7 godina
Promaklo je samo da u Francuskoj ima i dvoje mrtvih.
Daliborka
pre 7 godina
Opozicija za njihove bolesne ideje nema podrsku gradjana, uzalud pokusavaju.
Mimica
pre 7 godina
Srbiji ne trebaju ovakvi ljudi, zelimo mir i slobodu!
Vera
pre 7 godina
Kada su drzavni interesi u pitanju,i pozicija i opozicija treba da budu zajedno,,a onda kada su unutrasnji politicki dueli,,tu treba iznositi svoje argumente i politicka neslaganja!
Necko
pre 7 godina
Ljudi, osvestite se! Opozicionari zele nasu drzavu da uniste!
sasa
pre 7 godina
Zar toliko vole sebe i vlast a mrze Srbiju da su spremni i na krvoprolice samo da se docepaju neke funkcije i fotelje???
Kića
pre 7 godina
Polako počinju da gube podršku i u sopstvenim redovima. Nisu svi članovi tih stranaka kreteni i lopovi kao njihovi vođe.
mile
pre 7 godina
Na ovaj način opozicija pokazuje da joj nije stalo do mira,stabilnosti i napretka u Srbiji.Važno im je samo da se dokopaju vlasti
SS
pre 7 godina
Seljačine koje neznaju i ne umeju,nego kopiraju druge belosvetske hoštaplere,pa i način "demonstracija".sve to treba pohapsiti kao što rade demokratski francuzi,i niko ih ne dira.
Tanja
pre 7 godina
Djilas uvek pokazuje i dokazuje da gleda samo sebe.
Beba
pre 7 godina
Narod nase drzave zna ko cini opoziciju! Zna sta radite i cemu težite i upravo zato vas ne podrzava !
Simona
pre 7 godina
Bolesni!
Stoja
pre 7 godina
U trenutku kada Srbija treba da bude složna i svi budemo kao jedan opozicija dodaje so na ranu. To mnogo govori o njima i njihovim namerama.
kristina
pre 7 godina
Savez za silovanja, batinjanje, napade na žene u godinama naravno da je spreman za nemire i rat! Za sve su spremni osim za politiku mira, prosperiteta, ekonomskog razvoja!
Milica
pre 7 godina
Njima do toga a predsednik se bori svim snagama za svoj narod na Kosovu! Kako ih nije sramota?!
tale
pre 7 godina
samo sloga Srbina spašava
Kosta
pre 7 godina
Jadna naša Srbija sa ovakvom opozicijom,nećemo daleko kad bi oni bili na položaju,ali bi nam brzo došao kraj.
tale
pre 7 godina
da li je moguće da u ovom momentu, koji je veoma težak za Srbiju neko ima nameru da protestvuje po Beogradu? Ujedinimo se braćo...
Paja
pre 7 godina
Lele pa oni su srecni dok narodu ne prekipi pa polomi koske i jednom i drugom i trecem.
dusko
pre 7 godina
Domaći izdajnici i strani..što se bar ološ ne ujedini pa da imamo jednu stranu protiv koje ratujemo
BREŽANAC
pre 7 godina
I jedan i drugi mislim na obradovića i đilasa su sprežnici srpskih neprijatelja i za taj posao primaju debele pare.
Nata
pre 7 godina
Da pored svega i oni izazivaju nemir u Srbiji, ovo su strašne stvari!
Sumadinac
pre 7 godina
Na koja opozicija Vucicu ma hapsi ove idiote em su nas pokrali i osiromadili sad bih bis i da pale bagre, sto ja nisam na vlasti vec bi oni meni bili iza resetaka i odgovarali za sve sto su pokrali od sirotinje godinama.
Anci
pre 7 godina
Neverovatno je da opozicija organizuje nekakve proteste u trenutku kada šiptari maltretiraju nas narod dole, malo je reci kakvi su to izdajnici.
istinic
pre 7 godina
Oni rade dzaba i to za one iste strance koji truju region godinama. Zalosno je to sto ce za svoj rad da dobiju samo deklarativnu podrsku stranaca. Ukoliko oni pobjede postajete protektorat sa manjim ovlastima, a sve drzave okolo ce da cerupaju vasu zemlju. Zato, znate li sta radite? B9 2, pa kandicka, pa razne pjevaljke i predstavnici zaljudska prava sve su vam to ubaceni elementi.. nekom ste trn u oku godinama!
istina
pre 7 godina
U srbiju dolazi 10000 šiptara da pomognu demonstracije. De si keramičaru da to spračiš. Ili samo uživaš po restoranima i jedeš o državnom trošku.
Ja
pre 7 godina
Alo, bre, majmuni...nije bitno u ovoj situaciji ko je na vlasti a ko je opozicija. Udruzite se i podrzite napore za mir (ili, ne daj Boze rat). Zato nam se sve ovo i desava. Nesloga ce nas istrebiti.
Ja
pre 7 godina
Alo, bre, majmuni...nije bitno u ovoj situaciji ko je na vlasti a ko je opozicija. Udruzite se i podrzite napore za mir (ili, ne daj Boze rat). Zato nam se sve ovo i desava. Nesloga ce nas istrebiti.