Neviđen gest u Čačku! Moravski koridor privremeno dobio novo ime zbog Vučića (FOTO)
Građani Čačka danas su na simboličan način odali priznanje predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću za ključnu ulogu u realizaciji jednog od najvažnijih infrastrukturnih projekata u modernoj istoriji Srbije.
25.06.2026
15:35
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Kica
pre 7 godina
Vojska Srbije definitivno postaje najmocnija vojna sila u regionu.
Ivanka
pre 7 godina
Bravo za Vojsku Srbije! Bez nje gradjani se ne bi osecali sigurno i mirno spavali.
Ilija
pre 7 godina
Država zaslužuje pohvale koliko je uradila u obnovi Vojske Srbije.
Mica
pre 7 godina
Srbija postaje sve bezbednija i jaca zemlja.
Maja
pre 7 godina
Oni su ponos naše države!
Ana
pre 7 godina
Samo jako vojska moze da osigura bezbednost gradjana.
Mira
pre 7 godina
Zivela Srbija.
Milos
pre 7 godina
Vojska je oduvek bila garant mira i stabilnosti nase zemlje.
Tijana
pre 7 godina
Cuvamo nasu drzavu i nas narod od mogucih napada na nasu slobodu.
Mimigitarista
pre 7 godina
Nasa vojska je toliko modernizovana i osavremenjena da mozemo odgovoriti jakim izazovima ako zatreba!
Sars
pre 7 godina
Jacina svake zemlje ogleda se u tome koliko joj je jaka vojska!
Milos
pre 7 godina
Vojska je ponos Srbije
Ljiljana
pre 7 godina
Kada imamo jaku i obucenu vosjku onda imamo i jaku Srbiju.
dana
pre 7 godina
Bravo za jacanje vojske. Ponosni smo na to.
Branko
pre 7 godina
Nasa vojska opet ima cime da se pohvali i ponosi.
Tina
pre 7 godina
I treba da smo najaci.
Tina
pre 7 godina
Drzava zasluzuje pohvale najaci smo.
Sale
pre 7 godina
Vidi se napredak u svakom pogledu, koji se ogleda u jačanju srpske vojske i naravno, naše zemlje.
Toma
pre 7 godina
Vojska radi jedan od najodgovornijih poslova u državi, a to je briga o sigurnosti i bezbednosti svih građana.
Lazar
pre 7 godina
Srbija je ponosna na svoju vojsku!
Jana
pre 7 godina
Sve pohvale za našu vojsku! Napreduju sve više..
Nikola
pre 7 godina
Polako ali sigurno vojska Srbije postaje najbolje opremljena zemlja
milica milicic
pre 7 godina
Vojska Srbije opremljena najsavremenijom opremom, ponos drzave.
Nena
pre 7 godina
Jaka vojska je ono sto ce nas stititi od neprijatelja, da im ni ne padne na pamet da nas mogu napasti a da pritom nemamo cime da odgovorimo!
Marina
pre 7 godina
Vojska Srbije definitivno postaje najmocnija vojna sila u regionu.Sve pohvale drzavi koliko je uradjeno u obnovi Vojske Srbije.
Mala
pre 7 godina
Vojska je nas ponos zemlje.
caca
pre 7 godina
Nasa drzava zasluzuje sve pohvale jer je mnogo uradila u obnovi Vojske Srbije!Svaka cast za angazovanje!!!!
Insajderns
pre 7 godina
Kakav ministar takva je i drzava !!! Zar Vas nije sramota ???
Cvrle
pre 7 godina
Bolje reći Vučić, nego država. Nisam video toliko novih oružija decenijama. Impresivno je da sad imamo i celu eskadrilu Migova a tek šta će nam stići od helikoptera - milina...
Sava
pre 7 godina
Tako je, ne sme sad niko da nas pipne.
Vulinova tetka
pre 7 godina
Sto bi rekli .. do jaja smo ..
marina
pre 7 godina
Naša vojska je pravi garant mira na našim prostorima.
Bojan
pre 7 godina
Bravo za srpsku vojsku! Samo tako nastavite!
Bojana
pre 7 godina
Bravo tako treba Srbija da ima zasluzila.
Miso
pre 7 godina
Srbija moze mirno da spava!Imamo najbolju vojsku u regionu!
srecko
pre 7 godina
Samo tako , sto jaca vojska jaca je i drzava.
Milasin
pre 7 godina
Ponos Srbije!Bravo!
Fudbaler
pre 7 godina
VS i treba da predstavi sve naoružanje koje ima. VS i treba da bude da se ponosi onim što ima.
Maja
pre 7 godina
Jaka i stabilna vojska je ono sto nam treba
Miki
pre 7 godina
Živela Vojska Srbije i predsednik Vučić! (Kada i gde mogu da preuzmem sendvič i honorar? Poslao sam već 200 poruka,a niko mi se ne javlja,a gladan sam. Neću više ovako za džabe!
Vojo
pre 7 godina
Vojska srbije ova vozila nema u operativnoj upotrebi ejjjjj ljudi. Ovo postoji samo za slikanje. Vozilo lazar3 je proizvedeno u 6 primjeraka svih 6 testna vozila s malim nivoom balisticke zastite nije amfibijsko vozilo tockovi su izlozeni vatri i nema modernu kupolu. Zemlje okruzenja su kupile Patriju koja sve to ima. Da bi napisali ovakav teksg teeba makar da pozajete malo materiju ako vam treba neko za savjet slobodno se obratite