Neviđen gest u Čačku! Moravski koridor privremeno dobio novo ime zbog Vučića (FOTO)
Građani Čačka danas su na simboličan način odali priznanje predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću za ključnu ulogu u realizaciji jednog od najvažnijih infrastrukturnih projekata u modernoj istoriji Srbije.
25.06.2026
15:35
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Jelena
pre 7 godina
Krajnje je vreme da tužilaštvo podnese prekršajnu prijavu.
Marko
pre 7 godina
Svaki dan Sergej je sve gori.
Hej
pre 7 godina
Novinarka sigurno nije a za ovo drugo....
Mila
pre 7 godina
Stop agresiji i ponizavanju zena!
Milenko
pre 7 godina
Nestaće ovaj brzo sa političke mape.. ubeđen sam..Građanima Srbije ne trebaju nasilnici!!
Lela
pre 7 godina
Konacno...bravo za ovaj potez...
Nika
pre 7 godina
Ovakvo ponasanje prema zenama je zaista za svaku osudu
Marko
pre 7 godina
Zaista je skandalozno ovakvo nasilnicko ponasanje prema zenama
beli tigar
pre 7 godina
Sergej malo da posedi u zatvoru da se odmori.
Sanja
pre 7 godina
Osuđujem nasilničko i divljačko ponašanje Sergeja Trifunovića.
Sanja
pre 7 godina
Da sam na mestu tih novinarki ja bih ga tuzila pa nek se pusi
Dragana
pre 7 godina
Nema njemu pomoći. Ovakav način obraćanja ženama zaslužuje osudu svih nas!
Milan
pre 7 godina
За сваку је осуду медијско иживљавање над женама, треба да га буде срамота. Има и он сигурно мајку, сестру које сигурно нису заслужиле да се неко иживљава над њима.
mirko pejovic
pre 7 godina
Zar treba komentar?!Njegov karakter je najslikovitije predstavljen u filmu ‘Karaula’ gde verno odigrao samog sebe.
mila
pre 7 godina
Sergejevo ponašanje je za svaku osudu.
milab
pre 7 godina
Ovo je izgleda jedina politika opozicije.
Vesna
pre 7 godina
Ovog Sergeja treba da je sramota za svaku rec koju kaze ili napise. Odakle mu pravo da tako vredja jednu zenu? Treba da se stidi, propao je kao glumac i sad jedino sto zna je da vredja. Treba ga najostrije kazniti za ovakvo ponasanje.
Milos
pre 7 godina
Sramotno ponasanje i svakako za svaku osudu nacin na koji Djilas sa svojim ljudima vodim opozicionu politiku Srbije...
Miki Vrbas
pre 7 godina
evo ja potpisujem peticiju, protiv režimske gebelsove propagande u srbiji.
Branko
pre 7 godina
" Jel to to potpisujes za gebelsovu propagandu kod MILOGORACA na vlasti, stvarno si u pravu. MILO i niko vise " !!!!!!?????
istina
pre 7 godina
I ja i ja. šta je predsednik rakao u razgovoru sa onim turčinom za zaposlene žena zar to nije omalovažavanje, eeeeeeeee, a ne nije, on je predsednik može mu se.
jasna
pre 7 godina
Strasno njemu se treba stati na put. Stop nasilju.
Djuro
pre 7 godina
E pa malo si zakasnio , nema vise Djilasovog rezima vec 6 godina, osim na pojedinim televizijama. Ali mozes da uputis apel N1, Prvoj, Blicu, Danas...
Lala iz Banata
pre 7 godina
Ne sudi...Da ti ne bude - sudjeno...!!
MilosObilic1389
pre 7 godina
Ne sudite pre vremena...Ne sudite, da vam ne bude... - sudjeno...!
zika
pre 7 godina
Ja potpisujem petiviju protiv "novinara", jer ne informisu vec kefću av... ?, avav, ? ?.
Maja
pre 7 godina
Vredjanje i omalovazavanje zena i gadosti koje izlaze iz usta ovog propalog glumca i narkomana su za svaku i najostriju osudu.
vlah alija
pre 7 godina
a sta je sa vredjanjem kandicke ,biserko i milic od strane rezimske propagande za njih se ne zalazete nego se sad trifunovica dovatili kao pre jankovica smesno bre
istina
pre 7 godina
A gasic sto je vredjao novinarku dobio mesto direktora bia
Dalibor
pre 7 godina
Da je vrijedjao zene i novinarke na prilicno primitivan nacin je neosporno. Da li je propao glumac to ne bih rekao. A ako je narkoman, onda je to jos jedna fleka Zdravstvenog sistema Srbije posto takvim ne mogu da pruze adekvatnu psihijatrijsku pomoc. Naucite da prihvatate da neko ima drugacije misljenje od vaseg ili od trenutno vladaju e vrhuske. Samo se malo zamislite zbog cega toliki broj mladih ljudi napusta nesrecni Balkan? Sta rade vladtodrsci da bi ljudi zelili da zive u svojoj zemlji, ne mlate se ucenjem stranih jezika, zakona, kulturoloskih razlika i navika.... i da dalje ne nabrajam. Neki ljudi (zbog svog mentalnog zdravlja, sto ne znaci da su glupi ili slijepi) nisu sposobni da iznesu svoje misljenje na elokventan nacin kad se nalaze pod pritiskom. Ako jedan takav covjek povuce neku grupu ljudi na ulicu i ima njihovu podrsku, ond aoni koje kritikuje treba dobro da se zapitaju sta su toliko zgrijesili.
Gry
pre 7 godina
A jesi li se i ti sa njim drogirao pa znaš da je narkoman?
Tina Bo
pre 7 godina
Pa, ako je propao narkoman, to je dobro. Probao je da bude narkoman pa mu nije to poslo za rukom. Kad nesto ne ide, onda propadnes :)
goca
pre 7 godina
Ako bude ovako nastavio zavrsice u zatvoru, sam ce sebe zatvoriti
boki
pre 7 godina
To bi odmah bio politički zatvoranik.Zato je bolje nedirati, a kad jim dosadi oni če sami prestati.
samo pitam
pre 7 godina
Ovo je politicka medijska hajka na Trigunovića. Zasto mediji ne pisu ovako opsirno o protestima?
dekis
pre 7 godina
Sergej je nepristojan čovek i njegovim glupostima nikada kraja.
Kristina
pre 7 godina
Sergej je propao u svakom smislu.
Sanja
pre 7 godina
Ovakvo divljastvo na javnoj politickoj sceni Srbija nepamtimo, covek je zreo za ispitivanje.
aca
pre 7 godina
Čovek koji vredja druge ljude bi da vodi političku stranku. Nečuveno!!!
Tamara
pre 7 godina
Evo sad će biti i peticije protiv Trigunovića, drugačije se ne može, čovek ne zna šta je dosta, vređa sve žene, kada će od tebe biti čovek?
Bojana
pre 7 godina
Sergejevo ponasanje je ravno nekom huliganu i probisvetu!
caca
pre 7 godina
Sergeja treba da je sramota za svaku rec koju kaze!Odakle mu samo pravo da tako vredja jednu zenu? Treba da se stidi!!!Posto je propao, kao glumac,sad jedino sto zna je da vredja. Treba ga najostrije kazniti!!!!
Sanja
pre 7 godina
Zaustavite napade na žene.
Ana
pre 7 godina
Sergej je mali pijun opozicije koji vise ne zna sta da radi , pa se okrenuo nasilju i ugrozavanju bezbednosti gradjana.
Toki
pre 7 godina
Odakle mu pravo da tako vredja jednu zenu? Treba da se stidi, propao je kao glumac i sad jedino sto zna je da vredja i napada.
Dejan
pre 7 godina
Oba Trifunovic Brata naucio Tata kako se za sitnu lovu kod Djilasa glumata..
Maja
pre 7 godina
Prva cu da potpise peticiju
Nikola
pre 7 godina
Svi potpisati peticiju...
milos
pre 7 godina
Odmah potpisujem.
Vukasin
pre 7 godina
Potpisao ... mada , i da bude milion potpisa , on se neće promeniti .
Gavro
pre 7 godina
On il' je pijan il' drogiran. Normalan nije!
Sara
pre 7 godina
Zaista sramotno i za svaku je osudu ovakvo ponasanje
bt
pre 7 godina
Ja potpisujem peticiju protiv LAZNIH novinara! Sejaca mrznje, bezobzirnih, ostrascenih, polupismenih, frustriranih "novinara".
Miran
pre 7 godina
Mislim da ovo treba da se sankcionise na neki nacin a ne da prodje nekaznjeno.
Natasa1996
pre 7 godina
Sergej je veliko razocarenje
Mila
pre 7 godina
Velika sramota je cime se oni iz opozicije bave.
Emil
pre 7 godina
Da li ima neka peticica protiv Andreje Vucica i ovog vaseg prevaranta i pljackasa malinara Vucicevica da se potpise bando lopovska,objavite ovo ako smete.Najgore ste novine.Poslusnici rezimski.Stoko lopovska.Gde ce vam dusa.
Ana
pre 7 godina
Strasno i sramota za svaku osudu pa zar je to kultura jednog glumca koji kulturu treba da predstavlja...dno dna:(
SNEŽA
pre 7 godina
Budala ne zaslužuje medijsku pažnju. Nije on dostojan potpisa uglednih ličnosti ispod svog imena, čak ni kad je peticija u pitanju.
Aki
pre 7 godina
Njegovo ponasanje je za svakku osudu.Preterao je.
Nenad
pre 7 godina
Poptisao ! Pitam se dal' ovaj Sergej ima neko zensko celjade u familiji.
Milan
pre 7 godina
STOP D.J.Vucicevicu i njegovom kvazi "NEZAVISNOM " Informeru! Niti je Vucicevic novinar niti su INFORMER normalne i nezavisne novine! Vi ste bruka i sramota za Srpsko novinarstvo! ps:Bas da vidim da li se i koliko " NEZAVINSI "? Pa objavite ovaj komentar ako ste to sto se reklamirate da jeste?
Aca
pre 7 godina
Dal Sergej zna sta govori ili je dobro placen ili je drogiran.
dada
pre 7 godina
Bezobrazan je i njegovo ponasanje prevazilazi sve granice.
Milan
pre 7 godina
Imaju li ove novinarke bracu ili muzeve, pa nek uhvate narkomana i najebu mu se majke,da oce narkoman doci u Banja Luku da ga ugostimo na nacin koji zasluzuje.
Jelena
pre 7 godina
Peticiju potpisujem zbog omalovažavanja žena
Jelena
pre 7 godina
Ovu peticiju potpisujem zbog vređanja zena
VNS
pre 7 godina
Neću...
Captainsrki
pre 7 godina
Svi potpis protiv zla!!!
Milorad
pre 7 godina
Potpisite peticiju, stop nasilju!
SS
pre 7 godina
Vi niste normalni kakva peticija,njemu treba javni tužioc ako je ovo "pravna"država.
Gogi
pre 7 godina
Kojih novinarki?
mimi
pre 7 godina
za svaku osudu ovakvo nasilnicko ponasanje
Sss
pre 7 godina
Sergej je preterao
VNS
pre 7 godina
I opet neću...kao što nezavisni Informer ne objavljuje komentar....pozdravite DJV
Gordana
pre 7 godina
Evo kako izgleda covek kojem su narkotici unistili i ono malo mozdanih celija sto je ostalo!
Tamara Lazić
pre 7 godina
Svaki vid nasilja nad ženama treba najoštrije kazniti!
Mimi88
pre 7 godina
Sergej je bas preterao! Ne znam sta je umislio vise!
Bojan
pre 7 godina
Treba ga kazniti...
razocarani
pre 7 godina
a zasto je to uvreda sto je rekao, sta su to zene nesto posebno pa da budu samo one zasticenje a muskarci su kao nasilnici ko slusa vucicevica bolje da se nije ni rodio jer vucicevic je najveci rezimski dobosar i sendvicar!!!!
Mata
pre 7 godina
Svaki vid nasilja i poziva na isto treba najstrozije osuditi i saseci u korenu. Sergej je od toliko droge skrenuo sa uma
Mikica
pre 7 godina
Nekada kada su se davala imena deci ,nakon rodjenja , uglavnom se gledalo da ime ima neko značenje a deca da steknu osobine koje ime nosi, Bogdan je Bogom dan , Miodrag je mio i drag a Zdravko zdrav. Tako je i Trifunović dobio ime Sergej - SER GEJ , prevedeno na naš jezik GOSPODIN GEJ ili tačnije GOSPODIN PEDER, što i odgovara njegovim karakternim osobinama a možda i nečemu drugom . Izvinjavam se gej populaciji ukoliko se neko našao povredjenim , to mi nije bila namera.
joks
pre 7 godina
davno je toj svinji trebalo zatvoriti gubicu,ako nezna kulturno da se ponasa,treba ga krivicno goniti.dosta vise tog majmuna.
Biljana
pre 7 godina
Sergej svakodnevno pokazuje koliko je nemoćan i isfrustriran.
Marcco
pre 7 godina
Ja potpisao. Ne zato što sam za vlast već što će sa ovakvom "opozicijom", ova vlast da vlada sledećih 100 godina.
JA
pre 7 godina
pa jeste kurva
Gorran
pre 7 godina
Znam poneku kurvu, i dotične su iznenađujuće fine i pametne osobe, potpuno na svom mestu, tako da ne bih uopšte osuđivao Sergeja što se izvinio kurvama jer ih je nehotice omalovažio upoređujući ih sa novinarkama.
Miki
pre 7 godina
Pozdravljam peticiju koju treba podici protiv ,Sergeja, mozda mu to pomogne da uvidi svoju gresku i ne zavrsi u zatvoru.
miki
pre 7 godina
Sergej je sebe upropastio ovakvim potezima.Bio je ispred vrata legendi, a sada nije ni na pocetku glumacke karijere......
Mirjana Stefanovic
pre 7 godina
Kada ste već kod potpisivanja peticije pkrećem zahtev za još jednu peticiju. Poslušajte video gde Gradonačelnik Subotice ,Bogdan Laban koristi skanadalozan rečnik i preti ubistvom Profesoru fakulteta isto članu SNS. Ne razumem da je ovaj čovek još Gradonačelnik? G. Vučiću uhapsi i Gradonačećnika Subotice! Poslušajte i prosudite sami; https://www.blic.rs/vesti/politika/samlecu-te-kao-mleveno-meso-gradonacelnik-subotice-priznao-pretio-sam-coveku-da-cu-mu/qsn8sg7?fbclid=IwAR0uVfbWzwuW0KQdGBO0ZEJVB9iK-3AaxxB-JS9wbwT691blwh0saPkTepk
Natasa
pre 7 godina
Neću, hvala
neko
pre 7 godina
Potpisujem za smenu Ove bahate i ne demokratske vlasti,vlasti jednog vlastodrsca koji vredja svakoga ko drugacije misli od Naprednjacke demagojije i lazi
nele
pre 7 godina
Hajde, po treći put danas da izložim svoju tezu o glumcima i protestima! U najkraćem, dajte ljudima da snimaju i glume, da rade svoj posao!Kada bi imali neku seriju, kao što je Ćosićevo " Vreme smrti", recimo, nebi imali kada da se bave kojekakvim novinarkama! Ljudi bi radili svoj posao i nebi vitlali ulicama. Nerad ume da bude vrlo nezgodan, naročito ljudima koji su navikli da rade. Što kaže poslovica - Dokon pop i jariće krsti!
zoran
pre 7 godina
ija podpisujem dole sergej
Bozidar Despotovic
pre 7 godina
Kakav je po vredjanju Vucicevic Sergej dodje kao mala fina maca za pomaziti..
SOMBOR
pre 7 godina
КО ЈЕ ЛУД ДА ГЛАСА ЗА ОВОГА!?
bb
pre 7 godina
Što se ljudi ne bave onim u čemu su najbolji i za šta su učili škole , nego prave majmune od sebe za rad drugih koji su pokazali da nisu dostojni nekih stvari.
Dugopamtilo
pre 7 godina
Covek samo govori istinu. Nije on kriv sto istina boli.
boky
pre 7 godina
iako nikad necu glasati za trifunovica, pre njega potpisao bih mnoge peticije, pa i protiv g vucicevica, koj nista bolji od trifunovica nije. ako je trifunovic prostak, vucicevic je bar isti takav, a i mnogi su srbima naneli mnogo vise stete nego trifunovic. narocito mrzim gebelsove sledbenike.
milijasuzović
pre 7 godina
POTPISUJEM
neša
pre 7 godina
kod nas se sve svodi na emocije, ljubav ili pljuvanje. politika iz srca. nema od toga leba.
gumiflex
pre 7 godina
Drage novinarke i ostale prozvane od strane Sergeja Trifunovica, uzmite papir i olovku pa tuzite doticnog za sta god hocete i nemojte vise kukati po medijima. U sudskom postupku cete lako dokazati da li ste u pravu ili ne kada se "protrese" nacin kako ste se zaposlile,na koji konkurs ste se prijavili, koje su vase kvalifikacije i koliko ste bili superiorniji kandidat od ostalih kandidata prijavljenih za isti posao. Ili vam mozda takav pristup ne odgovara iz "nekog" razloga...