• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Tanjug

23.01.2019

17:52

SNS: Naš stav je uvek jasan, svako vređanje je neprihvatljivo

Vesti

SNS: Naš stav je uvek jasan, svako vređanje je neprihvatljivo

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
NB

pre 7 godina

Nijedno nasilje i vređanje nema opravdanja, a pogotovu ne nad ženama kao slabijem i ugroženijem polu.

iVA

pre 7 godina

Gde su sad opozicionari da i oni osude vredjanje zen?Svojim cutanjem dokazuju da to podrzavaju,sramota.

Misa

pre 7 godina

Ovakav stav opozicije je neprihvatljiv za normalnu Srbiju.

Milutin

pre 7 godina

Sergej Trifunović mora da snosi posledice i bude kažnjen zbog prostačkih izjava.

milica milicic

pre 7 godina

Vredjanje po bilo kom osnovu je nedopusteno, posebno javne licnosti moraju voditi racuna o tome sta iznose u javnost jer mogu da uticu na ponasanje ostalih ljudi.

Mašnica

pre 7 godina

Svako vređanje je za najoštriju osudu. Za takve stvari nema opravdanja.

Ana

pre 7 godina

Svako vredjanje i agresivno ponasanje je za osudu!

minja03

pre 7 godina

Bilo koje vrste da je nasilje ,za svaku je osudu i mora predstati.

Ana

pre 7 godina

Niko nema prava nikog da vredja i tu treba staviti tacku

Belca

pre 7 godina

Neka se uzmu u pamet majmuni iz opozicije da je vređanje žena neprihvatljivo! Žene u Srbiji nisu Kurve!

Sava J

pre 7 godina

Posle lavine uvreda nije za čuđenje da će nasilnici iz opozicije posegnuti i za fizičkim nasiljem jer su pokazali da nisu baš pri čistoj svesti!

Nikoletka

pre 7 godina

Uspeli smo da spasemo Srbiju od dugova i nezaposlenosti uspecemo i protiv vredjanja i zlistavljanja zena.SNS je tu za svakoga da se bori.

Darko

pre 7 godina

Ovakvo brutalno vredjanje je nedopustivo i za svaku osudu! Pokazao je koliko je primitivan i necivilizovan!

caca

pre 7 godina

Svako normalan ce da se slozi da je neprihvatljivo svako vredjanje i nasilje!!!!

Miki

pre 7 godina

Svako vređanje je neprihvatljivo. Žalosno je da jedana javna ličnost propagira ovakvu kulturu.

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika