• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Politika.rs/Informer.rs

27.01.2019

09:23

LAZANSKI: Priče o Trećem svetskom ratu su prevaziđene - VELIKE SILE SE SPREMAJU ZA ČETVRTI SVETSKI RAT!

Vesti

LAZANSKI: Priče o Trećem svetskom ratu su prevaziđene - VELIKE SILE SE SPREMAJU ZA ČETVRTI SVETSKI RAT!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Lala iz Banata

pre 7 godina

Dok su u Rusiji vladali BOLJSEVICI, to je Amerikancima bio ALIBI za vojna dejstva....Sada je politicki sistem identican...Zasto onda RAT...? ZBOG PLJACKE....Amerika ne moze da opstane bez pljacke tudje imovine....Japanci i Korejanci su ih prevazisli produktivnoscu rada, Kinezi ekonomicnoscu robne prodaje...Rusija ih prevazilazi duhovnim vrednostima....Amerikancima ostaje samo ,,,RAT...RAT koji ce izgubiti jer ce na tlu Amerike odmah izbiti REVOLUCIJA CRNACA i HISPANO proletarijata....Zato da bi krenuli u rat protiv Rusije, treba im ZID prema Meksiku....Jer Teksas hoce otcepljenje i povratak u Meksiko...!Takodje JUG SAD hoce ponovo svoju nezavisnost koju je izgubio u gradjanskom ratu...

zoran miljkovic

pre 7 godina

Зашто не објасни,како је могуће да поред наводног таквог обезбеђења Путина и звери од аутомобила,нађе се Војислав Шешељ,како јавно тврди , ваљда у котларници нашег ХРАМА и чека пет сати да би на запрепашћење обезбеђења и ван протокола изашао и руковао се са Путином и прозборио неколико реченица,а све то ми нисмо видели у наводном директном преносу и ВИ НЕ ПИШЕТЕ О ТОМЕ. Па зар тако није могуће да се нађе и далеко било неки луди АТЕНТАТОР. СМЕТЕ ЛИ О ОВОМЕ ДА ПИШЕТЕ.

Yellow

pre 7 godina

Зашто име корисника може садржати само латинична слова? Знате ли у којој смо држави? Знате ли како гласи 10. члан Устава Републике Србије? Наше не фермамо ни 2%, а после се питамо зашто нам отимају територију и намећу туђе. Ћирилицом могу (и по Уставу морају) да пишу: Русија, Украјина, Белорусија, Бугарска, Македонја, Казахстан, Киргистан и Такиџистан. Више од 250.000.000 људи. Наравно, увек су Срби били паметнији од свих. Како радимо, тако нам и јесте.

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika