Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine" - Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 21:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Tijana
pre 7 godina
Svaka rec je poucna , istinita i uliva poverenje.
Lazni Bot
pre 7 godina
Koliko otvara usta i ne laze toliko.
mrav
pre 7 godina
Nadajmo se da ce tako i ostati, energija nam je potrebna.
Aba
pre 7 godina
Svaki normalan čovek netreba da razgovara sa tobom zbog ove katastrofe ....od države napravio si surogat i s.rdnju.
Jovica
pre 7 godina
Dobri predsednici se ne boje obilaska svog naroda.
Gojko
pre 7 godina
Posle više decenija propadanja srpska ekonomija se oporavlja.
Mirko
pre 7 godina
Ko želi da priča sa lopovima, oni imaju samo jedan cilj, vratiti se na vlast i ponovo pokrasti državu.
Jaca
pre 7 godina
Glas naroda je najvažniji!
Jovana
pre 7 godina
Tako i treba jer sa njima covek ne moze dve postene reci da razmeni.
zara
pre 7 godina
Predsednik uziva veliku podrsku gradjana i opravdava to na na lep nacin.Bori se za svakog gradjana,porodicu i radno mesto.
Jasna
pre 7 godina
Vučić ceni poštene i vredne ljude jer je takav i on. Sa opozicijom niko ne treba da pregovara jer su lažovi.
Dragana
pre 7 godina
Narod je najbitniji to i predsednik zna, ima dosta ljudi koji samo žele da imaju bolje plate i da vode normalan život.
nisamorala
pre 7 godina
Buducnost Srbije pocinje na Jugu Srbije.
sandorika
pre 7 godina
Vucic zajedno sa narodom hoce da gradi buducnost Srbije ...
Milan
pre 7 godina
Narod ne interesuje vika, dreka, pretnje I ucene. Nas interesuje bolja buducnost. To je ono sto radi ova Vlada Srbije na celu sa predsednikom Vucicem.
Aaaaa
pre 7 godina
Predsednik koji se bori za svoju zemlju i svoj narod.
Ljiljana
pre 7 godina
Neka gospodin Vucic malo obrati paznju sta se desava u SNS-u u Smederevu. Jedna grupa se izdvojila iz stranke i to je sad nova struja koja ne podrzava gradonacelnicu i ometa rad. Ti ljudi su toliko besni,nekulturni,bahati,zeljni funkcija da se narodu gade. Gradonacelnicu koja je mnogo ucinila za grad kad se skupe vredjaju na najpogrdniji nacin. Clanove SNS-a teraju da biraju ili su uz njih ili da se ne pojavljuju u prostorijama stranke. Kao,oni su glavni,oni su mocni,baba(gradonacelnica) je tu samo radi reda. Ako se nesto po tom pitanju ne uradi i Vucic ne sredi stvari,mnogo glasaca u SD ce da izgubi. Mi za ove ocepljene necemo da glasamo ,jer SD nije veliki grad i dobro ih znamo.
Dana
pre 7 godina
Dok se predsednik bori da se Srbija razvija, opozicija se bavi lažima.
Hana
pre 7 godina
Ono sto narod vidi je da ovakvog predsednika nikada nismo imali.Da mu nije tesko da saslusa svakog gradjanina,da se bori za svaki deo Srbije i da se bori protiv opozicije koja ga bezargumentovano napada
Jana
pre 7 godina
Ne znam sta predsednik moze da razgovara sa osobama koje ga vredjaju i koji su nam upropastili drzavu
Nina
pre 7 godina
Sve sta kaze i obeca on i ispuni!
Nina
pre 7 godina
Narod veruje u reci svoga predsednika!
Vlado
pre 7 godina
Pa naravno da su obični ljudi zadovoljni samo zbog toga što su dobili posaoi da mogu da rade, da prehrane porodicu. Samo pogledajte ko izlazi na ulice u Beogradu i drugim većim gradovima. Dobro obučena "eilita" kojoj ništa ne fali, od firmiranih odela, cipela, skupih mobilnih telefona i satova,i koja ne zna šta će od besa. Hajde nađite mi jednog od tih "studenata" koji demontriraju, dete sa sela! Nađite mi jednog radnika koji radi u nekoj privatnoj firmi. Ta deca uče, jer znaju da im tata neće i ne može kupiti diplomu. Ti nradnici rade i nemaju vremena za šetnju!
Petko
pre 7 godina
Sa narodom Predsednik zeli pricati-ali sa opozicionim lopovima-NE.!!!
mile
pre 7 godina
https://www.danas.rs/politika/vucic-nema-sile-koja-ce-me-naterati-da-pricam-sa-liderima-opozicije/ A na sajtu ovog nazovi dnevnog lista, dole u komentarima uvrede, vredjanje, i komentari sa nacistickim pozdravima??????????????????? U trenutku kada se ceo Svet bori protiv nacizma, pa i sama Nemacka, mi u Srbiji imamo ljude koji tako komentarisu izjave nasih politicara,i imamo dnevni list koji takve komentare objavljuje!!!!! Uzas,uzas,uzas!!!! Eto to je demokratija za koju se oni bore, vesala, zig hajl. zivio firer . . . . Strasno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A tek kako vredjaju onog koji makar malo pohvali vlast, to je druga prica.
Mila
pre 7 godina
Sa ovim zutacima se ne moze normalno i civilizovano razgovarati.
Boka
pre 7 godina
Tako je Aleksandre narod je uz tebe.
Milica
pre 7 godina
Pa sa ovim zutima koji bi da vesaju i siluju niko normalan ne bi mogao da razgovara.
Boka
pre 7 godina
Bravo Aleksandre svi smo uz tebe.
Jana
pre 7 godina
Svako neka vodi svoju politiku a vidi se kog anarod podržava! Bravo predsedniče!
Aaaa
pre 7 godina
Ponovljeni izbori su potvrda da narod podrzava predsednika Vucica.
Ranko NS
pre 7 godina
Predsednik je po Ustavu predsednik svih gradjana,i njegova je obaveza da razgovara sa opozicijom za dobrobit zemlje....kako nekog nazivati lopovima,olosem...bez i jednog dokaza,presude...sta se ovo desava u Srbiji...
Natasa
pre 7 godina
Svaka čast predsednice!
ilija
pre 7 godina
Srbiji je bio potreban čovek kao što je Vučić, borac za interes građana i države.
Mojo
pre 7 godina
Pa što nisu u zatvoru ti lopovi, Predsedniče?
Coka
pre 7 godina
Predsednikova kampanja je odlicna ideja da se cuje glas naroda i njihovo misljenje.
Dusica
pre 7 godina
Predsedniku je veoma vazno misljenje naroda!
Igor
pre 7 godina
Tako i treba sa lopovima koji su uništili ovu zemlju i oplkačkali taj isti narod dok su bili na vlasti nema o čemu da se razgovara!
Janko
pre 7 godina
Tako i treba sa lopovima koji su uništili ovu zemlju i oplkačkali taj isti narod dok su bili na vlasti nema o čemu da se razgovara!
Gospodja Ministarka
pre 7 godina
Sigurna sam da lideri opozicije žive za dan kada će ih Vučić pozvati na dogovor. Moram da im kažem da se to nikada neće desiti.
aana
pre 7 godina
-lopov uvek optuzuje nekog drugog da je lopov. narodna poslovica, verujem da necete objaviti komentar
Robin Hood
pre 7 godina
Kukavico, izadji na tv-duel ! Ali za to treba malo vise hrabrosti !!!
vojkan
pre 7 godina
Tako treba
Nikola
pre 7 godina
Uvek tu za narod,lopovi ne.
Andjela
pre 7 godina
Tako je predsedniče, sa lopovima i ne treba da se prica!
miki
pre 7 godina
O cemu bi posten covek pricao sa lopovima
mina
pre 7 godina
Sa lopovima nema sta da se prica!
alek
pre 7 godina
Narod to prepoznaje, zato i vlada pozitivna energija u narodu. Članovi opozicije pokazali kakvu bi politiku vodili kad bi došli na vlast.
Ana
pre 7 godina
Narod je uz Vucica.
Ana
pre 7 godina
Narod je uz Vucica.