• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/Pink.rs

13.02.2019

08:45 >> 09:59

(VIDEO) VUČIĆ NA TV PINK: Uvek ću da razgovaram sa narodom, ali nikad sa Đilasom, Jeremićem i ostalim lopovima!

Vesti

(VIDEO) VUČIĆ NA TV PINK: Uvek ću da razgovaram sa narodom, ali nikad sa Đilasom, Jeremićem i ostalim lopovima!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Tijana

pre 7 godina

Svaka rec je poucna , istinita i uliva poverenje.

mrav

pre 7 godina

Nadajmo se da ce tako i ostati, energija nam je potrebna.

Aba

pre 7 godina

Svaki normalan čovek netreba da razgovara sa tobom zbog ove katastrofe ....od države napravio si surogat i s.rdnju.

Jovica

pre 7 godina

Dobri predsednici se ne boje obilaska svog naroda.

Gojko

pre 7 godina

Posle više decenija propadanja srpska ekonomija se oporavlja.

Mirko

pre 7 godina

Ko želi da priča sa lopovima, oni imaju samo jedan cilj, vratiti se na vlast i ponovo pokrasti državu.

Jovana

pre 7 godina

Tako i treba jer sa njima covek ne moze dve postene reci da razmeni.

zara

pre 7 godina

Predsednik uziva veliku podrsku gradjana i opravdava to na na lep nacin.Bori se za svakog gradjana,porodicu i radno mesto.

Jasna

pre 7 godina

Vučić ceni poštene i vredne ljude jer je takav i on. Sa opozicijom niko ne treba da pregovara jer su lažovi.

Dragana

pre 7 godina

Narod je najbitniji to i predsednik zna, ima dosta ljudi koji samo žele da imaju bolje plate i da vode normalan život.

sandorika

pre 7 godina

Vucic zajedno sa narodom hoce da gradi buducnost Srbije ...

Milan

pre 7 godina

Narod ne interesuje vika, dreka, pretnje I ucene. Nas interesuje bolja buducnost. To je ono sto radi ova Vlada Srbije na celu sa predsednikom Vucicem.

Aaaaa

pre 7 godina

Predsednik koji se bori za svoju zemlju i svoj narod.

Ljiljana

pre 7 godina

Neka gospodin Vucic malo obrati paznju sta se desava u SNS-u u Smederevu. Jedna grupa se izdvojila iz stranke i to je sad nova struja koja ne podrzava gradonacelnicu i ometa rad. Ti ljudi su toliko besni,nekulturni,bahati,zeljni funkcija da se narodu gade. Gradonacelnicu koja je mnogo ucinila za grad kad se skupe vredjaju na najpogrdniji nacin. Clanove SNS-a teraju da biraju ili su uz njih ili da se ne pojavljuju u prostorijama stranke. Kao,oni su glavni,oni su mocni,baba(gradonacelnica) je tu samo radi reda. Ako se nesto po tom pitanju ne uradi i Vucic ne sredi stvari,mnogo glasaca u SD ce da izgubi. Mi za ove ocepljene necemo da glasamo ,jer SD nije veliki grad i dobro ih znamo.

Dana

pre 7 godina

Dok se predsednik bori da se Srbija razvija, opozicija se bavi lažima.

Hana

pre 7 godina

Ono sto narod vidi je da ovakvog predsednika nikada nismo imali.Da mu nije tesko da saslusa svakog gradjanina,da se bori za svaki deo Srbije i da se bori protiv opozicije koja ga bezargumentovano napada

Jana

pre 7 godina

Ne znam sta predsednik moze da razgovara sa osobama koje ga vredjaju i koji su nam upropastili drzavu

Vlado

pre 7 godina

Pa naravno da su obični ljudi zadovoljni samo zbog toga što su dobili posaoi da mogu da rade, da prehrane porodicu. Samo pogledajte ko izlazi na ulice u Beogradu i drugim većim gradovima. Dobro obučena "eilita" kojoj ništa ne fali, od firmiranih odela, cipela, skupih mobilnih telefona i satova,i koja ne zna šta će od besa. Hajde nađite mi jednog od tih "studenata" koji demontriraju, dete sa sela! Nađite mi jednog radnika koji radi u nekoj privatnoj firmi. Ta deca uče, jer znaju da im tata neće i ne može kupiti diplomu. Ti nradnici rade i nemaju vremena za šetnju!

Petko

pre 7 godina

Sa narodom Predsednik zeli pricati-ali sa opozicionim lopovima-NE.!!!

mile

pre 7 godina

https://www.danas.rs/politika/vucic-nema-sile-koja-ce-me-naterati-da-pricam-sa-liderima-opozicije/ A na sajtu ovog nazovi dnevnog lista, dole u komentarima uvrede, vredjanje, i komentari sa nacistickim pozdravima??????????????????? U trenutku kada se ceo Svet bori protiv nacizma, pa i sama Nemacka, mi u Srbiji imamo ljude koji tako komentarisu izjave nasih politicara,i imamo dnevni list koji takve komentare objavljuje!!!!! Uzas,uzas,uzas!!!! Eto to je demokratija za koju se oni bore, vesala, zig hajl. zivio firer . . . . Strasno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A tek kako vredjaju onog koji makar malo pohvali vlast, to je druga prica.

Mila

pre 7 godina

Sa ovim zutacima se ne moze normalno i civilizovano razgovarati.

Milica

pre 7 godina

Pa sa ovim zutima koji bi da vesaju i siluju niko normalan ne bi mogao da razgovara.

Jana

pre 7 godina

Svako neka vodi svoju politiku a vidi se kog anarod podržava! Bravo predsedniče!

Aaaa

pre 7 godina

Ponovljeni izbori su potvrda da narod podrzava predsednika Vucica.

Ranko NS

pre 7 godina

Predsednik je po Ustavu predsednik svih gradjana,i njegova je obaveza da razgovara sa opozicijom za dobrobit zemlje....kako nekog nazivati lopovima,olosem...bez i jednog dokaza,presude...sta se ovo desava u Srbiji...

ilija

pre 7 godina

Srbiji je bio potreban čovek kao što je Vučić, borac za interes građana i države.

Mojo

pre 7 godina

Pa što nisu u zatvoru ti lopovi, Predsedniče?

Coka

pre 7 godina

Predsednikova kampanja je odlicna ideja da se cuje glas naroda i njihovo misljenje.

Igor

pre 7 godina

Tako i treba sa lopovima koji su uništili ovu zemlju i oplkačkali taj isti narod dok su bili na vlasti nema o čemu da se razgovara!

Janko

pre 7 godina

Tako i treba sa lopovima koji su uništili ovu zemlju i oplkačkali taj isti narod dok su bili na vlasti nema o čemu da se razgovara!

Gospodja Ministarka

pre 7 godina

Sigurna sam da lideri opozicije žive za dan kada će ih Vučić pozvati na dogovor. Moram da im kažem da se to nikada neće desiti.

aana

pre 7 godina

-lopov uvek optuzuje nekog drugog da je lopov. narodna poslovica, verujem da necete objaviti komentar

Robin Hood

pre 7 godina

Kukavico, izadji na tv-duel ! Ali za to treba malo vise hrabrosti !!!

Andjela

pre 7 godina

Tako je predsedniče, sa lopovima i ne treba da se prica!

alek

pre 7 godina

Narod to prepoznaje, zato i vlada pozitivna energija u narodu. Članovi opozicije pokazali kakvu bi politiku vodili kad bi došli na vlast.

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika