Još samo dva dana! Trobojku od 500 metara nosiće čak 1.000 ljudi - Sve o velikom skupu "Srbija, jedna porodica" u subotu
Veliki vidovdanski skup Srpske napredne stranke "Srbija, jedna porodica", koji će okupiti građane iz svih delova naše zemlje, biće održan u subotu, ispred Doma Narodne skupštine u Beogradu.
25.06.2026
06:50
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
mila
pre 7 godina
SJAJNA VEST ZA SRBIJU
Mili
pre 7 godina
Prvo se rugali šta im EU ne dozvoljava ulazak bez viza a sada kad ih ukida to je loše šta idu po pet puta veće plate pa šta vi mislite kako su hrvati uspeli da se naoružaju i rade Oluju ako ne od dijspore koja je slala milione...ma nema gore vesti za Srbiju od ovo jer ako jednui odu doći će drugi iz Albanije a kadf se zaradi onda se ljudi i vraćaju....
Simonida
pre 7 godina
Eto sami ce nam osloboditi bez po muke Kosmet
Marija
pre 7 godina
Za Srbiju bilo bi dobro jer Siptari bi otisli sa Kosova.
Jana
pre 7 godina
Dobra vest za nas!
mimi
pre 7 godina
ma to je super neka evropejci vide kakvi su siptari fini ljudi,to bi bilo dobro da urade
Milan
pre 7 godina
Samo neka idu,daleko im lepa kuća.
Bojan
pre 7 godina
Odlična vest, a Evropi neka je sa srećom !
Boban
pre 7 godina
Nalov je originalan i nadamo se da će otići što dalje.
Joco
pre 7 godina
Hvala Evropska Unijo...ŽIVELA EVROPA...MOLIM ENGLESKU...NEMAČKU...AUSTRIJU...POLJSKU..NJU POGOTOOOVO...DA SAD PRIMI SA KOSOVA OVAJ JADAN ALBANSKI NAROD...MALO DROGA MALO BELO ROBLJE..MALO ORUŽJE...HVALA EVROPO..MALO I VAMA DA ALBANSKI LOBI SKRLHA DRŽAVU..OD POEODICE DO LEPE VAŠE ZEMLJE
Beba
pre 7 godina
Neka idu svi u Nemacku i neka naprave prljavstinu tamo.
Željka
pre 7 godina
Само нека иду... дај Боже да сви оду у Европу.. тамо им је боље...Нека нам оставе наше Косово!
Marija
pre 7 godina
I više nego sjajne vesti!
Bojana
pre 7 godina
Sto bi Bogi rekao u jednoj Maricevoj emisiji pre desetak godina "Siptari se sele sa Balkan!" U to vreme zvucalo je nemoguce....
Hrvoje
pre 7 godina
Za ovakav rasizam u naslovu u normalnim zemljama leži se minimalno 3 mj u zatvoru. Dakako,posto je Srbija u pitanju novinar ce vjerojatno dobiti novinarsku nagradu. Slicne naslove imala je Njemacka Hitlerova stampa kada su se Židovi selili u USA i Izrael. Cisti rasizam. 1/1
Stojan
pre 7 godina
Pa zasto ne idu na Jadran, tamo mogu da sagrade nesto za turiste i da samo to odrzavaju i primaju prihode. Sta traze na Kosovu i Metohiji, da ginu za neciju zadnjicu mozda.
Ja
pre 7 godina
Srbiju svake godine napusti na stotine hiljada ljudi zbog "blagostanja" koje ovde vlada. Pisite malo o tome ako smete.
Dino
pre 7 godina
Evo iz hrvatske se isti iselilo 1 milion ljudi .Imate nove migove pa vratite ''krajinu''.Nije vam jasno kad dodje do rata što tada dijaspora radi i što radi novac iz dijaspore.Braćo srbi ništa niste naućili iz devedeseti.
vojkan
pre 7 godina
Da vidimo da li će biti sjajna vest
Marija
pre 7 godina
Sta bi bilo kad bi bilo? Dobra sala!
Noli
pre 7 godina
Pa gledajto svoje dvoriste.kao da ste vi u boljem polozaju.i srbi iz srbije beze za bolji zibot.
kiza
pre 7 godina
Molim vas da vise ne plasite ovaj narod sa brojem shiptara na KiM. Ne moze ih otici milion kada ih ima znatno manje od tog broja. Insistirajte da se izvrsi popis stanovnistva koji nije radjen vise od cetrdeset godina pa ce te videti koliko ih ima. Sto se tice njihovog odlaska u Evropu neka samo idu i daleka im lepa kuca
Jokan
pre 7 godina
Radovanje tuđoj nevolji
Cobra
pre 7 godina
Sjajna vest za Srbiju. Milion Albanaca ide u Srbiju da jebe majku srbima (shkavellima) u picku.
mita
pre 7 godina
Ovo je odlična odluka!
Marko
pre 7 godina
Sta tu ima dobro za nas..? Koji naivni komentari. Dok je baza Bondstil tamo, mi ne mozemo da prismrdimo niti na jedan pedalj Kosova. Prema tome, ovakve evsti su bez poente. Pa nas predsednik ne moze da ode tamo bez dozvole Shiptara, o chemu vi mashtate.????
Ja
pre 7 godina
Srbiju svake godine napusti na stotine hiljada ljudi zbog "blagostanja" koje ovde vlada. Pisite malo o tome ako smete.
Darko
pre 7 godina
Sjajno, pa ne znam. 1.000.000 šiptara koji šalju 100€ mesečno znaci 100.000.000 čistih para mesečno. Pa ako to pomnozimo sa 12 bit će fantastična suma za nastavak lobiranja protiv Srbije.
Igor
pre 7 godina
Neka idu samo što dalje od nas!
Stevan
pre 7 godina
Ako se dogodi da im ukinu vize, svi oni šiptari koji se kreću po Evropi sa srpskim pasošem ( jer KOSOVO je SRBIJA pa se prijave u gradovima centralne Srbije i dobiju pasoš za koji ne treba viza) uzeće pasoš tzv lažne države KOSOVO i samim tim će procentualno pasti broj lažnih azilanata iz Srbije zbog čega su nam pretili ponovnim uvođenjem viza .
hogar
pre 7 godina
ha ha ha Isto kao što je "odlična vijest" da je nakon ukidanja vize Srbiji,zemlju napustilo blizu 200 hiljada ljudi!
dragan
pre 7 godina
pa sve i da odu ovamo nema ko da se vrati,to je realnost dolaze da nas obilaze grupe ljudi iz srbije,moji nikad nisu htjeli da prodaju zemlju na kosovo kao sto je to radilo 80% nas srba!!?