• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: tanjug

24.07.2019

12:46

VUČIĆ O HAŠKOJ FARSI SA HARADINAJEM: Već je izašao, malo će i da ruča sa njima! NEMOJTE DA SANJAMO DA ĆE BITI PRAVDE ZA SRBE!

Vesti

VUČIĆ O HAŠKOJ FARSI SA HARADINAJEM: Već je izašao, malo će i da ruča sa njima! NEMOJTE DA SANJAMO DA ĆE BITI PRAVDE ZA SRBE!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Flash

pre 6 godina

A zasto onda ne prekinete saradnju sa Hagom kad to sve znate a nista ne cinite ??

laki

pre 6 godina

bramerc, odje.. više od srbije. isti si kao i siptarski kolači.

stranac 1952

pre 6 godina

Stvarno ste pomalo ludi! Koliko vremena još da propadate? Uz to da verujete u neko ustajenje Srba, sa Vučićem na čelu, a on se samo nešto kao dogovara i mnogo vas laže!? Više volim bombu na oko od moje srvpkinje posle 47. godina zajednićkog života, nego Vučićevu laganje, kako ste dobri, najbolji, samo nekako vas ne cene, niko sem RusA, a ostalima se uljagivate! Kad vidim Vučića "en face", pitam se, koji deo mu je bolji!:) Neki ipak vole mekše, a neki tvrđe!:)

milan lala

pre 6 godina

Cudno da innformer ( koji je uvek prvi sa vestima ) ni sa jednom recju ne ispraca "isporuku 30 borbenih oklopnih vozila iz Rusije Srbiji " ? Oni lazovi sto su dve godine javno obmanjivali javnost o toboz donacije od 30 tenkova a dobicemo samo 10 trebali bi da odgovaraju ili ne ? sta misli o tome informer ? zasto cutite ? Prosto nerevovatno da navisi politicar mogu ovoliko javno lagati.

sudija

pre 6 godina

Zasto ste im slali srpske heroje u Hag kad ste znali da je to cirkus od suda i pravde.

Mihajlo

pre 6 godina

Cemu taj govor uvreda i sarkazma ? Zar niste zagovornik mira i stabilnosti gospodine Vucicu ? Posle kad se revansiraju i naprave neku gadost, djavo ce nam biti kriv. Ostavite ih neka crkavaju, samo da ne diraju srpski narod.

deda raša

pre 6 godina

Gospodine Vicicu, cenim i postujem Vas, glasam i glasacu za Vas dok zivim, to cini i moja porodica. Medjutim, pored nebrojenih pozitivnih primera vaseg politickog opredeljenja, nervira me sto su se oni pre Vas vezali a i Vi nastavili za tu fasisticku Evropu. Jos mi je teze, kada ja, kao laik, vidim da nas ta fasisticka Evropa vuce za nos, a mi joj neprekidno izlazimo u susret. Ubedjen sam da ste isto kao i ja opredeljeni za ISTOK, i zasto to vec jednom ne saopstite svojoj naciji? Zasto se ne okrenete ka tom Istoku? Ne primajte poklone od amerike, poklon je veoma cudna stvar, kada ga primite, nemate poravo da ga kudite. Poklonima se jeftino kupuju poeni i ameri to znaju. Skot Vas sa tim poklonima toliko kupuje da vise ne mozete reagovati. Kako onom ko vam da poklon nesto zameriti? Cekam, ceka, nesto bolje za Srbiju, bez NATO i amerike uopste.

miroslav moric

pre 6 godina

nas srbe neka za.ebana kletva klepali klepa.predsednice vucic da nije od one vase cuvene mi cemo 100 muslimana za jenog srbina da castimo porcijom cevapa.

miodrag

pre 6 godina

Vučiću majku ti jebem ustašku Ti si govno iz Čipuljiča-nabijem vas sve na kurac

Mihajlo

pre 6 godina

A da vas jebemo u usta uskoro da vam se jos vise naduju ? A?

miroslav moric

pre 6 godina

sansu smo imali i niko nam nije kriv sto smo izgubili sve srbske zemlje u celini.

mikac

pre 6 godina

ljudi skosova , samo vi budite mirni i staloženi svake sekunde a Vučić i država će vam dati pomoć ,ne brinite! i nemojte se odupirati dok vas svaki dan tuku i hapse jer će vas država Srbija zaštititi, nema problema za to. pa ljudi dali je sav srbski narod na Kosovu sisao vesla ili šta? kakve ovo bajke Vučić priča bre? za ne poverovati...

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika