Hitno! Evropa posle ruskog ostaje i bez američkog gasa: Ovakva kastrofa se ne pamti, u Brisel je stigao jeziv ultimatum
SAD su upozorile Evropsku uniju da bi američki tečni prirodni gas mogao da bude preusmeren na druga tržišta ako Brisel ne ublaži planirana pravila o emisiji metana. Poruka iz Vašingtona jasno pokazuje da Amerika sve otvorenije koristi svoju dominantnu poziciju na evropskom energetskom tržištu.
26.06.2026
06:43
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Dejan
pre 6 godina
I koliko ce na robiju sad?
Fikus
pre 6 godina
Strašno i neshvatljivo da takav akt može da prođe nakažnjeno i bez bilo kakvih posledica jer u svakoj normalnoj državi za tako nešto dobio bi najmanje 5 godina robije. Ne smeta mu američka zastava i nije gadljiv na dolare mada se pod tom zastavom ubija stotine hiljada ljudi po celom svetu ... Bez moralai časti.
Zoran
pre 6 godina
Izvini prijatelju, ali to je i moja zastava a nisam ni lopov ni ubica, ako ti se nešto cepa, idi cepaj razbojnike i ubice ako imaš m... a zastavu pod kojom su i za koju su naši dedovi ginuli da ostaviš na miru, nisi je zaslužan.
LakiUrosch
pre 6 godina
Prestanite da izvlacite stvari iz konteksta.......a sto se izjave tice,da li je slagao nesto!?.....zasto ga onda ne uhapsite.....zbog povrede ugleda drzave Srbije!!
Jovan
pre 6 godina
Ako je glumac to ucinio na pozorisnoj predstavi, onda jo spada u znacenje KONTEKSTUALNO . Ali vi to ne mozete da razumete, nemate taj mozdani volumen.
UFOLOG
pre 6 godina
Ako ovoga ne procesuiraju onda šta smo mi? Banana država.
Vladimir
pre 6 godina
Dotičnom glumcu ili vec piscu, režiseru postaviti pitanje : Da navedu jednu od zapadnih demokratija gde se zarad umetnickog izražavanja cepa zastava, pošto je više nego očigledno da sa zapada crpe energiju. Svuda u svetu je krivično delo, od šerijatske arabije do ultra liberalne kanade.
mikac
pre 6 godina
neka proba to da uradi u kanadi, noć bi ga progutala.
Sasa
pre 6 godina
Idiot. I budala.. Sta vise reci... Ja bih ga krivicno gonio.. Kao drzava.. Mene je ovim cinom licno uvredio.. Kao i milione gradjana SRbije..
gaša
pre 6 godina
Bar je pokazao da iz njega stoje "komunjare"....Njima smeta sve što je Srpsko !!!
kralj
pre 6 godina
Dobro je sto ovakvih stvari ima__u srbiji__kada se setim soc realizma_kako je dosadan bio_sve u svemu dobo se zabavljate__to je zbog hrabrosti___srbi su za mnoge stvari hrabri_posebno kada je jezik u pitanju_mogaobi taj trifunovic i da osnuje stranku sa hrabrim i ambicuioznim programom_umesto sto se dere po srbiji_
Nesa
pre 6 godina
Neverovatno kakav se sljam izrodi po zemlji Srbiji.
Marko
pre 6 godina
A srpska zastava mu nije smetala kada su on i brat 2015 bili u biznes sa SNS-so naravno propao posao i tako je pocela njihova mrznja. Jos se pitam sta li ceka drzava da sprovede tuzbe protiv svi ovih iz opozicije, da mi niko ne lupa prica da su sve sudije anti-SNS nastrojeni. Nesto je tu jako cudno, vrlo cudno, da ljudi iz opozicije nisu kaznjeni zatvorskom presudom zbog poziva na ubistvo, silovanjem, zbog poziv na teroristickih napada i zbog krsenja ustava i naravno zbog kradje i korumpiranost. Na zapadu, taj njihov zapad na koji se svi pozivaju, tamo se ide u zatvor zbog govor mrznje, kaznjava se brdnim parama, zbog silovanjem se ide u zatvor, zbog poziv na ubistvo se takodje ide u zatvor. Pa se pitam ja sta li ceka SNS ili drzava da sprovede red, mir i zakon.
adamgrin
pre 6 godina
Vas treba UKINUTI.