• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/Tanjug

15.03.2020

09:09

ŠTA SE DEŠAVA AKO BUDE PROGLAŠENO VANREDNO STANJE? Šta radi vojska, a šta policija i KOLIKO DUGO SVE TO MOŽE DA TRAJE?

Vesti

ŠTA SE DEŠAVA AKO BUDE PROGLAŠENO VANREDNO STANJE? Šta radi vojska, a šta policija i KOLIKO DUGO SVE TO MOŽE DA TRAJE?

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
true

pre 6 godina

Koga da zovemo za kontrolu na Korona virus? Svi telefoni su neupotrebljivi jer satima ne mozes nikog da dobijes. Pojedinih lekova nema u apotekama a o tome ni rec na TV. Pritom ne mislim na neke specijalne lekove vec obican lek za pritisak. Maski takodje nema. Istina, u izjavama zvanicnika na TV, sve je pod kontrolom. Takodje je istina da nisu rekli pod cijom kontrolom. Dva dana pokusavam da dobijem neki od ponudjenih telefona.

ALO

pre 6 godina

Zašto niti jedan medij u Srbiji ne piše o tim nekim novim "brzim testovima za Korona virus" jer su sinoć na NovaTV u RH glvni voditelji kriznog štaba u RH rekli da ti testovi ne valjaju i da uopšte ne pokazuju Korona zarazu i sve su ih odbacili. Pa im li tih testova i u Srbiji? KAKO JE MOGUĆE DA SE O TOME ĆUTI???

Kontra

pre 6 godina

Hrvatima preko noći zaraženo 7 novih i to je sveukupno 46 koliko i Srbija hahahaha Biće da nas prsaju u mozak sa brojem i jedni i drugi samo da ne zatvaraju granice i ne dižu paniku a tu je ko zna koliko zaraženih ma ako nas toplo vreme ne spasa na lato teško namašim starima ma svi će da umru ko i u Italiji... Samo šta su Hrvati odmah zatvorili vrtiće i škole čim im se prvo dete zarazilo pa se očito čeka da se i u Srbiji zarazi prvo dete pa da se zatvore?

dejan

pre 6 godina

bas ste sve lepo objasnili svi su razumeli.....milina

Rajko

pre 6 godina

Badam se da kad sve ovo prodje,da ce te vi u Informeru mnogo kriticnije pisati o vlasti.Jer vidimo u ovakvim situacijama koliko su nesposobni.

milica

pre 6 godina

Svedjani imaju 1000 zarazenih i nema histerije,sve institucije koje su zaduzene one brinu o stanovnistvu i niko se ne mesa u njihov posao kao kod nas :(( svi bre eksperti za sve vrlo smesno da ne kaze zalosno!!! postujmo zakon i Presednika Aleksandra Vucica:))

Vlado

pre 6 godina

Bravo Milice za komentar. Ovde su svi "pametni", posebno oni bez škole i sa teško završenom nekom školom, ali se zato SVI razumeju u SVE bolje od stručnjaka. Izuzetno cenim lekare i uopšte stručnjake i ovi buzdovani u Srbiji treba da se ugledaju na Italijane, kad su zajedničkim aplauzom sa balkona pozdravljali lekare i na taj način im se zahvalili na njihovoj stručnosti i požrtvovanosti!

Maki

pre 6 godina

Teska je to odluka. Ne znam sta da kazem. Danas u samoposluzi kasirka skroz izgubljena, zena sa sinom ponela manje para nego sto su uzeli robe i napravili guzvu, a neka dva muskarca pokusavaju preko reda. Bice ludilo, mozda je dobro postepeno uvesti vojsku i zabraniti kretanje i zatvoriti skole. Sve mora postepeno da bi bilo prihvaceno! A opasnost nastupa brzo! Neke mere obavezno uvesti vec veceras, ali ne sve, pa posmatrati reakciju, ispravljati. Posmatrati reakcije!

Mane

pre 6 godina

Verovatno preventive rad sei takva mogućnost stavlja u opticaju.Problem je u tome kada masa ljudi počinje da paniči onda može doći do nereda haosa zbog,hrane,lekova,itd.Za razliku od zapada koji je bio relativno miran u poslednjih 70 godina,oni reaguju kako reaguju,panično a u nekim slučajevima i anarhično.Mi smo sa druge strane prošli sve i svašta pa valjda treba da znamo neka osnovna pravila ponašanja.Kroz Srbiju je sigurno protutnjio SARS 1 a ovaj se vodi kao SARS 2,pa sigurno smo stekli neki imunitet.Ovih dana se priča o svinjskom gripu kao o sezonskom gripu a nekada je uterivala strah u kosti.Treba se samo zdravorazumski ponašati.Većina će ovaj virus preležati na nogama a manji broj njih biće u teškom stanju.Izveštavaće se uglavnom o takvim slučajevima a o ozdravelim i lakšim slučajevima neće se ni čuti.Kada imate takvu situaciju onda je normalno da sve izgleda crno i beznadežno.Ponašajući se u skladu sa zdravstvenim preporukama zaštitićeš sebe ali tako štitiš i druge.

zoran

pre 6 godina

Po dobrom starom obicaju nista niste rekli..bolje da komentarisete Zadrugu i Parove, to vam bolje ide a i ne treba mozak.

Vatra

pre 6 godina

Pa to je smešno da zatvore granicu da ne možeš da udjes u svoju državu... Budala bre

Ja

pre 6 godina

Podrska za moderatora, prvi put objavljuje realne komentare. Pitanje je zivota, a to je mnogo vaznije od toga sta vucic leica. NEMA ASEPSOLA, a vidim da ce ponestati i ostalog kako je narod krenuo da panici

Gogi

pre 6 godina

A mene samo zanima jel će pošte, banke da rade jer ljudima su potrebne pare, novac, da bi kupili u tim prehrambenim prodavnicama, to što je preostalo u njima i u apotekama, lekovi ljudi da kupe? Ako ne rade pošte i banke nema potrebe i prodavnice i apoteke da rade, čime će ljudi plaćati, vaškama?

Dragan

pre 6 godina

Nije problem ni da se nekom obratis vec dolazi sledeca problematika. Kome decu ostaviti ako roditelji i roditelj radi. Starijima nemoze zabranjeno, kuci nema ostajanja, gazdi niko nista nije rekao. Sad se .... sami.

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika