Znate li zašto Rusija radi sve ovo u Ukrajini?! Šef NATO šokirao Evropu jezivom činjenicom: Spremite se, ovo će biti veoma bolno
Generalni sekretar NATO-a Mark Rute upozorio je da će Rusija dugoročno ostati ozbiljna pretnja za Alijansu, dok ruska vojska, prema njegovoj oceni, ubrzano stiče borbeno iskustvo kroz rat u Ukrajini.
27.06.2026
00:00
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Bojan
pre 6 godina
Zatvorite i tržne centre oni su epicentar zaraze. Kroz njih prodje nekoliko hiljada ljudi dnevno, što domaćih što stranaca.
Sanja
pre 6 godina
Dali treba ti da nam dajes platu izdrzavas decu i placas kredit svake cetvrte godine pred izbore izmislite virus sta da radimo mi roditelji koji smo uplatili ekskurziju za decu koji radimo ne prijavljeni sramota je od drzavu da tako radimo.
MIKI
pre 6 godina
Samo stariji i šetaju. Pa oni voze gradske autobuse . Svaki drugi vozač 70+
Vlado
pre 6 godina
Gospođo Brnabić, danas sam viodeo da mali broj starijih ljudi (samaca) izlazi da bi kupili hranu, jer nema volonetera a ne da bi šetali. Uostalom stručnjaci (i naši i svetski) su rekli da UV zraci uništavaju korona virus, pa šta je bolje da sede unutra ili na suncu? Ako im uzmete po 150.000 dinara, njime više neće trebati nikakav virus i sramota je da ste to izjavili! Od virusa mogu i da prežive, ali bez 150.000 dinara NE!
dragan
pre 6 godina
Ti di izgleda neka visa inteligencija a da si pametan shvatio bi da je u sadasnjim uslovima zime uv zracenje tek 1% a za ubijanje virusa treba mnogo vise. Ovakve kao ti sam danas u toku dana gledao, slusao i zgrazavao se koliko ste sirili dezinformacije okolo i ubedjivali iste te starije da doktori nisu u pravu. Da li si i svoje roditelje tako savetovao? Zbog supljih glava ce mnogi poumirati a onda ce opet vlast biti kriva? Pricali ste pre 3 nedelje da treba zatvoriti granice a sad se bunite. Znas sta...treba uvesti totalitarne mere ukljucujuci i policijski cas pa ko ne postuje u corku. Ovo mislim i za sve koji se*u preko drustvenih mreza! Da se stane na kraj vama laznim patriotama!!!
Mihajlo
pre 6 godina
Penzioneri nam nece nista naskoditi.
slavisa
pre 6 godina
Super,ostavite stare osobe da umru od gladi,možda je to humanije od smrti izazvane virusom .Ako je Vlada mišljenja da zabrani starim osobama da izdaju i nabave neophodne namirnice,mora,najpre,da shvate da 90%stari žive usamljeni.Deca su daleko ,u velikim gradovima ili u inostranstvu.Ko će izvršiti neophodno snabdsvanje za ove starce.Zasto to nije Vlada najpre organizirala timove volontera za svaku stambenu zgradu,svako naselje,svaku ulicu..tada penzioneri nebi lutali ulicama.
Darko
pre 6 godina
U čemu je sad fora? Zar nije sve doktor Nestorović objasnio. Ajde da čujem sad vas iz Informera. Da vas podsetim: https://scontent.fbeg5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/87500882_1036294363422059_5400648313584222208_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=110474&_nc_oc=AQltvYTubH28eK8KD4XChlxDNt7mVoD91Uvsdxo-80WO1b7dyxq2gHpvnFwC2FjZR2I&_nc_ht=scontent.fbeg5-1.fna&oh=a22c86868706beb08615aa674a1ac4c7&oe=5E96C6D9
Dzjordje milosavljevic
pre 6 godina
Nepismeni srbi nece u kuce. Nisam glasao za vucica niti cu ali mu predlažem sutra ujutru tenkovi jedno 50 da jurcaju po beogradu, srbin slusa samo silu rece Nato carstvo, 1999,god
Jelena
pre 6 godina
Sto pre policijski cas.Ovi ljudi uopste ne shvataju ozbiljnost situacije.Ja sam medicinska sestra i moram da radim al ovoliki ljudi po kaficima i ulicama sigurno ne moraju da budu.Muz takodje mora.Pa nemojte ljudi da mi dete ostane bez oba roditelja.
Abe
pre 6 godina
Mislim da bi naša predsednica Vlade trebalo da savlada jednu opširnu temu o komunikaciji sa javnošću. Ona samo seje pretnje sa pozicije moći. Da su državni organi na vreme pripremili državu za vanredno stanje ovoga tipa sigurno bi bilo kako treba, no oni noću donose Uredbe i svašta nešta sa čim većina stanovništva nije ni upoznata i hoće već ujutro da to sve zaživi. Sa jedne strane ti zabranjuju "gomilanje zaliha", a sa druge ti ne dozvoljavaju da ideš u redovnu kupovinu. Pa od čega narod da živi? Vrlo mnogo kontradiktornih postupaka u odnosu na izjave. Luda kuća u toj našoj Vladi.
vucievic picka
pre 6 godina
ni telefoni koje ste objavili ne rade
Boki
pre 6 godina
Ako treba i zatvarajte one koji ne poštuju mere koje je naš predsednik doneo. Policija i vojska treba da izađe na ulice i neutrališe svaku veću grupu ljudi. Ako je premijerka rekla da penzioneri ne treba da izlaze na ulice, neka tako i bude. Imate našu punu podršku.
Rale
pre 6 godina
Gde nađe tu cifru 2000 mrtvih. Ne treba niko da umre od korona virusa. I jedan čovek da umre pa je mnogo. Pametnom i vaspitanom čoveku treba i to da bude dovoljan razlog da postupa po molbana, merama i zahtevima svoje vlade. Ne čudi me ponašanje građana jer u školi se ne vaspitavaju i obrazuju naša deca na pravi način. Mnogo bi toga trebalo promeniti u školskim programima. Imam puno ideja za uvođenje obaveznih predmeta u škole i mogao bih puno da pomognem. Neka me neko iz vlade pozove na samo 1 sat razgovora i shvatiće koliko vrede i koliko mogu da pomognu "čorkirani" sedamdesetogodišnjaci.