(VIDEO) Trampova objava rata frapirala ceo svet! "Od osnivanja Amerike, ovo je najgore..." Bela kuća kreće u totalni obračun
Predsednik SAD Donald Tramp krenuo je u otvoreni ideološki obračun sa komunizmom, poručujući da su komunisti „bezbožnici“ i da predstavljaju najveću pretnju Sjedinjenim Državama od osnivanja zemlje.
27.06.2026
07:40
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Dejan
pre 6 godina
Hvala kineskim prijateljima...gde su sada rusi?
Miro
pre 6 godina
A gde je EU? Sto se odmah pozivati na Ruse kad je muka gde si Djuka kad je..te Djuku ne zovete. Sem toga pomoć stiže i iz Rusije, danas su dogovoreni oblici i načini saradnje sa Ruskom Federacijom. Odgovor EU znamo ne da neće da pomognu nego neće ni da prodaju i to su zabranili. Možda će nas bombardovali opet i pomoći na taj način. Gde je Ruska Federacija? Pa zašto baš njih prizivaš, zašto ne gde je najava , najbogatija zemlja na svetu, dom hrabrih i odvažnih, svetionik slobode SAD? A da oni su zauzeti zabranom letova i sankcijama.