Narod na nogama u Oplanićima! Vučić dočekan ovacijama, orilo se "Aco, Srbine" - Vučićević: Blokaderi ovo nikada neće pobediti!
Selo Oplanići, u okolini Kraljeva, danas je centar najjače podrške politici Srpske napredne stranke, narodske volje i borbe za državu Srbiju.
26.06.2026
17:56 >> 21:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Sumadinac
pre 6 godina
Kopliment Vucicu zivim na Zapadu narode slusajte ga mnoge svecke medije pisu o Vucicu sta cini za svoj narod i zato budite srecni stvarno sto imate takvog presednika srecno braco Srbi. Da se izborite sa ovom krizom.
Goran
pre 6 godina
Postojace uvek kod nas Srba ljudi kojima se nista ne dopada,ali i povrst svega bice vecine koja ce teziti napretku i priznavati i uciti iz svojih gresaka. Zato danas imamo predsednika kojim se mozemo diciti. Gospodine Vucicu samo napred Pozdrav od Familije Terzic iz Nemacke.
Pera Daponja
pre 6 godina
Ovdje u Svedskoj (od 9 miliona )je vec 20 mrtvih, sutra ocekuju 5-10 novih smrtnih slucajeva veliki broj zarazenih u planinskim centrima i nikoga od politicara to nebrine ,,,ljudi slobodno hodaju ,treniraju sede u restoranima ,a politicare interesuje kako da ne izgube novce -- oni uopste nemaju osecaje za ljude
Tomac Branka
pre 6 godina
Svaka cas Vucicu bog te poziveo puno godina zivela srbija ???
Penzionerj
pre 6 godina
Imamo vise srece nego pameti da je nas Narod u pravo vreme i pravi cas prepoznao najvrednijeg, najveceg borca, najpostenijeg izabere za Predsednika Srbije. Jeste ovaj Narod katasrofalno napravio gresku ali je i ispravio za stalno. Srecno Predsednice i samo napred ali i malo odmori, trebas nam jos dosta godina.
Goca
pre 6 godina
Ko moze da mrzi Vucica, kad toliko radi dobro za nas? Stvarno, sta je to?, nego pakost jer je neko bolji od tebe. Hvala Vucicu i drugima koji se danonocno zrtvuju za mene!
Bubuleja
pre 6 godina
Ova pala s Marsa?
Tof
pre 6 godina
Svaka cast presednice samo jako ,bicemo mi jaci od pola Evrope,nekada sam se smejao na to ali sada verujem da je Srbija i sada od nekih Evropskih zemalja organizivanija i bolja.Zivi bili.
Branislav
pre 6 godina
Vučić je pravi Čovek na pravom mestu. Hvala Presvetom Gospodu Bogu što nam ga dade. Vučić Aleksandar ima sve atribute lidera-vođe; moral, hrabrost, inteligenciju, obrazovanje, energiju posvećenost, poštenje, ljubav, ne samo prema Srbima, već i svim drugim narodima. Čuvajmo ga i poštujmo ga da se posle ne bi gorko kajali!!!
Luka
pre 6 godina
Zaista veliki radnik,covjek sa vizijom i presednik sa odlucnoscu i mudroscu,neka ostane presednik barem jos dva mandata i Stbija ce procvetati.
Savo
pre 6 godina
Mudar i pametan tako se cuva svoj narod isto radi kao sto bi roditelji radili za svoju decu svaka cast presjednice blago srbima dok ga imamo
Nn
pre 6 godina
Postovanje za Predsednika Vucica!!!
Gost
pre 6 godina
Kada ovo prodje Dozvoliti mu dozivotni mandat ovakvog predsednika imati to je Sreca u ovakvom trenutku .
Sladjan
pre 6 godina
Ja u miru uopste ne podrzavam vucica,ceda je moj izbor!!!Ali u ovakvoj sitvaciji vucic je zakon,ovako se za zemlju bori!!!!ovo je za nobelovu nagradu sta covek radi za Srbiju,svaka cast!!!!a kada prezivimo ovu katastrofu svadjacemo se ima vremena!
Rajovic Radovan
pre 6 godina
Jebem vas usta lazljiva nabijem na kurac i vlasnika informera i Vucica