• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/Telegraf.rs

31.03.2020

09:34

AKO SE LJUDI NE UOZBILJE U NAREDNA DVA, TRI  DANA, TREBA UVESTI ZABRANU KRETANJA OD 24 SATA! Dr Tiodorović upozorava: Mere moraju da se poštuju, inače - IMAĆEMO KATASTROFU!

Vesti

AKO SE LJUDI NE UOZBILJE U NAREDNA DVA, TRI DANA, TREBA UVESTI ZABRANU KRETANJA OD 24 SATA! Dr Tiodorović upozorava: Mere moraju da se poštuju, inače - IMAĆEMO KATASTROFU!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
DW

pre 6 godina

Ovo je nesto sto se zove prirodna selekcija. Oni jaci ce opstati, slabiji nece i idemo dalje.

Grada

pre 6 godina

Nemojte nas zaprepastivati bez cinjenica. Napravite tabelu iz svetske zdravstvene statistike koja pokazuje broj obolelih i preminulih od epidemije gripa po zemljama. Da li smo u regularnim okvirima preminulih od gripa ili je ovo nesto kataklizmicno.

Samosvesna građanka

pre 6 godina

Eh kad bi u svetu i a i u Srbiji od korona virusa umirali samo oni koji ne poštuju zabranu kretanja...

Vlada

pre 6 godina

Shvatite da su ljudi besni zbog konstantnih pretnji i shvatite da su ljudi pukli zbog pretnje od 24h policijskog casa.Strah prelazi u bes.Ovo kao da neko namerno savetuje da bi se sav narod okrenuo protiv vlasti.Ne cudite se posle na izborima.

Bulevar niš

pre 6 godina

Treba slobodno,da se svi lepo odmorimo,bolesni da prezdrave,taman kući i da ispostimo malo(dobro je i za telo i za dušu),i onda za dve nedelje smo spremni za nastavak života...ovo sada,neko radi,neko ne,prodavnice pune,šetališta i parkovi puni..ovo sada je samo zezanje...i samo produžavamo ovo .....zatvaraj sve na 2 nedelje.

Čarapan

pre 6 godina

Mislim da smo nedisciplinovani i neodgovorni.I dalje tvrdim da Srbi iz diaspore prave najveće probleme .Pre četri dana kod nas je dolazila policija pa i interventna zvog jedne gospođe iz Austrije jer neće u karantin.Preključe je došao moj komšija iz Švajcarske dečko od dvadesetak godina i odmah otišao da se vidi sa devojkom pa policija nemože da ga pronađe.

1999

pre 6 godina

Iduci na poso a posebno vracajuci se vidim puno ljudi na ulicama,ja bih uveo 24 policijski cas odmah,doktor je sve u pravu.

Bane

pre 6 godina

Za razliku od ove stoke narod je vrlo odgovoran.

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika