• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/Tanjug

16.04.2020

18:37

EVROPA JE VUČIĆA OPTUŽILA ZA GUŠENJE SLOBODE MEDIJA, A ONDA IH JE "POKOPAO" AMERIČKI AMBASADOR! Kako su evroparlamentarci pretvorili Covid-19 u politički virus i koji je cilj cele priče?!

Vesti

EVROPA JE VUČIĆA OPTUŽILA ZA GUŠENJE SLOBODE MEDIJA, A ONDA IH JE "POKOPAO" AMERIČKI AMBASADOR! Kako su evroparlamentarci pretvorili Covid-19 u politički virus i koji je cilj cele priče?!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Ljubomir

pre 6 godina

Ma sta Evropa ima koga da optuzuje. To je samo bacanje prasine da bi sa time sakrili sve kritike upravo toj Evrpoi koja nije pomogla niti Italijanima , Spancima, Celom Balkanu. Ostavili su ljude da umiru. Egoizam svih zapadnih EU zemalja pokazao se u ovoj krizi. Brutalno sebicno samo su sebe gledali. Da nije bilo Rusa Kine bog sam zna koliki bi bio broj mrtvih. A Vucic vam smeta zato sto nije cekao da se ta Evropa smiluje i posalje milostinju nego je pozvao bracu Kineze i Ruse u pomoc koji su nesebicno odmah pomogli. Sad sedite u EU parlamentu i ubijate vase debele dnevnice i pljujete okolo. Ti Evropo Trampu nesmete da pisnete, misevi. A Vucicu mozete da ljubite cipele, pokazao vam je Vucic kako se bori za svoju zemlju.

borke

pre 6 godina

evropa se nije izvinila za bombardovanje 1999 niti se poklonila žrtvama koje nazivaju kolatelarnom štetom, a sve donacije sa kojima se hvali da je dala i daje Srbiji su samo mali deo materijalne i nematerijalne štete koju je napravila.Šta da očekujemo danas nego da nas napadaju zbog neslobode nekih svima poznatih medija koje sami plaćaju a nemaju rezultata, i da pate što u našoj zemlji nema više žrtava virusa kako bi oborili sa vlasti nepodobnog predsednika vazda nepokorne Srbije koja im kvari planove.

Milutin

pre 6 godina

Evropa kaska za Srbijom. Da bi sebe predstavila, post festum, kao uspešnu mora da degradira uspešnije. Doduše mi za naš uspeh treba da zahvalimo Kini i Rusiji na pomoći. Ali oni nisu pomagali samo nama. Definitivno je problem u srpskom pristupu rešavanja problema u odnosu na švedski, koji će sigurno biti preovađujući na Zapadu.

Maki

pre 6 godina

Mi se ovde borimo za zivot, pojma nismo imali kakav je to virus, uspeli da se spasimo da ne budemo kao Italija, Spanija, Engleska i Francuska i sad nas jos ovi zajahali. Pa dokle? Pa zar nije jasno da se borimo protiv virusa, pa kome to nije jasno, pa koliko je to njihovo zlo? Je l im krivo sto narod nije izasao na ulice da umre? Jesu li to hteli da postignu potkopavajuci mere vlade i lekara? Pa oni su zlo.

dusica

pre 6 godina

EU je pokazala svoje pravo lice, prokleti bili svi u EU. Hvala g. Godfriju hvala na podrsci.

Emil

pre 6 godina

Koga ovakva Evropa interesuje. Sad se izvinjavate Italijanima kad su im umrli na desetine hiljada ljudi stotine hiljada obolelih. Egoisticna Evropo ostavili ste mnoge drzave, narode bez pomoci. Sebicno ste zatvorili granice i ostavili sve na milost i nemilost. Sad kad su Rusi , Kinezi dosli da pomazu u Italiju i drugim zemljama sad se budite i izvinjavate. Vas egoizam dorastao je vrhunac da ste bez pomoci ostavili celi Balkan centralnu Evropu Ja mislim da je Evropa obolila od sebicnosti neizlecivog egoizma i da nema nikakvu perspektivu za buducnost. Kad se Italija oparavi dobicete odgovor ti sebicna Evropo zapadnih egoisicnih zemalja.. Bolje da cutite i nikoga da ne kritikujete o bilo kakvim pravima, deemokratiji jer ste osnovna ljudska prava prekrsili ne pruzajuci pomoc onima kojima je pomoc potrebna. Ako ste ljudi odreknnite se svih vasih debelih plata i dodataka i donirajte za ugrozene. Da vidimo koliko ste Evropljani.

Sofija

pre 6 godina

EU je izgleda krivo što u Srbiji korona nije pobila na desetine hiljade ljudi kao što je to uradila u zemljama koje su bile vodeće u bombardovanju Srbije.

KIKI

pre 6 godina

TAKO JE BRAĆO SRBI , SAMO AMERIKA , NISTA EU I RUSIJA .

Gruban Malić

pre 6 godina

Zar vam trebaju desetine hiljada botova da hvalite Tita (pardon, Vučića) i Partiju. Da vas narod toliko voli, pljuštale bi pohvale u komentarima. Ovako vidim samo LAŽ. Džabe se trudite, vreme će vas pregaziti, Istina će pobediti, i šta onda? Šta će vam vredeti onda svi ti silni pokradeni novci, i te lažne pohvale?

Dejan

pre 6 godina

Umesto ostavki korumpirane EU birokrate se pravdaju tako što moraju da optuže bilo koga osim sebe. Sramno i žalosno. Liče na bivše YU rukovidstvo. Zna se šta je posle bilo....

Branislav

pre 6 godina

evropa ne podnosi ni ljude ni zemlje sa vlastitim stavom, naročito one koje misle svojom, a ne evropskom glavom!!!

Maxmen

pre 6 godina

Koje su ove igre bez granica,EU te kritikuje a USA hvali. Jeste li razumeli,ovde se nesto veoma komplikovano desava,veoma???

pedja

pre 6 godina

Nas kritikuju i broje svoje mrtve.Evropa je se pokazala kakva je rupa u koju mi zurimo da udjemo.

Fikus

pre 6 godina

Ma kakva Evropa, to je šaka KORUMPIRANIH Briselskih ćata, na čelu sa Slovenačkom šmizlom Tanjom Fajon, kojima je Đilas platio da pročitaju njegov pamflet protiv Vučića. Obratite pažnju na tekst saopštenja i uporedite sa Đilasovim izjavama - iste fraze, iste floskule, iste mete ... Ja bih (uslovno) mogao da prihvatim verodostojnost tog "saopštenja" da je Evropski parlament, koji broji 500 poslanika, zasedao i usvojio takav dokument ali ovo je maslo 20 ljudi, koji se nisu nigde ni sastali ni zasedali, koji su očigledno plaćeni da to potpišu i ne mogu oni predstavljati EP. Tanja Fajon, baš kao i lideri opozicije, licemerno traži da se naša Skupština sastaje, sada u sred pandemije, a ti isti su bojkotovali rad parlamenta više od godinu dana. Zašto se ne sastaje EP, EK i ostale institucije EU? Zavukli se u rupe, čuvaju svoje g... i dele lekcije ... Apsurd svoje vrste je da ambasador Amerike pobija njihove tvrdnje.

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika