• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

08.05.2020

13:08

MANJI OD MAKOVOG ZRNA! BOŠKO "HRABAR" SAMO KAD NAPADA STARIJE I SLABIJE OD SEBE, A KAD NAIĐE NA SEBI RAVNOG, PODVIJE REP! (VIDEO)

Vesti

MANJI OD MAKOVOG ZRNA! BOŠKO "HRABAR" SAMO KAD NAPADA STARIJE I SLABIJE OD SEBE, A KAD NAIĐE NA SEBI RAVNOG, PODVIJE REP! (VIDEO)

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
cccc

pre 6 godina

Boškić jeli ti macapojela jezik kada si vidio Čedomira Jovanovića. Inače ti si puno hrabar u domu penzionera.

goranvm

pre 6 godina

"Bolje junački propustiti jačeg nego kukavički dobiti po nosu ." Borba po ljotiću !!!

Vlado

pre 6 godina

Sad mi je jasno na koji "alternativni parlament" je Šoroš mislio u svom izveštaju, kad je rekao da radi i za vreme vanrednog stanja. Bravo Soroše "svetski demokrato", to je znači ta tvoja "zapadna demokratija" koju finsijski podržavaš? Zar te nije SRAMOTA???!!!

Mtgud

pre 6 godina

Jadno i zalosno!!!! Bosko ne ide to tako,hoces silom ??? Bijes?...ti si bre za Lazu definitivno!!!...

građanin drugog reda

pre 6 godina

Šta nam radi Javni tužilac.Pije kafu u Maderi sa Tadićem,on ga i postavio.Bruka!

Pročitaj celu vest

TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...

17.07.2026

15:41

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika