Još samo dva dana! Trobojku od 500 metara nosiće čak 1.000 ljudi - Sve o velikom skupu "Srbija, jedna porodica" u subotu
Veliki vidovdanski skup Srpske napredne stranke "Srbija, jedna porodica", koji će okupiti građane iz svih delova naše zemlje, biće održan u subotu, ispred Doma Narodne skupštine u Beogradu.
25.06.2026
06:50
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Zokson
pre 6 godina
Zar oni nerazmiju da ovdje vise nisu dobrodosli ! Sacuvaj nas boze Americke pravde i Americke pomoci !
milosobilic1389
pre 6 godina
Америчке "стипсе"...?! Без милиончета у "коферчету" - нема разговра...!
Johan
pre 6 godina
Kad čujem nekog, da kaže, "volite coca colu, youtube, dolare...", a ne volite USA, popi..im, jer takve nebuloze se često čuju, a ne mogu da shvate, ameri su davno propustili šansu da postanu prijatelji Srbima, postaju sve veći neprijatelji. Sada da i ponište status KiM , ništa ne bi vredelo, Srbi bi i dalje više voleli Ruse i Kineze. Srbin ne podnosi stege, ultimatume, a kad mu pomogneš kada mu je teško, znaj da si dobio brata. Kad mu naneseš zlo i nepravdu, nikad više nećeš imati prijatelja u njemu, eventualno poznanika. Zato smo mi uvek u nekom sr..u, nedamo se podjarmiti. Samo da smo složniji, niko nam ne bi mogao na crtu.
ponosanS
pre 6 godina
Njima niko nije objasnio da se kod nas ljubav ne kupuje. Mi smo uceni od svojih pra predaka, oko za oko zub za zub. Putnika namernika ili zalutalog primi, nahrani, napoj ugosti, ako ti ljubavlju i postovanjem uzvrati imas brata, ako ti silom uzvrati ne zaboravi i ne oprosti i nikad ga vise u kucu ne primaj. Mi smo primili sve sto je stizalo u Srbiju a najvise one iz Albanije koji nam 70 godina ubijaju nejac i otimaju zemlju, imovinu pa i grobove. Sto je previse, previse je. Sad bi neko da kupi nasu ljubav i naklonjenost. Iscupaju ti srce i traze da ih volis. Krvavim se srcem ne voli.
milosobilic1389
pre 6 godina
Oko za oko je starozavetni MOTO...Srbi kao narod Hrista davno su odbacili taj MOTO koji drže još samo Katolici i Muslimani...Zapamtite to nerazumni čoveče...Još je Sveti Sava u Srbiji ZABRANIO krvnu osvetu...Slabo Vi stojite sa Svetosavskom naukom...Srbi pamte i opraštaju...Neka BOG SUDI...To je Njegova volja...!!
Rade
pre 6 godina
Neka daju te pare bošku. Skoro je završio štrajk "glađu", valjalo bi mu da se malo oporavi i izvede društvo na klopu. Taman bi mu to bilo!
Deda Nole
pre 6 godina
Ameri su pukli u Srbiji po svim pitanjima,oni u skolama uce decu da su srbi zlocinci,da je Nikola Tesla,Novak Djokovic deo naroda koji su ubili 200000 muslimana u ratu u BiH i na stotine sitnih lazi koji blate srbe i Srbiju.Ova donacija samo ima za cilj da se u srbiju plasiraju lazi iz SAD.I da ne okolisamo mnogo amerikancima ne treba verovati koliko god se trudili da budu"dobri" i ona stara jednom ubica uvek ubica!!!
Makoni
pre 6 godina
A ono jes austrijanci traze savez mi ih odbijemo i od saveznika dobijemo nista a od neki da negrešim dušu neupotrevljivo oruzije i pogresan kalibar za topove. Doje drugi svjeski švabe kazu predajte se e onda nas i oni i nasi saveznici pregaze i bombarduju. Doslo kosovo ameri tražili mjesto za bazu i da nam reše kosovo.... E onda nas jeljcin ostavi na cjedilu sve bas sve preko naših ledja a djeca i unuci nam rastu
Miro
pre 5 godina
Mozda bi trebali da procitaju Kapora i pricu o Peri se*i,poucna je. Ovde ce ljudi da jos generacijama mere vreme sa odrednicom prebi posle agresije. Naravno da necemo zaboraviti uostalom nemamo pravo na to. Posle 1999. za njih ovde mesta nema.