• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

13.06.2020

21:27

(FOTO) PREDSEDNIK VUČIĆ  U EMISIJI "FOKUS": Nemojte iz kafića da govorite "LAKO ĆEMO", to je UVREDA ZA KOSOVO!

Vesti

(FOTO) PREDSEDNIK VUČIĆ U EMISIJI "FOKUS": Nemojte iz kafića da govorite "LAKO ĆEMO", to je UVREDA ZA KOSOVO!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Nebojsa

pre 6 godina

Drzava ne naplacuje jer se to dopusta, a argumentovano stojim sa cinjenicama da se prosecno 2/3 rade na crno u sektoru HORECA. A poreska uprava je leglo korumpiranih i nesposobnih. I tu se na zalost nista ne menja. A moze da se utera u red i da placaju svi u toku od samo 3 meseca. I onda porezi mogu da budu i manji. Ali pohlepna drzava pohlepni privatnici pohlepni lokalni finkcioneri i zato smo tu gde jesmo a ne obecana zemlja kakvi bi mogli biti za godinu do dve dana. Da vodim poresku upravu resio bih sve za 3 meseca pod uslovom da vrh drzave ne kaze ovima nemoj ove pusti i slicno i da sabotiraju, samo da se radi a onda i da se ljudi stimulisu od naplate. Nas sahranise oni koji rade na crno i ugostitelji i oni koji uvoze na crno opremu za njih i polovna oprema i prevoznici i advokati i doktori i zanatlije a svakako najveca propast i otimanje je u EPS i Telekomu.

i capi di tuti capi

pre 6 godina

mene pozdravlaju oni koji ce da umru a tebe penzioneri i pubertelije

Perica

pre 6 godina

E pa Vučiću eto ti Đilasa, Trifunovića, Živkovića i Čede pa sa njima u koaliciju. Kakav smo to narod ja pa ja,vlast samo za sebe a ne dogovor i konsenzus. Malo megalomanski, razočarao si me to nije u redu.

boki

pre 6 godina

Mnogi politicari funkcioneri od raspada Jugoslavije gradili kariheru obecavali sce i svasta a prodite kroz Srbiju i pogledajte groblje bivsih drzavnih prefuzeca opljackane i unistene a niko za drzavnu imovinu nihe idgovara.Zasto je drzavno vlasnistvo nicihe sluzi za bogacenhe pohedinih funkcionera.Pred Vucic je preporodio Srbiju zadnjih 5 g ali opet ce doci neki na vlast koji ce to unistiti i zato se srbi i Srbija stalno obnzvlja i slabi.

Pročitaj celu vest

TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...

17.07.2026

15:41

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika