Udarno! Nezapamćen teror na Gazimestanu: Kurtijevi specijalci krenuli na Srbe (FOTO/VIDEO)
Gazimestan je i ovog Vidovdana okupio veliki broj Srba koji su došli da obeleže jedan od najvažnijih datuma u srpskoj istoriji, ali je čitav skup protekao uz pojačano prisustvo pripadnika takozvane kosovske policije i iživljavanje naoružane šiptarske bande nad srpskim stanovništvom.
28.06.2026
17:18
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
surovi
pre 6 godina
Nije mi jasno šta se dogodilo ovom čoveku ????!!!! Nekad je bio istinski šmeker, laf i prava ljudina, a danas od svega toga ostade neka RUŠEVINA na koju niko ne obraća pažnju !!! Siniša Siniša .... šteta .... mada
AS
pre 6 godina
IMAO SI SIMPATIJE U 23. PA JA SAM PRVE SIMPATIJE IMAO U ŠESTOJ GODINI.
Nik
pre 6 godina
E bas si faca , ti pricas o simpatijama , pogledaj se u ogledalo moj Siki .
Starleta
pre 6 godina
Jeremićev Siniša Đilasovac???? Vučko... Šta ti je??
bane
pre 6 godina
ti si sa 23 imao prve simpatije.ja u 23 imao dvoje dece.
Millle
pre 6 godina
On i njegovi kace bas te fotografije, a onda komentarise. U stvari bi da se kandiduje za poziciju - drzac svece.
Zavram
pre 6 godina
Људи моји, какво је ово безумље готово неизлечиво заразило некада уважаване, умне људе? Додуше, Ковачевићу никада нисам заборавила оно о Св Сави, после чега је био напустио земљу на неко време. На шта се свео Ковачевић? На бабу оговарушу, која, из досаде, а по мало је "зашла иза брега", опањкава све око себе? Шта је Синиши нажао учинио Данило Вучић, да га на овај, најмонструознији начин, блати пред јавношћу? Ама, баш ништа. Ваљда се, баш због тога, овај "пресвети, безгрешни, премудри" С. К. и острвио на невиног момка. Баш због тога, што зна да Данило неће то исто, а никако ни Данилови родитељи, да учине нешто слично према потомцима С.К.. Два питања постављам Ковачевићу, и свима, који своје фрустрације лече вређањем деце председника Вучића: Како би сте се ви, господо, осећали, да неко исто приреди вашој деци? Ако немате мозга, имате ли бар мало душе???
Bezimeni
pre 6 godina
Šta se dešava sa ovom osobom? Treba hitnu pomoć, ako već nije kasno?
Vlado
pre 6 godina
Gospodo, da li je to ovaj isti Siniša Kovačević: "Siniša Kovačević je srpski dramski pisac i reditelj najpoznatiji po predstavama „Đeneral Milan Nedić“, „Novo je doba“, „Velika drama“ i drugima, te televizijskim drama „Svečana obaveza“ i „Mala šala“. Napisao je i scenario za filmove „Država mrtvih“, „Bolje od bekstva“, „Najbolji“, „Sinovci“, te seriju „Gorki plodovi" ..."???!!! Ne mogu da verujem da jedan čovek može pasti na tako niske grane, da u čoveku, piscu i umetniku (veliki znak pitanja) može da bude satkano toliko primitivizma, zlobe i mržnje.
laki
pre 6 godina
Pa Sinisa ni ti nemaš sliku sa osobom ženskog pola poslednjih tri godine. Na svim slikama si okružen prijateljima.
moravka
pre 6 godina
Pitam se koji je on vernik...!?
Rosano
pre 6 godina
Mi smo u Bosni pukli zbog rata, ali ova opozicija u Srbiji puca zbog MIRA.
john
pre 6 godina
Propade covek odjedared,alchajmer il tako nesto...
nesa
pre 6 godina
Ovo neko mora da mi objasni.Ako tek sa 23 godine uđeš u pubertet i nađeš simpatiju sa koliko se onda oženiš?Pa ko mu onda napravio ćerku ako on zakasnio?