(VIDEO) Putin više nema milosti! Centar Kijeva je upravo sravnjen sa zemljom: Rusi hipersoničnim "cirkonima" napravili razaranje jezivih razmera
Serija snažnih eksplozija odjeknula je u centralnom delu Kijeva tokom novog ruskog raketnog udara, dok su se na meti našli centri odlučivanja i vojna infrastruktura Oružanih snaga Ukrajine, navode ruski vojni i monitoring izvori.
28.06.2026
07:10
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
bekos
pre 5 godina
Stoko Vuciceva iz Informers, sta li cete Jos da izmisljate I servirate narodu.
Rajko
pre 5 godina
Dokle vise? Sramota za drzavu. Sramota za vlast. Sramota za miliciju, Sramota za vojsku. Idite na edukaciju u drugim drzavama da vas nauce kako treba sa huliganima ili prepustite sve onome ko ce znati da smiri i sredi bandu.
uzicanin
pre 5 godina
Ne podržavam ovo što su uradili, ali nije vožena korona jer bi vozač, lekar, tehničar bili u zaštitnim odelima.
Dejan
pre 5 godina
Svoj narod nazivate fasistima? Svaka cast, blizi vam se kraj! Razmislite gde cete se sakriti kada krenemo, posebno ono vase govno od urednika! Ne gine vam dugogodisnja robija!
Boki
pre 5 godina
Ajde ne lazite vise.Ima mnogo vise od nekoliko desetina,a i treba tako jer u ovoj zemlji sve lazov do lazova.Neka zatvori ljude u sred leta ako hoce masovnu pobunu.I ne morate da objavite komentar,objavite samo od pristalica AV
zasto
pre 5 godina
ne hapsite stoku ?
Vlado
pre 5 godina
Za ovo je kriva DRŽAVA! Gde je policija? Ako nije u stanju da obezbedi nesmetan rad prve pomoći, neko mora podneti OSTAVKU! Ako su fašisti, onda moraju biti u zatvoru. Dosta sa tim prepucavanjima!
Miki92
pre 5 godina
Nek odu u redakciju informera izkenjaju se u kofu i daju d j v da sce lepo pokede i polize.
aha
pre 5 godina
koliko ja videh na snimku... ima ih puno vise od nekoliko desetaka...
Asomakum Jovanjičić
pre 5 godina
Skloni se ti blago meni u malinjak, biće tu veća gužva a tebi je faca baš upečatljiva.
Prvoborac
pre 5 godina
Dobro orkestrirani politički skup koji se morbidnošću i poganošću razlikuje od ostalih do sada.Vreme je za vanredno stanje i dobru dozu batina.
ZZ
pre 5 godina
Vucicevi poltroni .. rade sve po komandi . .cutali za izbore sad kad treba opet narod da se stavio u amove opet izasli da .. kao negoduju .. Skloni to Vucicu sa ulice .. uzece neko oruzje bice masakr u sred Beograda .. lepo ti kazem .. dosta je bre zajebavanja ..
Rambo
pre 5 godina
Ovi postali paranoicni, sve im namestaljka, auuu ljudi! Pa i da jeste, ja bih se sklonio kolima hitne pomoci, da me savest ne grize, bez obzira dal bila namestaljka ili ne, ovi su totalno zaslepljeni mrznjom, cuj ovu zenu, ovo je namestaljka, onaj vice vozacu, sram te bilo,pa dali je moguce da tim ljudima nije proslo kroz glavu da mozda stvarno nekome zivot visi o koncu u tim kolima,boze sacuvaj nas.
Snezana
pre 5 godina
Bagra ! Blokirati kola hitne pomoči ! Kakav treba da si ološ da ovo uradiš !
Nikola
pre 5 godina
Kako im u Srbiji tolerisu sve zivo u svajcarskoj bi zaglavili po 10 godina zatvora
Marcco
pre 5 godina
U vecini država SAD, kola hitne pomoči imaju pravo da se probijaju pa makar neko pri tome nastradao, kada demonstrantni blokiraju ulice. Možda i druga intervetna vozila. Treba težiti zapadnim vrednostima!
branko1
pre 5 godina
Ako je I ovako nešto moguće,a prođe bez reperkusije,*ebeš državu
Idi begaj
pre 5 godina
Stoka besposlena . . . Tako je uvek kad nema starešine.
Nenad
pre 5 godina
Sram vas bilo nazivate svoj narod FAŠISTIMA. Razmišljajte kada bude pao Vučić gde ce ti Vi i Vaš glavni urednik. Necete ni cistiti ulice.Sram Vas bilo nazivate svoj narod FAŠISTE
Vlajko
pre 5 godina
Ima li policije u Beogradu!Ova stoka koja blokira kola hitne pomoći lepo sprovesti do Padinske skele,mesto im je u ludnici,a riđeg smrada lepo strpati pored Čede.
Vns
pre 5 godina
Policija tuče demonstrante???? Gde je vest? Srbi fašisti? Pa šta je sa vama?
Petar
pre 5 godina
Strašnoooo Zar ne postoji policija koja bi to sve razbila ko beba zvečku, šta se čeka....
Marko
pre 5 godina
Jebaće vam fašisti mater
smesni virus
pre 5 godina
Jeba e ti fasista mamu snsovsku.
Dean
pre 5 godina
Jebem vas usta, i vas i vaseg direktora morona i vase novinarstvo.
aca
pre 5 godina
gotovi ste bagro, dolazi narod
Antigroblje
pre 5 godina
Majku li vam jebem raspalu
Lažna vest
pre 5 godina
Jao Informeru kako vam ne dosadi više da ovoliko lupetate? Da li ćete makar jednom objektivno izveštavati? Znate, u 2020.godini ljudi imaju više izvora informisanja, tako da mogu da uporede vesti.
marisav
pre 5 godina
Dal' ste bre normalni?
laki
pre 5 godina
Ma dajte zeleno svetlo policiji da skenja ta g...a dosadili su već i bogu i ljudima. A onog ridjeg ludaka u ludačku košulju pa u Lazu.
zozon
pre 5 godina
Her Gebels Vučićeviću, sam si fašista .....
radeii
pre 5 godina
Hoće li država konačno početi hapsiti organizatore ovih divljanja i matletiranja građana!? Dok se normalni ljudi bore da zaštite sebe i druge od ove pošasti zvane korona, ova banda, ološ...čini sve da se virus nekontrolisano širi, svojim bezrazložnim masovnim okupljanjima. Njih treba tretirati kao potencijalne ubice, jer zakonski to i jesu.
fasea
pre 5 godina
Vucicevicu majka te se stidi zbog ovakvih naslova
Hahahahaha
pre 5 godina
Ne brinite, to je sve sluzba sjajno organizovala! Sada lepo odradite svoje medijsko govno, pa na kratak odmor, sutra Vas cekaju novi zadaci! Nema odmora, drugovi! Neprijatelj ne miruje! Providni ste, bre, svakoj budali je jasno sta se desava.
Vlada
pre 5 godina
Gotovo je.
Zivko
pre 5 godina
Svakog dana kupim vase novine i onda mojim svinjama njima obrisem dupe kada seru.
Dec
pre 5 godina
Iz aviona se vidi da je namešteno. Možete vi to bolje valjda ?
Dragi
pre 5 godina
Srbija je banana država. Može da radi ko god šta hoće.
Nikola
pre 5 godina
Crkli dabogda jebem vam mater nepismenu
Djilas Dragan
pre 5 godina
Proljece je cak i u decembru Trinaestog Ili bilo kog drugog Proljece stoji iza barikade S podignutom rukom Zar sumnjas u svoju djecu Mislis da ne pamte?
Laza
pre 5 godina
Gooootoviii steeee breeee. Doći će ti fašisti glave Dragane J. Vučićeviću šugo jedna narkomanska!!!
Nikola
pre 5 godina
HOCE BRE NEKO DA REAGUJE... GDE JE DRZAVA GDE JE POLICIJA GDE JE PREMIJER STA RADI PREDSEDNIK... STA JE OVO KAKVO LUDILO... GDE JE BRE DRZAVA DA REAGUJE
Sediša
pre 5 godina
Nema tu sreće ni mira dok neko ne dođe sa AK-47 ili sa bombom pa bolje i to nego izolacija i ludilo u kući!?
ALO
pre 5 godina
Večernjilist.hr KORONAVIRUS WHO upozorava: Epidemija ubrzava, postoje dokazi o prijenosu zrakom!
TEST
pre 5 godina
Vučiću objasni ti nama kako to da Srbija testira toliko više od Hrvatske a eto oni već zaustavili Koronu već dva dana nemaju mrtvih i nikoga na respiratoru i samo 50-tak zaraženih a u Srbiji mrtvih i zaraženih do bola pa malo pameti i koroodinacije i stručnosti ne bi falilo!
spasitelj
pre 5 godina
zna se ko su fasisti , rasisti , nacisti , americki chetnitzi , teroristi i virusi , to su proizvodi jedne te iste medjunarodno politicko robovlasnicke bankarske firme koja vec hiljadama godina printa novac i pljacka sve narode i narodnosti , zna se ko su fasisti , to su oni koji su poslovno i vojno suradjivali i ubijali jugoslavensku i srpsku decu , to su ostaci rimske robovlasnicke imperije koji misle da su oni tu da zauvek budu genetski prioriteti i oni su osnovali medjunarodne pedofilske institucije i svoje agencije da vladaju engleskim dvorcem i svim ostalim dvorcima i katedralama i kite se pozlacenim krunama i zlatnim sesirima a srpski narod da im budu dvorske sluge a deca seksualno roblje u haremu , i oni bi opet da dodju na vlast i da se zovu Cezari , Sultani i budu na sahovskoj tabli Okrunjeni Orangutani i da vladaju Balkanom bas kao sto vladaju Vatikanom i Saudijskom Arabijom , njihovu rimsko solomonsku krunu sa engleskog pedofilskog dvorca je dostavio NATO i postavio na zastavu Srbije a niko nije pitao za dozvolu srpski narod niti je srpski narod uopste glasao bas kao sto narod uopste nije glasao rimskosolomonsku angloamericku robovlasnicku Za Kraljevinu Srbiju , a kruna uopste nije srpski simbol kao sto kraljevina uopste nije srpski operativni sistem . NATO imperijalista kolonijalista zlocinac je postavio krunu na zastavu Srbije bas kao sto je belgijski brizelski kralj Leopold izvrsio genocid u Africi i u Kongu ili Jemenu postavio svoju rimsko saudijsku krunu , i sada NATO pravi od Srbije kraljevinu Jesmo se razumeli , jer kad narod pocne da cisti Beograd od zapadnog genetski prioritetnog smeca i apetita , letece vam rimske solomonske dvorske nacisticke robovlasnicke krune i venecijanske bankarske lopovske sahovske table po celom svetu .
Umri informeru
pre 5 godina
Jebem vam majku da vam jebem majku SVAKOM ZAPOSLENOM U INFORMERU OD CISTACICE DO ZVALAVOG VUCICEVICA MAJKU MU JEBEM JEBEM SMRDLJIVU DA MU JEBEM ZVALAVU
Chuburac
pre 5 godina
Stize narod i do vas, ne brigajte! Samo nema posle pokajanja, nisam hteo ovo da pisem, majke mi!
Rosano
pre 5 godina
Vi u Srbiji ko da nemate Policiju da hapsi tu rulju, pa nisu oni iznad zakona.
Melkor
pre 5 godina
Ja koliko vidim na ovom snimku, ljudi mašu rukama Hitnoj pomoći da prodje, polako se pomeraju da naprave prolaz a kola odoše u rikverc?
Atlija Milorad 60
pre 5 godina
e da sam na mjestu Vucica Bili bi veselo,igrali bi oni kolo..... Pozdrav 0793067747
Olja
pre 5 godina
Hapsi stoku !!!