Užas! Tramp je sve uprskao: Iran najavio totalni haos - dok Amerika ovo ne uradi, neće biti mira
Iran odbija da se vrati za pregovarački sto sa SAD dok se predsednik SAD Donald Tramp ne izvini zbog nedavnih pretnji Teheranu, a istovremeno je pooštrio uslove za nastavak dogovora: više nije dovoljno samo primirje u Libanu, već se sada traži i povlačenje izraelske vojske sa juga zemlje.
22.06.2026
06:40
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Starleta
pre 5 godina
Toliko nas ima ispred Skupstine da nemate toliko autobusa i sendviča a kamoli debila koje vozite od grada do grada.. Ima nas toliko da broj koji bih napisala ne bi umela da vizuelizuje populacija koja kupuje ovaj toalet papir Informer Perfex.
zdravko
pre 5 godina
Što vam je ovako puko sajt??
Joca
pre 5 godina
Ne seri Vucicevicu Kvazimodo!
Saradžogla
pre 5 godina
Не лажите! Кошкање између ... Није ваљда? Кренули провокатори и присутни их блокирали! А наређено је да се провокатори примире јер се увелико гледају снимци пребијања народа!А и да се не каља Вучићев углед у Паризу! Према томе Вучићевићу,синко,ел ти је сада јасно да ћеш кад тад говорити БИО САМ МАГАРАЦ!И поново ћеш хвалити новог господара јер реклама има тарифу.
brane
pre 5 godina
Lepo je bilo videti razigranu omladinu kako igra kolce i peva "Tamo daleko". Organizovani huligani su rasklrinkani.
spasitelj
pre 5 godina
kruna i dvoglavi lesinar nisu srpski simboli nego simboli okupatora i NATO zlocinaca koji lesinare Srbiju .
Dragy
pre 5 godina
Ееее, моја децо. Много сте близу!! Било да седите, било да стојите, било да се бијете, било да се смејете! Правите основну грешку! Много сте близу! А вирус не препознаје ни партије, ни године, ни власт, ни опозицију, ни злонамерне, ни добронамерне, никога! Коси редом шта дохвати! После ће неко други бити крив што не може да вам пружи добру здравствену заштиту!! А људи по болницама изгинуше да Вас спасу! Могло би се и рећи: Лоши сте људи!
Pedja
pre 5 godina
Koliko besposličara, gde su lekari, medicinske sestre, pekari, prodavci, rudari. AHHH da, rade za svoj hleb i platu da plate spaljeno i porušeno. Idite radite nešto pametnije od toga što palite ono što nije vaše, kada bi neko spalio nešto vaše to bi bio zločin ovako nije.