Rat za prvo mesto na blokaderskoj listi! Đokić uživa na moru, Lompar već traži saveznike
Dok se "želu da bude nosilac" blokaderske liste Vladan Đokić baškario na Jadranskom moru, Milo Lompar, njegov glavni konkurent sa blokaderske liste "opipava" tokom leta alternative za sklapanje novih političkih saveza.
05.08.2026
12:14
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
samo tako
pre 6 godina
a sada ga dobro ispitajte....
Jovan
pre 6 godina
Cekajte bre ljudi citam redovno informer od politike do sporta ali pobogu mislim da ga preteraste o teorijama zavere agentima itd itd dajte bre ljudipa sto je mnogo mnogo je
Vns
pre 6 godina
Jel' član Delija ili Grobara???
Miloš
pre 6 godina
Država nema snage da se obračuna sa špijunima. To smo mnogo puta videli. Državo pokaži bar jednom svoju snagu a ne gimnastiku. Svi će te više poštovati!