Saznajemo! Uhapšeni pripadnici Interventne, sprečili procesuiranje Bosketa zbog pucanja nakon sukoba sa "škaljarcem"
Kako nezvanično saznajemo, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu uhapšeno je više pripadnika Interventne jedinice 92 jer su sprečili procesuiranje Saše Vukovića zvanog Boske za pucnjavu u jednom restoranu na Autokomandi u novembru prošle godine.
10.06.2026
08:16
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Marko
pre 5 godina
Evo Novica Toncev
Aleksandar
pre 5 godina
Pa moze da krene od "Lokalnog serifa" iz Surdulice Novice Tonceva, koji svim srcem navija za obaranje sadasnje vlasti, a sam je inace jedva pobeduo na Lokalnim Izborima za jedva 201 glas, kako i na koji nacinsvi znaju! Izjava Novice Tonceva da je Surdulica "Uzicka Republika" u Srbiji govori sve! Pa izvolte, ako ne Dacic onda Vicic neka ga vise obrise iz politickog zivota u Srbiji!
Aleksandar
pre 5 godina
Pa moze da krene od "Lokalnog serifa" iz Surdulice Novice Tonceva, koji svim srcem navija za obaranje sadasnje vlasti, a sam je inace jedva pobeduo na Lokalnim Izborima za jedva 201 glas, kako i na koji nacinsvi znaju! Izjava Novice Tonceva da je Surdulica "Uzicka Republika" u Srbiji govori sve! Pa izvolte, ako ne Dacic onda Vucic neka ga obrise iz politickog zivota u Srbiji!
Rasa
pre 5 godina
Dacicu ne lazi samoga sebe znas i sam da si u drustvu Globalista a sam si se ponudio Trampu da budes njegov igrac u Srbiji ne igraj se nije vise vreme za igru a ne odes na otpad istorije sa globalistima jer je sad biti il ne biti !!!
Miro
pre 5 godina
Ima puno mangupa u redovima socijalista.
JaPaja
pre 5 godina
Ružićeva kuhinja. Dok ga nisu postavili za ministra pljuvao je i burgijao protiv pedsednika. Sad želi više a na kraju bi najviše.
Rade
pre 5 godina
E moj Dačiću! Mnogo se ološa skupilo u tom tvom SPS-u! Mnogo interesnih grupa! Možda bi ipak bilo najbolje da se malo "odmoriš" od vladanja i da se malo proluftira ta tvoja stranka, pa onda da pokušaš ponovo! Ovo kažem iz najboljih namera, običan sam građanin! Ti kao ti si okej, ali ovo okolo?! Užas! Ne svi i ne većina, naravno! Ali ipak previše! Budi malo u opoziciji i pozabavi se kadrovima u stranci! Pozdrav!