Vidovdan uoči Vidovdana: Istorijski skup u Beogradu - većinska Srbija svirala kraj blokaderima (FOTO/VIDEO)
U Beogradu je nešto posle 19 časova završen glavni program skupa "Srbija jedna porodica", kojem je, prema podacima MUP-a, prisustvovalo 207.000 ljudi.
27.06.2026
07:30 >> 19:38
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
BozaB
pre 5 godina
Novinari N1 platu primaju iskljucivo da bi napadali predsednika Vucica, bilo preko tekstova, pitanja ili na neki drugi nacin.
Milasin
pre 5 godina
Dobila je šta je tražila...totalno neprofesionalno sa njene strane.
Tanja
pre 5 godina
Novinari treba da budu nepristrasni u poslu.
lak
pre 5 godina
Protesti koji su bili su odgvorni za porast novooblelih......
Ana
pre 5 godina
Da I PROTESTI i sva ostala nekonrolisana i nedisciplinovana okupljanja! I sve one vrste proslava - kada su se ljudi OPUSTILI posle strogih, dugotrajnih mera. A koje su dale odlicne rezultate!! To se dogodilo i u mnogim drugim, zemljama, pri pokusaju kontrolisanog, postepenog popustanja svih mera i restrikcija. Cak i mnogih PROTESTA posvuda, ne samo kod nas!!! Ljudi su izcrpljeni neprirodnim nacinom zivota, nervi su se iztanjili, sve im smeta, ocajni su. Pa za sve krive lekare i krizne stabove, vlade… (Dok mnogi posvuda i u SVETU... i medju "mocnicima", pokusavaju bas sada, dok su svi ranjivi, da "ULOVE STO VISE RIBA U MUTNOJ VODI"! Opsednuti svojim vecitim idejama, o "ZAVADI PA VLADAJ"...i koga ce da smeste pod svoj rep - u svoju Alijansu. Gde Srbija nikad nije spadala, a i NECE!!!)
nemanjicbgd
pre 5 godina
Svi ti " novinari" sa N1 i " Danasa', svakodnevno dokazuju, koliko nevaspitani. Takva pitanja, kakva oni postavljaju, ne bi postavili ni ucenici polaznog kursa za novinare. Vucic i Krizni stab ih uvek tresnu o zemlju, pa odma ucute. Vidi se da su totalno neobrazovani. Voleo bih da vidim koje su to oni skole zavrsili i gde.
Miša
pre 5 godina
Pita samo da bi nešto pitala. Pametnija je kada ćuti.
Darko
pre 5 godina
Inače tzv. novinari N1, ili bolje reći piskarala Dragana Đilasa, nemaju nikakvo poštovanje prema ovom narodu, državi, aponajmanje prema predsedniku Vučiću koji se istinski bori za svaki ljudski život sa svojim timom !
Miroslav Stamenković
pre 5 godina
Predsednik je sve lepo rekao.
Kosta Botorić
pre 5 godina
Predsednik svakog poštuje ali novinarka je prevršila svaku meru. Lepo joj je rekao sve.
Dejan
pre 5 godina
Predsednik sigurno nije kriv sto imamo toliki broj obolelih!
Leka
pre 5 godina
Tzv. novinarka N1 je dosta traljavo odradila svoj zadatak, imputirajući Vučiću odgovornost za porast zaraženih u Srbiji, što danima trube Đilasovi mediji, bez obzira na takav nepovoljan trend u regionu, Evropi, a o svetu da i ne govorimo, na demonstracije gde je bilo na hiljade mahom mladih ljudi, na odbijanje da se uvedu restriktivne mere, nepredvidivost virusa koji je još nepoznanica itd. Vučić joj je odgovorio kulturno, smireno, argumentovano sa podacima, ali nju odgovor, siguran sam, nije interesovao, već samo njeno pitanje, u stilu, "Al' sam mu rekla!" Pa, dobro, mora i ona da zaradi svoju platicu.
LakiUrosch
pre 5 godina
Đilas,Šolak...............!!
Xxx
pre 5 godina
Koliko je potrebno biti nerazuman pa postaviti ovakvo pitanje. Odgovor je treba raditi za N1.
Stefan
pre 5 godina
Ne treba vise toliko obracati paznju na Solakove i Sorosove medije i njihove ostrascene i subjektivne novinare, na kraju ni ne placaju Srbiju porez, svi su videli do sada na koji nacin oni plasiraju vesti i u pitanju je jedna velika laz koja stiti svoje interese dok se predstavljaju kao nezavisni..
Sonja
pre 5 godina
Sramota je za novinarsku profesiju nazivati Žaklinu Tatalović novinarom (novinarkom)
Sneza
pre 5 godina
Stalno ista pitanja i terorizam od novinara N1.
Maja
pre 5 godina
Postupila je bas neprofesionalno, ne znam kako je mogla da pita predsednika tako nesto.
Daliborka
pre 5 godina
Još jedna u nizu novinara N 1 koja je došla da samo provocira. Sasvim zasluženo dobila je šta je tražila, totalno neprofesionalno sa njene strane.
Filip
pre 5 godina
Odlična reakcija predsednika. Novinari N1 ne prestaju sa provokacijama.
bb king
pre 5 godina
Nenormalna novinarka iz N1 ( nenormalna 1).
nika
pre 5 godina
Skroz neprofesionalno sa njene strane.Svakako je dobila sta je trazila.
Ssv
pre 5 godina
Nadam se da je dotična shvatila koliko je glupa ispala. Bas kao sto Vučić reče, ovo pitanje više govori o njoj nego o njemu. Strasno...
Dana
pre 5 godina
Izrekla je veliku glupost.
Maja
pre 5 godina
Novinarka N1 je definitivno zaljubljena u Vučića, šta drugo da mislim?!!!
Darenzi
pre 5 godina
Ne treba ozbiljno shvatiti pitanja koja postavljaju novinari iz ove izdajnicke i tajkunske medijske kuce, skroz su nebitni.
M Novosel
pre 5 godina
Šta je tražila to je i dobila.
Ivana
pre 5 godina
Ova pitanja novinara sa N1 su u fazonu lupi pa ostani živ.
Jokicka
pre 5 godina
Moje skromno misljenje da uopste nije trenutak za bilo kakve proteste pobune peticije i ostalo,sada kad nam je sloga najpotrebnija da iz ove bitke izadjemo sa sto manje zrtava i kao pobednici moramo se ujediniti i dati svoj maksimalan doprinos.