Putin prelomio! Oteli su mu sve brodove, više nije imao kud: Rusija će uraditi nešto katastrofalno
Rusija, prema izvorima bliskim bezbednosnim krugovima, razmatra znatno oštrije odgovore na zapadne pokušaje da zaustave transport njenih energenata morem.
23.06.2026
06:30
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Rade
pre 5 godina
Milivoje Bakić,,,,,,,, bravoooooo,,, živ nam bioooooo ! ! ! ! ! ! !
Kaya
pre 5 godina
Bravooo!!! Istina..
Pilot
pre 5 godina
Svaka čast na ovakvom odgovoru hejterima Srbije. Da, istina je, da nije izgubio izbore 2014. godine, DS bi sada mogao da se hvali kako je Srbija punopravni član NATO, u to nema nikakve sumnje. Najsposobniji komandanti VS, koji su NATO napravili smešnim 1999. godine, su ili otpremljeni u Hag ili prinudno, prevremeno penzionisani ili bolje rečeno najureni. Oružje i oprema su istopljeni u železari Smederevo, RV i PVO su devastirani potpunim ignorisanjem i zanemarivanjem tako da smo ostali sa 4 (polu-ispravna) MIG-29 i domaćim G4 i Orlovima na izdahu resursa. Sve je bilo spremno da se odbrana zemlje i našeg neba prepusti NATO paktu, baš kao što su to uradili Hrvatska, Crna Gora i Makedonija. Izdajnici Srbije zato ne mogu da oproste Vučiću što im je pokvario planove i onemogućio ih da uzmu ko zna koliko para od Amerike. A to boli, jako boli ...
zora
pre 5 godina
Bravo za svaku napisanu rec. Ima mnogo onih koji vide da se stvari menjaju a i mnogo onih koji to ne zele da priznaju.
Zoran Ra
pre 5 godina
Svaka čast!
Marko
pre 5 godina
Bravo majstore kako si ga spustio. Čovek je napisao pravu razliku izmedju žutih i ovih.
Sremko
pre 5 godina
Dilbere, ove ne smes braniti ni kad su u pravu.To je tako.
Bane
pre 5 godina
Zasto mi ovako javno iznosimo brojke vojno-tehnickih sredstava u Vosci Srbije???
Peric Panto
pre 5 godina
Postoi nesto i sto se ne vidi.Ono stose pise,se i vidi,pa nema potrebe da se krije.
mihailiovic
pre 5 godina
Penzionisani pilot pukovnik RV Milivoje Bakić, nosilac zlatnog pilotskog znaka, koji ima 5.000 sati letenja se obrukao da VREDJA JNA sa "pocepanim pilotskim rukavicama ",LAZE ! . Da pojasnim Titova SFRJ JNA je tada bila cetvrta armija u Evropi po jacini i koja je uvek imala vojnu opremu novu i proverenog vrhunskog kvaliteta. penzionisani oficir SFRJ JNA Pukovnik M.Mihailovic
Dragan
pre 5 godina
Gospodine pukovnice prvo procitajte tekst pa komentarisite ovde se govori od 2000 pa naovamo a ne u Titovo vreme.
JaPaja
pre 5 godina
Pukovniče svaka čast.
Perica
pre 5 godina
Svaka čast na ovim lepim rečima! Samo džabe vi pišete onima kojima je u glavi samo jedno, poniziti Srbiju!
Mita
pre 5 godina
4 Mi-35... a Makedonija ima 12 Mi-24d, hrvati imaju 18 mi-24, bugari 31 mi-24......transportne i ne brojimo.... zasto bre ljude, palite na nesto sto jos nismo postigli , kad budemo imali eskadrilu mi-35 ( 12-16 komada) e tad se hvalite, a ne ovako.......
Plava Ptica
pre 5 godina
Imala je Srbija '99-te,vise od 20-tak aviona MiG29,a znamo kako su prosli!
Beriskav Đurić
pre 5 godina
Заиста не знам ЗАШТО уопште обраћати пажњу на АНТИСРБЕ & АУТОШОВИНИСТЕ по идеолошкој мјери НАТО "комунисте" Бравара Јозе?
Mimi
pre 5 godina
Nemaju oni pojma o mnogim stvarima. Oni zamišljaju novinarstvo kao mržnju, pljuvanje a verovatno nikada nisu ni kročili na Fakultet političkih nauka ili bar išli na neki kurs iz žurnalistike. Za njih je istraživačko novinarstvo misaona imenica ako uopšte znaju značenje reči imenica.
fregos
pre 5 godina
Svaka čast gospodine pukovniče. Dosta je više ovih koji u svemu pokazuju mržnju prema sopstvenoj državi i narodu.Problem je što je ova vlast i sudstvo preblago prema rušiteljima i huliganima koji kada bi ponovo zapucalo sigurno ne bi branili ovu državu,a napadaju je kamineicama, gadjaju pa onda beže, gadjaj pa stani prijatelju ako si baja, nemoj biti .....To su te naše patriote, napadaju vojsku, lekare, vlast, sramota
Maxmen
pre 5 godina
Gospodine pukovnice,odllicno,pardon briljantno odradjen zadatak(tekst u penziji). Niste vi ni blizu starog gvozdja,prokrom bato.?????