Vrhunac monstruoznosti! Marinika prešla sve granice - "Rasporili smo utrobu braći Vučić!" (VIDEO)
Potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić ponovo je šokirala javnost u Srbiji svojim najnovijim, skandaloznim istupom na društvenoj mreži Iks.
23.06.2026
13:36
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
sonja
pre 5 godina
Za naoružanje se ima,a za osnovnu medicinsku opremu pri početku pandemije covid-a 19 ,je vaš predsednik molio i kumio za pomoć u celom svetu,Hrvatska vas se nikad nije bojala,ni onda kada ste oteli sve naoružanje ex Jugoslavije, devedesetih god.prošlog veka.
Matan
pre 5 godina
to je kao dobro za Srbiju, što su Hrvati "napunili gaće"? Kad je Srbija zapostavila vojsku, zapostavila je i Hrvatska. Pare idu za nešto dugo. Sad kad se Srbija ozbiljno naoružava, u što Hrvati budu više "punili gaće", što mislite da Hrvatska ne može naći milijardu eura da kupi sve duplo? Naravno da može, samo je problem uvjeriti javnost da se toliki novac baca u vojsku. Zato i kukaju, i preko medija uvjeravaju Hrvate da moramo potrošiti taj novac na vojsku. Kod nas ipak ne bi dlučuje jedan čovjek, nego to treba dogovoriti u koaliciji, i čak s opozicijom..Zato su toliko spori.
zoran
pre 5 godina
Nema tamo nikakve panike već samo čuđenje čemu sve to u ova teška ekonomska vremena..Srbija nije nikome pretnja..i da hoće ne može..u pitanju su strahovi Srbije koji su takođe neopravdani..jedino što će svake godine morati odvojiti gomilu para za održavanje i funkcionisanje ratne mašinerije..kao i za vežbe i parade..opušteno, nije vreme za ratove..na Kosovo se sa vojskom ući ne može, bilo bi pogibeljno.
Frane
pre 5 godina
Bez brige, nitko ne puni gaće zbog vas. Pa čak ni Šiptari. Imali ste i 91. sve oružje u svojim rukama pa znamo kako je završilo. Nikako da shvatite da ste sve ratove vojno izgubili. Vi ratove počinjete a mi ih završavamo. Krenete li još jednom na nas imajte na umu da ovog puta nećete imat koridor za bežaniju a isto tako nema više ni traktora.
Samosvesna građanka
pre 5 godina
Hrvatska je članica NATO, tako da Hrvatsku naoruža(va)nje Srbije...
Mili
pre 5 godina
Nema vam ovde jače oružje od Čavoglava i pokliča Za dom spremni.
Saradžogla
pre 5 godina
Геџо,србине,утуви у ту твоју наивну главу да ти је србин КОЈИ МОРА ДА МИСЛИ ДА ЈЕ НЕКИ ХРВАТ увек утурио а да си ти после само кукумавчио!Геџо,запамти за навек да си највише пострадао од работа свога србина.Од работа својте!Деценијама ти је био газда аустроугарски каплар јозеф броз тито!ПС.Хрватима не треба чак ни војска јер су чланови НАТО мангупарије!
Vera
pre 5 godina
Nema jačeg oružja na svetu od pesme Čavoglave i pokliča Za dom Spremni. To je bar ovde svima jasno.
PANIKA
pre 5 godina
Nisu oni imali ništa 91g.... Oluja-Predaja 21.Kordunskog Korpusa Srpske Vojske-8.08.1995-Youtube
Slani
pre 5 godina
Juče ste pisali da im puca sezona a danas izašle zvanične brojke iz E-Vizitora RH koje kažu da im je sezona svetsko čudo i došla već na 64% od prošlogodišnje....Ja od masetralne Oluje 95g koja je Srbe toliko naučila pameti(I taman pomislim očistila od mržnje i mitomanije) eto još nisam čuo ništa u Srbiji o vekovnoj hrvatskoj ravnoj Slavoniji ovde na brdovitom Balkanu od Virovitice do Karlovca ko ni o vekovnom hrvatskom i katoličkom moru od Karlobaga dole do Dubrovnika ko da to stvarno niti nije srpsko ko da je sve to bila samo laž a?
Hahah
pre 5 godina
Smesni ste, bre! koja budala ce upravljati tim naoruzanjem, po komandi ludog Vulina? Vi? Ja, svakako ne! A i niko normalan vise ne zeli u vojsku, hvala Bogu!
VLADO
pre 5 godina
KOJE STE VI KURCEVE BUDALE BEZ PREMCA.MISLIM NA VAS NOVINARE KOJI SVRSAJETE NA ORUZIJE. STA TO HRVATI STREPE OD VAS CETNIKA DOBILI STE PO TAMBURI PA HOCETE OPET NA TRAKTORE PA BJEZI KUD KOJI MILI MOJI.DRUGO NAJ VAZNIJE HRVACKU CUVA NATO SAVEZ I NJOJ NISU POTEBNI NIKAKVA PSEBNA NAURUZANJA. A VI STE U DEBELOM STRAHU ZATO KUPJETE SRANJA RUSKA. TOTALNO STE OKRUZENI NATO SAVEZOM ZATO SERETE TANKO OD STRAHA.HAHAHAHAHAHAHAHAHA
jura
pre 5 godina
Ovo može biti priča samo za Srbe, svi ostali normalni znaju da je HR članica nato-a.
Marko
pre 5 godina
Traktoristi kad ćete shvatiti da nakon OLUJE nemamo niti malo respekta prema vama.tko vas se boji pa hajde da se bijemo ak imate muda.
Bata proja
pre 5 godina
Joj, prodali nam kinezi FK-3 ali ne onaj "pravi' od 170km nego nama slabiju verziju od 100km....dobili smo 4 Mi-35 helikoptera ( izvoznu verziju Mi-24) a hrvati (19) i makedonci (12) imaju i vise i bolje opremljene Mi-24 , dali nam pancir s-1ali ne i s-400, dobili smo koriscene migove 29 a ne nove, dobili na poklon stare BRDM-2...... ima li nasa vojska nesto dobijeno iz inostranstva ili kupljeno a da nema neku falingu ili da nije polovno???? Izgleda jedino ono sto sami pravimo i proizvodima je dobro i novo ( lazar, nova puska, rakete za oganj).
zoran
pre 5 godina
Hrvate to baš mnogo ne brine..i nije baš tako kao što naslov govori..izopačenost komentarisanja Informera..smeće od novina.
Djole
pre 5 godina
Hrvati se baš "uspaničiše", sve se tresu od straha.... Pa imaju od amerikanaca pre par godina dobijene MLRS siteme i sa njima mogu da dobace do Beograda, sada hoce da kupe NOVE avione ( Grippen ili eurofighter, a ne one polovne F-16) a ne polovne kao nasi migovi 29.... imaju vise borbenih helikoptera od nas (Mi-24, 19 komada)., a imaju i celi nato iza njih...zato, ovakvi naslovi su totalan promasaj...
Vlado
pre 5 godina
Realno gledano, baš Hrvate zabole..., što mi trošimo tolike pare na naoružanje. Oni su članica NATO a svakome sa gramom mozga je jasno šta znači član 5. NATO ugovora.
Car
pre 5 godina
Bilo bi mnogo bolje da srbija ima bolji zivotni standard. Ovako s naoruzanjem na jednu clanicu NATO-a. Glupo je uopste porediti se s hrvatskom koji su mnogo toga ispred srbije.
Mario
pre 5 godina
Sve veci strah se osjeca i u Svicarskoj tamo neke prognoze kazu da bi Srbska vojska u ofenzivi mogla da zauzme cijelu EU za menje od 24 sata a Ameriku za 5 do 7 radni dana.
Frida
pre 5 godina
Ha, ha, ha... tresemo se od straha
Mario
pre 5 godina
Hahahaha
maks
pre 5 godina
Uh evo sve se tresemo....Samo vi nama dođite opet. Jedva čekamo da vas vidimo.Na novoj traktorijadi. Samo naprijed.Možda čete sad imati više sreće. Ali iskustvo govori da bi najviše trebali ulagati u traktore. Nekako sam siguran da više nečete NITI pomisliti upuštati se u nešto čemu niste dorasli.
maks
pre 5 godina
Bijedo...ne brišite komentare koji vam ne idu u prilog. Ne boji se Hrvatska vas, nego je baš OBRATNO. Zato se i naoružavate tako panično. Ajde krenite opet. Jedva čekamo da vas vidimo na novoj traktorijadi. Ili čete vi to "dogodine" ??? Nekako sam siguran da nečete više NITI pomisliti krenuti u neku sličnu avanturu kojoj niste dorasli. I, za vas je puno pametnije, da ulažete u traktore. Nikad na Hrvate opančarska niža raso. To nikad nije dobro završilo za vas.
Mauser
pre 5 godina
Ne vidim razloga da se bojimo vašeg naoružavanja, nismo ni 91", a kamoli sad kada smo u NATO savezu.
Hrvoje
pre 5 godina
U hebo te jači ste od NATO- a!!!!!
NONJO
pre 5 godina
Možda ćete Vi napuniti gaće,ako Vam NATO poljubac pošalje, a to bi se moglo lako dogoditi zbog srbovanja po C Gori i drugih aktivnosti na balkanu!
Laki
pre 5 godina
Daj vise da ocistimo prvo Smece u nasoj Zemlji.. Koliko ljudi krpi kraj Sa krajem, vi samo o nekom naoruzanju... Ljudi vise nisu budale, nece vise niko da ratuje
Oluja 1995
pre 5 godina
I 1991 ste imali četvrtu armiju Europe iza sebe i što ste u Hrvatskoj postigli??? Hrvatska je članica NATO-a,pa ako hoćete izvolite.Sretan vam put.....??????