Odjekuje poruka Parandilovićevog dede! Stigao na skup u Beograd da podrži Vučića, pa se obratio unuku - Pozivam ga... (VIDEO)
Drago Parandilović, deda opozicionara Miloša Parandilovića, predsednika Novog lica Srbije, krenuo je danas iz Priboja kako bi prisustvovao veličanstvenom skupu u srcu Beograda i pružio podršku predsedniku Aleksandru Vučiću.
27.06.2026
10:05
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
BozaB
pre 5 godina
Strani izaslanici uvek su dobrodosli. Svaki prijatelj za Srbiju je znacajan.
Nešo N
pre 5 godina
BozaB: Mi upravo vodimo politiku da sa svim državama imamo što bolje odnose i to treba pozdraviti.
Micka
pre 5 godina
Predsednik pokazuje jasnu zelju da nastavi i stvara nova prijateljstva...
Micka
pre 5 godina
Srbija zeli nova prijateljstva...
Tole
pre 5 godina
To su pre svega dobre vesti za našu zemlju.
Tanjica
pre 5 godina
Predsednik Vucic je do sada lepo saradjivao sa dosadasnjim ambasadorima Slovenije, Poljske i Kambodze. Nadamo se da ce se dobra saradnja nastaviti i sa novim ambasadorim.
Ana
pre 5 godina
Srbija ima staru i bogatu diplomatsku tradiciju.koja je u zadnje vreme jos bogatija i plodotvornija.
milica
pre 5 godina
Strani izaslanici uvek su dobrodosli. Svaki prijatelj za Srbiju je znacajan.
Ana
pre 5 godina
Mislim da ce ambasadori nastaviti da rade na poboljsanju odnosa izmedju drzava!
lak
pre 5 godina
Strani izaslanici uvek su dobrodosli. Svaki prijatelj za Srbiju je jako znacajan.....
Srdjan
pre 5 godina
Srbija ima dobre odnose sa svim nabrojanim zemljama i nadam se da ce se ta saradnja nastaviti i sa novim ambasadorima.
Kale
pre 5 godina
Veoma je vazno da ostvarimo sto bolje odnose sa svim zemljama.
Stanko
pre 5 godina
Novim Ambasodorima će građani Srbije poželiti toplu dobrodošlicu. Srbija će svakako nastaviti da sarađuje sa svima, kao i do sada što je bilo.
Mima
pre 5 godina
Siguran sam da će novi ambasadori nastaviti da neguju i jačaju dobre odnose sa nama, kao što je to i do sada bilo.
nela
pre 5 godina
Uvek smo za nova i iskrena prijateljstva
Ana
pre 5 godina
Srbija će svakako nastaviti da sarađuje sa svima, kao i do sada što je bilo.
Ivan
pre 5 godina
Uvek je dobro,da sa svima budemo u dobrim odnosima....
Ivan
pre 5 godina
Kada nas je vise,onda mozemo jedni drugima da pomazemo u svemu...
vera
pre 5 godina
Nastavicemo sa razvojem dobrih odnosa sa svim zemljama regiona!
Lola
pre 5 godina
Dobrodošlica svima koji poštuju našu zemlju. Imaće novi ambasodori Boga mi šta i da vide jer je napredak očigledan.
Ivana
pre 5 godina
Srbija i treba da se bori za nove investicije i nova radna mesta.
Sandra
pre 5 godina
Verujem da ce saradnja sa novim ambasadorima jos vise unaprediti medjunarodne odnose nase zemlje sa odredjenim zemljama i da ce se podici na visi nivo.
Filip
pre 5 godina
Nadam se odličnoj saradnji sa novim ambasadorima.
Prvoborac
pre 5 godina
Primanje i ispraćanje ambasadora je jedan od bitnih zadataka predsednika države.
ogi
pre 5 godina
Siguran sam da će novi ambasadori nastaviti da neguju i jačaju dobre odnose sa nama
Ana
pre 5 godina
Predsednik Vucic svojim velikm zalaganjem pokazuje da je Srbija zemlja otvorena za dobru saranju!
ksenija
pre 5 godina
Srbija će svakako nastaviti da sarađuje sa svima kao i do sada što je bilo.
ksenija
pre 5 godina
Dobra saradnja sa svima je kljuc uspeha
Milica
pre 5 godina
Nadam se da ćemo imati dobru saradnju sa budućim ambasadorima.
Gale
pre 5 godina
Srbija se maksimalno trudi da vodi politiku da sa svim državama imamo što bolje odnose i to treba pozdraviti.
KoleS
pre 5 godina
Sa srecom u radu, svaki prijatelj nam je znacajan.
Tanjica
pre 5 godina
Nadamo se da ce predsednik Vucic nastaviti dobru saradnju i sa novopostavljenim ambasadorima Slovenije, Poljske i Kambodze.
Sasa
pre 5 godina
Pojacana diplomatska aktivnost Srbije pred nove, vazne i teske, razgovore u Vasingtonu i Briselu
Nikola
pre 5 godina
Neka su oni nama dobrodosli
Sandra
pre 5 godina
Nadmo se dobroj i uspesnoj saradnji
Danijela
pre 5 godina
Mi vodimo politiku mira, dijaloga i saradnje sa svim zemljama koje žele saradnju sa nama.
Dejan
pre 5 godina
Prijem novopostavljenih ambasadora je prvi korak u razvijanju partnerskih odnosa među državama.
Marija
pre 5 godina
To su prijateljske zemlje nasoj Srbiji i da se nastavi i nadalje bliska saradnja!
milovan
pre 5 godina
Verujem da ce saradnja sa ovim zemljama biti jos snaznija i da cemo imati jos vise prijatelja u svetu.
Sandi
pre 5 godina
Srbija nastoji da ima odlicne odnose sa svim zemljama...
Micka
pre 5 godina
Namera srbije je da ima sto vise prijatelja...
Marko
pre 5 godina
Ugled Srbije nakon ovih satanaka moze da ide samo uzlaznom putanjom.
Mita
pre 5 godina
Saradnja naše zemlje sa Slovenijom, Kambodžom i Poljskom je od velikog značaja i verujem da će nam mnogo dobrog doneti. Predsednik Vučić se maksimalno zalaže za negovanje dobrih odnosa sa svima!
Sandra
pre 5 godina
Verujem da ce se saradnja sa novim ambasadorima podici na jos visi nivo i razviti na svim poljima.
Ivana
pre 5 godina
Aleksandar Vučić je jedini koji zaista radi na tome da građani Srbije žive bolje.Srbija je na pravom putu razvoja i napretka.
Mala plava
pre 5 godina
Veliki pomak za srpsku spoljnu politiku je što se sve više predstavnistva otvara u našoj zemlji i sto su to zemlje koje podrzavaju naše stavove i politiku.
Tanja
pre 5 godina
Srbiji znaci svako prijateljstvo i saradnja sa drugim drzavama.
Ivan
pre 5 godina
Cast nam je da primimo,nove ambasadore kod nas...
Ivan
pre 5 godina
Iskreno se nadam,da ce nam se popraviti jos vise odnos izmedju Srbije i njih....
Kaca
pre 5 godina
Ucvrscivanje odnosa sa drugim drzavama Srbiji donosi mnoge benefite.
Filip
pre 5 godina
Srbija želi sa unapredi saradnju sa svojim prijateljima.
sasa
pre 5 godina
Saradnja i razumevanje crkve i drzave veoma su bitni za razvoj Srbije.
M Novosel
pre 5 godina
Nadam se da će i novi ambasadori raditi na što boljim odnosima svojih država sa Srbijom.
ztdj
pre 5 godina
Sva tri nova ambasadora će još više učvrstiti saradnju svojih zemalja sa našom zemljom.
Ivana
pre 5 godina
Nadam se da ce se ambasadori osecati kao kod svoje kuce.
Cica
pre 5 godina
Vucic je primio akreditivna pisma novoimenovanih ambasadora Slovenije, Poljske i Kambodze, dobrodosli su u Srbiju
ksenija
pre 5 godina
Ovaj dogadjaj zasluzuje sve cestitke i pohvale.
ksenija
pre 5 godina
Prelepa zemlja Srbija je uvek bila i uvek će biti zemlja gostoprimstva svima koje žele da je upoznaju onakvom kakva zaista jeste.Zato svakom ko dolazi na mesto ambasadora želimo puno sreće i mnogo uspeha.
ksenija
pre 5 godina
Srbija je uvek spremna za saradnju i dogovor!
ksenija
pre 5 godina
Svaka saradnja sa svim stranim ambasadorima je zaista dobro došla.Srbija se danas cela razvija i gradi,to će nas ekonomski potpunoosnažiti.Srbija je na pravom putu razvoja.
ksenija
pre 5 godina
Zelim mu uspesan mandat u nasoj zemlji.