• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

26.08.2020

11:46

NIKO NEĆE MOĆI DA SRUŠI JEDINSTVO SRPSKOG NARODA! Vučić: Imaćemo zajednički praznik sa RS, to bi bio praznik U SVIM SRPSKIM SREDINAMA ŠIROM SVETA

Vesti

NIKO NEĆE MOĆI DA SRUŠI JEDINSTVO SRPSKOG NARODA! Vučić: Imaćemo zajednički praznik sa RS, to bi bio praznik U SVIM SRPSKIM SREDINAMA ŠIROM SVETA

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
BozaB

pre 5 godina

Nas nacionalni identitet ne mogu da uguse niti ce ikada moci.

TM

pre 5 godina

Zajednicki praznik je dokaz jedinstva Srpskog naroda.

Milica

pre 5 godina

To je dobra ideja,treba da čuvamo svoje jedinstvo

TM

pre 5 godina

Mir i stabilnost je preduslov za dalju buducnost kako bi svi zajedno mogli napredovati.

Miki

pre 5 godina

Ostvarenje zajednički ciljeva udruženo i snažnije

Sanja

pre 5 godina

Zajednickim praznikom dodatno ucvrscujemo odnose!

Sandra

pre 5 godina

Obelazavanje proslave zajednickog praznika Srbije i RS bice veoma veliki odraz jakog jedinstva srpskog naroda.

Filip

pre 5 godina

Zajedno smo jači. Praznik je dokaz našeg jedinstva.

Ivana

pre 5 godina

Potpuna podrška našeg predsednika Vučića koji zaista radi na ekonomskom napretku i razvoju naše države.Jedinstvo naroda niko nikada neće da sruši,može samo da ga ojača.Srbija danas ima predsednika kojem je stalo da građani Srbije žive bolje.

Mica

pre 5 godina

Jedinstvo i sloga su najvazniji.Da cuvamo i negujemo dobre odnose i saradnju,mir i stabilnost.

ksenija

pre 5 godina

Vreme je da zajedničkim snagama gradimo svetliju budućnost ove dve države.

ksenija

pre 5 godina

Svaka čast na ovome,jer samo udruženim snagama,složni i jedinstveni, možemo da gradimo svetliju i bolju budućnost za obe države!!!!

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika