Ekskluzivno otkrivamo! Plan i program sutrašnjeg velikog skupa u Beogradu (FOTO/VIDEO)
Bogat dečiji program, rekordna zastava, primeri tehnološkog napretka i koncerti najvećih domaćih muzičkih zvezda. To je samo deo onoga što će građani imati prilike da vide sutra, 27. juna, na velikom skupu ispred Skupštine Srbije.
26.06.2026
12:37
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Milan
pre 5 godina
Vulinov komentar je u redu jedino ako je komentar Zaharove autentičan. A ako je to nečiji komentar sa lažnog profila, što mi izgleda verovatno, onda mislim da je ovakva reakcija preuranjena i nepotrebna. Meni je čudno da portparol ruskog MIP-a komentariše raspored sedenja u Beloj kući, a nikada javno nisu komentarisali neke druge, mnogo ozbiljnije stvari u našoj politici.
Aman
pre 5 godina
Ama Milane, covece, nas ne bi bilo do sada da nema Rusije. Englezi bi nas do sada u UN vec proglasili za genocidan narod, a sipstari bi ti vec kucali na vrata. Odakle finansijska stabilnost Srbije ? Od Evroazije. Mora da se prestane sa izmisljenim pricama o nasoj politickoj snazi. Treba reci narodu zasto imamo tako dobru poziciju. Sta me briga za komentar Zaharove koji i nije nista posebno. Zar zbog toga treba da se svadjamo sa Rusijom. Pogledaj reakcije nasih politicara, prvo Djurica a sad i Vulina, zasto ? Sta su umislili ? Da imaju nuklearno oruzje ? Jel treba Rusi da se okrenu pa da vidim sta cemo mi onda da radimo i ko ce da nas sacuva od velike Albanije, velike Hrvatske, velike Bosne, velike Rumunije, komitske Crne gore ? Nisu ti planovi od juce. Zaboravi kravate i odela i prazne price koje vidis na TV, ne funkcionise to tako, vec ko ima jacu batinu.
boki
pre 5 godina
Ama, Aman... pa investicije u Srbiji i pare i krediti nisu od Kineza i Rusa nego od firmi iz EU i same EU... ti kao da si nesto prespavo....a Rusi I kinezi nam drze stranu, jer sami ne bi mogli nista da uradimo, a ako Zaharova tako komantira ima razlog. I da, profil Zaharove ipak nije lazan.
Ama i Aman
pre 5 godina
Vidi Boki, ne poznajes mnogo stvari a najmanje finansije. Veruj mi.
Mile
pre 5 godina
Aman, a vidim ti bas poznajes, od 25,5 milijardi dolara izvoza Srbije, u Rusiju se izveze nesto preko jedne milijarde, dakle 5%, nije malo ali daleko od toga da bi bez toga propali. Vise uzvozimo u BiH, na primer. Investicije od strane Rusije gotovo ne postoje ako ne racunamo poklanjanje NISa. Ruska ekonomija je velika kao Spanska i 3 puta manja od Nemacke, 15 puta manja od Americke, ne mogu da shvatim da neki ljudi misle da tolika ekonomija moze ozbiljno da utice na nasu ..
Stojan
pre 5 godina
Da nije Rusije sada nebi smeli da kazemo da smo Srbi jer na tome su radili. Zar ne vide kako rasparcavaju Srbe kao narod a i Srbiju. Jedini spas je Rusija a ako Kina potpomogne onda je jos bolje.
TT
pre 5 godina
Aman ne lupaj gluposti, sa ekonomijom Srbije Rusija nema nikakve veze, Rusija nije sposobna ni svoju ekonomiju da stabilizuje, a ne tudje.
Milan
pre 5 godina
Slažem se sa tobom. Iznenađen sam i komentarom Zaharove, ako je autentičan, što se tvrdi, i reakcijom naše strane. Kad je teško, zovemo Lavrova. Kad nam treba naoružanje po najpovoljnijim uslovima, opet su tu Rusi. I Kinezi. Kad treba da izvozimo u Evroaziju, opet su dobri Rusi. Ne znam šta je ovo? I čemu sada toliki hvalospevi Trampu? Mislim da je ovi diplomatski incident, za koji ne verujem da ima zeleno svetlo Putina, preko koga treba da se pređe i da nam Jelena Milić što manje popuje kako treba da se vodi spoljna politika.
Abe
pre 5 godina
Al su zato sve domaće podmuklosti isplivale na svetlo dana.
Tof
pre 5 godina
Ruskinja bih slabu Srbiju kao i uvek da mogu da nas kontrolisu.Dosta vise Rusijo,braca zauvek ali mora i mala Srbija da resi svoje probleme,neznam ,cemu nervoza??..Usput ,mnogo Ruskih fabrika u Srbiji..))
Marko
pre 5 godina
Da nije Rusije Srbija bi bila proglasena genocidnom drzavom, a da nije njihovog veta u SB Kosovo bi odavno bilo nezavisni entitet, a mi bismo bili u opasnosti da nestanemo kao drzava. No, tesko da ti to razumes. Vulin je udario na nesto sto ce veoma skupo da nas kosta, veoma skupo. Mi bez Rusije necemo postojati. Samo se nadam da Rusi to ne uzmu za ozbilno.
TT
pre 5 godina
Ovo pokazuje kako vec sutra posle posete SAD politika Srbije pocinje da se drasticno menja.
VLADO
pre 5 godina
TAKO STVARNO MISLE O VAMA RUSI.SAMO VAM UVALJUJU ORUZIJE.
mikula
pre 5 godina
Nauci pisati
BorisDe
pre 5 godina
Komentar je na mestu i nije fake profil.
Abe
pre 5 godina
Znači tačno je. Srbija mora porušiti sve mostove sa Rusijom???
kosovojesrpsko
pre 5 godina
Nema potrebe da se po medijima i drustvenim mrezama prozivamo sa najprojateljskijim narodima. Raspored sedenja u zemlji domacina naj vise govori o samom domacinu. Nacin na koji evropski i americki politicari docekuju goste (makar to bili najveci dusmani), najvise govori o njima a oni poslednjih decenija pokazuju svoju ne malu nekulturu i prepotentnost. Isus Hrist je bio sin bozji ali se nikad nije penjao na brdo da sa visine gleda svoje sagovornike. Naprotiv, sedeo im je uvek u podnozju pokazujuci time da smo svi ljudi pred Bogom jednaki. Amerikanci i evropljani cesto puta vole da ponizavaju sagovornike masuci nekim cekovnim knjizicama i stavljajuci ih u skucene sobicke, podrumske prostorije ili kao da su tu da traze mrvicu hleba a ne da razgovaraju kao pravi prijatelji, partneri i ozbiljni drzavnici. Zato, Zaharova nije nista napisala uvredljivo, i nista sto na prvi pogled ne izgleda tako ali njen komentar nije bio uvreda za srpski narod i Vucica, ona je htela da pokaze licemerno i prepotentno okruzenje u kojem se vodio razgovor i zapadno nepostovanje gosta.
Nevsky
pre 5 godina
Pa jeli moguće nakon toliki hvalospeva o "legendarnoj zaharovoj" sad je proglašena neprijateljem nacije
deda Raša
pre 5 godina
Takvi smo mi Srbi, brzo zaboravljamo. Posle nam krivi Rusi. Pa zašto Vulin posla naše tenkiste da se tamo takmiče, što ih ne posla u NATO. E moj Vulinu, kad bi znao da crv sumnje pregrize i čelično uže poverenja, ne bi tako diskutovao. Cilj amerike se ostvaruje a to je, zavaditi Srbe i Ruse.
Karadjordje
pre 5 godina
Ne kaci se sa majkom rusijom
jana
pre 5 godina
Ovo je samar od Putina,ne moze da se sedi na deset stolica .
Milan
pre 5 godina
Očigledno je da se iza scene nešto dešava o čemu Rusi imaju informacije. Tako jedino mogu da shvatim komentar Zaharove. Mislim da treba graditi mostove i prema Amerikancima, iako više verujem da su skloni pragmatizmu ispunjenom dvoličnošću, ali nikako ne rušiti mostove prema Rusima koji su nam pomogli toliko puta, da ne nabrajam. Moglo je ovo i diplomatskim kanalima da se reši, a ne preko FB. Ovo baca veliku senku na ovaj "istorijski dogovor", kako je okvalifikovan, i ovakvo javno prozivanje sa obe strane najviše može naneti štetu nama. Počelo je sa spekulacijama oko navodne umešanosti ruskih službi u demonstracije u Beogradu, preko reakcije ruskog ambasadora na uvredljive komentare u tabloidnoj štampi, pa sada ovo. Ne znam gde to vodi? Da tako lako i olako zaboravimo šta nam je Zapad sve radio zbog papira koji smo potpisali? Pa te milijarde koje nam obećavaju treba da nam poklone zbog svega što su, pre svega SAD, porušile 1999. Izgleda da smo mi ipak takvi da brzo zaboravljamo. Mislim da mi, kao zemlja po kojoj će hodati naši unuci, ne treba da se tajo ponašamo. Prevrtljivost je u svakoj pokitici nešto što treba da bude dostojno svakog prezira.
Srbin
pre 5 godina
Jeste da je novac bitan kao i mir i stabilnost ali prijatelji nije to najvažnije. Sada pamet u glavu i probajte da ne igrate više simultanku sa velemajstorima.Ipak jnas je malo a njih je mnogo.
Mane
pre 5 godina
Apsolutni dobitnik je Amerika.Zamislite samo kako se oni naslađuju čitajući prepucavanja.
Milan
pre 5 godina
Rusiji je dosao kraj u Srbiji, mars iz Srbije!
Obrnuto
pre 5 godina
Mora da si iz neke nevladine organizacije Milane. Oni nece nikud jer Srbije ne bi bilo bez Rusije ali bi ti mogao da se pokupis. Srbiji takvi kao ti ne trebaju.
zoran
pre 5 godina
Rusija ima iskusnu i jaku diplomatiju za razliku od Srbije..nisu nam ni ista načela, ni ciljevi ni politika..oni su velesila a mi mislimo da smo centar sveta..velika razlika..
KIKI
pre 5 godina
LEGENDARNA ZAHAROVA . JEL TO ONA LEPOTICA STO STE JE U ZVEZDE KOVALI