Učinimo ga poznatim! Ovo je čovek koji je Vučiću i njegovoj porodici uputio jezive pretnje - Nastavnik u srednjoj školi i ekstemista
Policija je u Raški uhapsila Veljka Rakovića., koji je pretio predsedniku i njegovoj porodici, a glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević otkrio je detalje o njemu.
24.06.2026
18:25
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Dragan
pre 5 godina
Za tu gnjidu Ivanovica jos je preblago napisao g. Vesic.
DEDA RAKA
pre 5 godina
E, moj Ivane , kako pare čoveka pokvare - pa postane djubre ! Osvesti se dok je vreme - nikad nije kasno, bar tako pesma kaže.
zoran
pre 5 godina
Ljubav na seoski način..
Dule
pre 5 godina
Ja zivim u Norveskoj i naravno kao i svagdje u svetu i ovdje imaju rijaliti i razne vrste zabavnih programa, ali jos nigdje nisam video ni cuo da je nekome dozvoljeno da vredja, ismejava drzavni vrh ma o kome se to radilo ili da vredja naciju ili zemlju u kojoj zivi. Takva osoba ne moze da bude u javnom zivotu. Njegovi poslodavci i oni koji mu pisu tekstove bili bi uhapseni za tili cas i verujte mi da nikada im vise nebi palo takvo nesto na pamet. Svi znaju da iza jednog Ivanovica ima ceo tim koji to pise i planira, a obicno sto bi se u srbiji reklo mentoli ili bolje reci priglupi i nedovoljno pismeni ljudi kada misle da su oni velike face to prezentuju kao Ivanovic Da li je moguce da u Srbiji ne funkcionise sudstvo ili pojedini sekretari u vlasti koji su zaduzeni za prelistavanje stampe, TV emisija i toga slicno da ne nabrajam. Nema te zapadne zemlje ni demokratije koja dozvoljava vredjanje, maltretiranje, rusenje i kaljanje ugleda zemlje. Zapadne zemlje su sve policijske zemlje i od demokratije nema bas puno, ali dopustiti nekoj TV takve gadosti da radi-svaka cast!
Aleksandar
pre 5 godina
Ne znas ti "prijatelju" Norveska gde je ni na mapi !!!
zoran
pre 5 godina
Dule, ne prdi časti ti !
xy
pre 5 godina
Da ti malo ne "podmazujes"situaciju u Norveskoj?Zivim i ja na Zapadu,i ovde kao i u Norveskoj smes i dozvoljeno je da kritikujes i Kralja ali bez uvreda.Ja ovde u zemlji u kojoj zivim (Skandinaviji) sve sto mi je na umu da kazem,ali napominjem bez uvrede,a zakon kaze da nisi kriv dok nisi osudjen.Tako je i u Norveskoj to znam,dok se na Balkanu ljudi osudjuju samo na labavim ili nikakvim dokazima.Politicari u Srbiji nazivaju i VREDJAJU druge narode i nacionalnosti sa npr USTASE;TERORISTI;MILOGORCI itd.Zasto ne kritikujete i te koji svojim izjavama izazivaju,pa im se vraca po istoj meri.Ne pravdam ja nikoga u ovoj prici,ali budite isti prema kako" Novici sa Kopaonika,kao i Zeljku iz Beograda".A ti u Norge,ako nesto kazes nemoj da kitis neistinama,nego istinom.
gigy
pre 5 godina
НАМА НЕ ТРЕБА НЕПРИЈАТЕЉ, МИ ГА ИМАМО ОТКАД ЗА СЕВЕ ЗНАМО.....СРБИН ЈЕ НАМА НАЈЉУЋИ НЕПРИЈАТЕЉ....ЈАДНА ВАМ МАЈКА....ДОЗОВИТЕ СЕ ПАМЕТИ
Mire
pre 5 godina
Parazit ljigavi,muva podguzna ustaska. Pekinezer Djilkošov!!!!
xy
pre 5 godina
e mire ili kako se vec zoves.pa ti si najbolji primer kad neko nesto kaze o "srbima".kad bi svi srbi bili toliko "pametni i inteligentni"ja bi se ovog momenta odrekao svih mojih srpskih prijatelja,ali na svu srecu nisu svi toliko sovinisticki nastrojeni kao ti.zato ja cu svoje prijatelje da zadrzim,a tebe i tvoj komentar i primitivizan kao da i nisam video a kamoli procitao.
Partizan
pre 5 godina
Vesic veciti zamenik sto je on toliko bitan da se svaki dan pojavljuje u medijima koje gradjani Srbije placaju
Saša
pre 5 godina
Vesiću, sada pričaš, ali se pitam gde ćeš biti i šta ćeš pričati za dve godine?! Tužna je država kada za zamenika gradonačelnika bira ovakve likove!
Branko
pre 5 godina
Zašto u ustaškoj Hrvatskoj nema na primer nekog Hrvata koji na nekoj televiziji otvoreno voli i promoviše Srbiju? Jer bi ga momentalno progutala noć.
Nikola
pre 5 godina
Osim vredjanja, ne vidim da je Vesić odgovori odakle mu 80.000 evra za letovanje i da je to demantovao.
goranbojanović
pre 5 godina
Ivanović ima crnogorsko poreklo. Radi za Mila kao i za neke centre bivše JU /Hr,/ na rušenju Srbije. Provaljen je.
Milomir
pre 5 godina
TAJ RECNIKNE PRIMENJUJU NI NA KALENICEVOJ PIJACI. VUCIC BI TREBAO DA OCISTI STRANKU OD ONIH KOJI IH BRUKAJU.