Rat dolazi na Balkan! Jedna odluka će skupo koštati komšiluk Srbije: Sila se oglasila i saopštila zastrašujuće vesti
Iran je danas upozorio Bugarsku da ne dozvoli Sjedinjenim Američkim Državama korišćenje svoje teritorije za vojne operacije protiv Teherana.
21.07.2026
18:55
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Djovani
pre 5 godina
Nije cudno kada u Regionu Srbomrsci optuzuju Vucica koji gradi sve jacu i jacu Srbiju.Vec je cudno kada se tim neprijataljima Srba pridruzuje neki od politicara koji su bili na vlast ili su u opoziciji,kako se nazivaju takvi Srbi,izdajnici ili drzavni neprijatelji ,i takvi nedaj boze da dodju na vlast Srbije.
PANTELIJA
pre 5 godina
Амбасадор у најави!!!
dr
pre 5 godina
U Lazi Lazarevic