Vidovdan uoči Vidovdana: Istorijski skup u Beogradu - većinska Srbija svirala kraj blokaderima (FOTO/VIDEO)
U Beogradu je nešto posle 19 časova završen glavni program skupa "Srbija jedna porodica", kojem je, prema podacima MUP-a, prisustvovalo 207.000 ljudi.
27.06.2026
07:30 >> 19:38
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
BozaB
pre 5 godina
Cinjenica je da se danas zaista bolje zivi, to ne moze niko da porekne.
Bojan
pre 5 godina
Auu, kako li je prezivela "popularna Olja"! Svaka cast Dusanu Milenkovicu koji je sve rekao iskreno, argumentovano i realno!
Mily
pre 5 godina
Samo ko ne zeli da prizna da je doslo do boljitka u svakoj sferi drustva, pljuvace po vlasti i svojoj drzavi.
kontesanera
pre 5 godina
Ulaganje u infrastrukturne projekte, značajno je pobolšao kvalitet života naših građana.
Ana
pre 5 godina
Ljudi primete da se u Srbiji bolje zivi jer i jeste tako zaista. Srbija iz dana u dan napreduje,razvija se i ekonomski jaca,a sve to zahvaljujuci Vucicu.
Bo
pre 5 godina
I te kako zivimo bolje, pa evidentno je...
Ivanka
pre 5 godina
Naravno da se bolje zivi kada su se sprovele teske reforme i kada se zemlja zahvaljujucu Vucicu izborila na najbolje pozicije u svetu pa sada imamo sve vece investicije ali i otvaranje novih radnih mesta.Beograd je najvece gradiliste u jugoistocnoj Evropi.
Dunja
pre 5 godina
Svako ko realno sagleda situaciju u Srbiji može da primeti da nam je ekonomska situacija sve bolja, čak i uprkos pandemiji nije se dramatično stanje u priivredi pogoršalo.
Ivana
pre 5 godina
Mozete da glasate za ili protiv ali u Srbiji se zivi bolje nego 2012.godine
Perica Savic
pre 5 godina
Evidentno je da se zivi bolje i to se jasno vidi.
laki
pre 5 godina
Ne živi se bolje samo u njihovim glavama. Djilas nemoze zarađuje onoliko koliko je zarađivao kad je bio na vlasti. Isto tako i ostali politicari- tajkun nemogu da pljačkaju više narod. Nema više pljačkaški stecajeva. Nema više Radičević i Jeremicevih gulikoza. Plate i penzije su znatno veće. Olja ti nevidis dalje od nosa zbog mržnje koju nosiš u sebi, zato što ništa nisi u životu postigla. Tvoje najveće dostignuće je da navijas za Djilasa, koji tj je gazda na poslu i gazda tvog mozga.
Laza
pre 5 godina
Koliko čovek treba da bude zloban i ne prizna da se radi i da se zivi bolje, ne razumem?
Ana
pre 5 godina
Evidentno je da se zivi bolje otkako je Aleksandar Vucic na vlasti i da je poboljsan zivotni standard gradjana zahvaljujuci odgovornoj politici koja je dovela do ekonomskog rasta Srbije
Mika
pre 5 godina
Olja je sinoc jedva cekala da zavrsi emisiju, ovo nije mogla da podnese.
Iskrena
pre 5 godina
Trebamo biti realni, u Srbiji se živi mnogo bolje.
Moma
pre 5 godina
Nema zbog čega nekom da bude neugodno jer brani Vučića. Treba biti pošten i dobre stvari pohvaliti, a loše kritikovati kako bi se došlo do nekog boljeg rešenja.
Simkic
pre 5 godina
Naravno da se bolje zivi, to je evidentno.
Jana
pre 5 godina
Svaki građanin Srbije vidi da se danas živi mnogo bolje, samo neki to neće da priznaju .
Natalija
pre 5 godina
Naravno da se živi bolje, to je činjenica. Koliko se nezaposlenost samo smanjila?! Redovne plate, penzije... Nema grada u kom se nešto ne gradi. Ali, treba biti iskren i pre svega čovek i sve to priznati.
Saša
pre 5 godina
Životni standard građana je značajno porastao tokom poslednjih nekoliko godina, da to samo nedobeonamerni neće da vide.
Aca
pre 5 godina
Ne morate da volite Vucica, ali ne mozete da poreknete da se danas bolje zivi.
sale
pre 5 godina
Srbija je ekonomski stabilna i jaka država.
Sandra
pre 5 godina
Nije uopšte sporno da se danas živi mnogo bolje nego pre nekoliko godina i životni standard će iz godine u godinu biti sve bolji. To je realnost koji neki neki ljudi kao što je Olja ne žele da priznaju, ali srećom postoje i oni koji putujući Srbijom sve jasno vide.
Jelica
pre 5 godina
Mnogo je značajno što je Srbija radila na ekonomskom rastu i stabilnosti i što smo imali mogućnosti da se građanima i privredi pomogne u ovo vreme kad je svuda kriza. Ogroman uspeh
Mikan
pre 5 godina
Da je toliko loše kao što neki pričaju, ne bi i staro i mlado imalo u rukama telefone koji kostaju od 300 do hiljadu eura, na primer.
Jovanka
pre 5 godina
Samo mi nije jasno zasto se Olja zaprepastila? To verovatno ona sada losije zivi nego u vreme devedesetih?
Toplica
pre 5 godina
Naravno da se živi bolje u odnosu na raniji period i za to je zaslužna mudra politika našeg Predsednika.
Mikabg
pre 5 godina
Neverovatna je mržnja opozicije okupljene oko Đilasa i Šolaka kada je u pitanju politika i sam Vučić!? Šta li bi pričali da je život u ogromnom delu Srbije nije bolji? Ovi ljudi su zreli za lečenje, a o onoj propaloj glumici i novinaru u pokušaju ne treba trošiti reči!
Bole
pre 5 godina
Još jedan šamar opoziciji a i Olji uživo, pred širokim auditorijumom.
Tija
pre 5 godina
E neka joj je rekao. Razvoj Srbije je neosporno krenuo napred. Kroz projekat Srbija 2025 realiziacija razvojnog puta ce biti na nivou. To tek znaci bolja buducnost.
Bane
pre 5 godina
Ja imam par prijatelja koji su malo politicki ostrasceni protiv Vucica? Ne razumem taj sklop mozga tu mrznju? Nemam naziv za to.Verjute manje se druzim sa njima nemam resenje za pomoci takvim ljudima.
Tanja
pre 5 godina
Svaka mu cast na priznaju.Moramo priznati da se nikada u Srbiji nije vise gradilo
Sasa
pre 5 godina
Kako je prezivela takozvana novinarka ,koliko je neprofesionalna uzasno ! Da li je to sloboda medija?
Jana
pre 5 godina
I moj je utisak da se zadnjih par godina jasno vidi napredak i bolji standard tanovništva. Smanjena je nezaposlenost.
Petar
pre 5 godina
Još jednom se dokazuje da politika Aleksandra Vučića vodi miru i stabilnosti i širenju prijateljskih odnosa, kao i suočavanjem sa izazovima Srbije. Briga o našim građanima, o pitanju KiM. Održavanje ekonomskog ritma i borba sa koronom koja nam sledi. Za razliku od prethodne vlasti koja je gledala samo svoje interese, a sada se ponaša bahato i bezobrazno.
Jelena
pre 5 godina
Svako ima pravo da kaže ono što misli.
Nina
pre 5 godina
Lično tvrdim da se u Srbiji mnogo bolje živi danas nego u doba Tadića i Đilasa, a o tome govore i rezultati po kojima se Srbija dosta izdigla po uspehu na svim poljima.
Zoran
pre 5 godina
Mozda ti bolje zivis. Nikad gore nije bilo u zadnjih dvadeset godina.
mikabg
pre 5 godina
Zorane, zaposli se i počni da zarađuješ novac samostalno, a ne da očekuješ da ti neko da socijalu! Takvim načinom života ne bi dobro živeo ni u USA ni u Nemačkoj!
Dunja
pre 5 godina
Rezultati rada predsednika su i te kako vidljivi.
Jelena
pre 5 godina
Realno je istina! Danas se živi mnogo bolje nego za vreme vladavine opozicije!
maka
pre 5 godina
samo se prisetite koliko je iznosio minimalac,duplo manje nego danas
sara
pre 5 godina
svakodnevno se investira u zemlju,zivece se jos bolje kako se drzava razvija
Deda Zoki
pre 5 godina
A Olja, "objektivni novinar", zanemela!
dada
pre 5 godina
To su cinjenice,to svi vide,samo onaj ko nece da vidi ne vidi...
Nikola
pre 5 godina
Zahvaljujuci predsedniku, Srbija je danas jaca nego ikad i svakodnevno se razvija...
deki
pre 5 godina
Mozda vi zivite bolje..
Dika
pre 5 godina
Naravno da se bolje zivi, to je evidentno.
Darija
pre 5 godina
Olja Bećković na Bromazepamima posle emisije.
dragan
pre 5 godina
Bas je sve lepo rekao.Devedesetih su bili ratovi i unistena je ekonomija,opljackan je narod,ubijani su neistomisljenici,poginuli su vojnici,policajci,rezervisti,DECA,zene,starci.Izgubljen RAT u Hrvatskoj,Bosni,Kosovu.Dve stotine hiljada izbeglica iz Krajine je ostalo bez svojih domova i pobelo za Srbiju,dve stotine hiljada je pobeglo sa Kosova u Srbiju.Rukovostvo drzave Srbije i svi ministri,poslanici clanovi koje kakvih upravnih odbora su se obogatili na MUCI SRPSKOG NARODA,klasicno ratno profiterstvo.I niko nije odgovara za PLJACKU SOPSTVENOG NARODA.
Andjela
pre 5 godina
Gledala sam snimak i tacno se vidi kako ga Olja pita 100 puta da li je siguran u to sto prica, jako je pokvarena i zeli da cuje samo ono sto ona misli..
Veljko
pre 5 godina
Nekima izgleda smeta što se u Srbiji živi bolje!?
Filip
pre 5 godina
U Srbiji se živi bolje nego ikada. Tajkunski mediji ne mogu to da prihvate i zato je Olja ovako reagovala.
Olga
pre 5 godina
Kakav car! Naravno da se zivi bolej.
Ivana
pre 5 godina
Mladi ljudi zaista primećuju dase zaista bolje živi u Srbiji nego ranijih decanijama, zato se Vučić zalagao svih ovih godina, da stvori ekonomski jaku i razvijenu Srbiju.
Maki
pre 5 godina
Чињеница је да се у Србији живи далеко боље, да има и више но што треба демократије, да се ради, гради и прави, да долазе страни инвеститори, али не разумем да неко зато што не воли Вучића неће то да призна. Добро да Оља није имала слом живаца. Људи истина боли, али је истина!