(VIDEO) Apokalipsa u Rusiji! Putinu su upravo spalili sve: Krim se sprema za najgore, crvena linija je pređena
Rusija je tokom noći sa 27. na 28. jun odbila jedan od većih talasa ukrajinskih dronova, a prema podacima Ministarstva odbrane Rusije, sistemi PVO oborili su 213 bespilotnih letelica avionskog tipa iznad 13 regiona.
28.06.2026
08:10
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
ana
pre 5 godina
Srecan vam dan
Mily
pre 5 godina
Cestitke svim pripadnicima BIA i neka uvek ostanu zastitnici nase drzave i nacije! Hvala im za sigurnost i bezbednost koju nam pruzaju konstantno!
Maja
pre 5 godina
Nemerljiv je znacaj koji ima BIA za nasu drzavu. Iskrene cestitke hrabrim pripadnicima.
Vojkan
pre 5 godina
BIA je uvek bila tu da zaštiti sve stanovnike Srbije, čestitam na danu!!
Mari
pre 5 godina
Bia jeste čuvar naše bezbednosti, bolje funkcioniše nego ikad. Svim pripadnicima nase bezbedonosne agencije čestitam njihov dan
Tijana
pre 5 godina
Cestitke svim pripadnicima BiA. Hvala im na cuvanju nase sigurnosti i bezbednosti. Ovo je njihov dan.
Milan
pre 5 godina
Kao i u Srbiji i kod BIA e se vidi veliki napredak . Svaka čast.
Mig 29
pre 5 godina
Na danasnji dan treba odati priznanje svim pripadnicima BIA koji danonocno brinu o bezbednosti ovog naroda i ove zemlje.
Nera
pre 5 godina
Cestitke i sve najbolje u daljem radu.Nasa otadzbina je ponosna sto vas ima.
Filip
pre 5 godina
Srećan praznik pripadnicima BIA. Oni odlično obavljaju svoj posao i zato je Srbija i sigurna i bezbedna zemlja.
Sanjica
pre 5 godina
Cestitke pripadnicima Beybednosno informativne agencije. Jako tezak i odgovoran posao je biti na braniku otadzbine.
Mila
pre 5 godina
Uvek cuvajte otadzbinu i nase mirne snove. Sce cestitek i puno uspeha u daljem radu.
Mila
pre 5 godina
Cuvajmo svoju otadzbinu.
LucijaTo
pre 5 godina
Velika podrška za Vucica i BIA. Danas je vaš dan??. SREĆNO!
Iva
pre 5 godina
Najlepše želje za sve ljude iz BIA
Iva
pre 5 godina
BIA - branitelj naše sigurnosti
Gana
pre 5 godina
Srecan dan ljudima koji se staraju o tome da Srbija bude bezbedna zemlja.
Mika
pre 5 godina
Pripadnicima BIE srecan dan!
Milena
pre 5 godina
Zahvalni smo pripadnicima BIA što brinu o nama
Brankić
pre 5 godina
Puno srece u daljem radu pripadnicima BIA.
Brankić
pre 5 godina
Sluzba bezbednosno-informativne agencije cuva miran san svih gradjana RS.
Sandra
pre 5 godina
Cestitke svim pripadnicima Bezbednosno informativne agencije koji obezbedjuju bezbednost i sigurnost Srbije.
Milena
pre 5 godina
Čestitke svim ljudima iz BIA za njihov dan
KsenijaDJ
pre 5 godina
Velike čestitke pripadnicima BIA povodom obeležavanja ovog njihovog dana!!!! Veliko im HVALA na svemu što čine za našu zemlju i našu bezbednost!!!!
Ksenci
pre 5 godina
Lep gest koji je predsednik pokazao kolko su značajni čuvari srpske bezbednosti!
Zoran
pre 5 godina
Pripadnici BIA obavljaju vrlo slozene i teske zadatke. Izlozeni su svakodnevnim rizicima po zivot. Bore se vrlo hrabro protiv raznih kriminalaca i belosvetskih olosa. Iskrene cestitke za njihov dan a zeljom za jos vece uspehe u radu.
Maja
pre 5 godina
Pridružujemo se čestitkama povodom dana angencije BIA.
Mila
pre 5 godina
Čestitam svim pripadnicima BIA njihov dan, sa željom da zauvek zapamte činjenicu da imamo samo jednu otadžbinu -
Jovan
pre 5 godina
Trenutak za slavlje nase BIA, sigurni smo kada znamo da vi brinete o nama i nasoj drzavi Srbiji
Mira
pre 5 godina
Predsednik iskazuje zahvalnost uvek i svima kome je to potrebno i ko to zasluzuje.
Borac R SRPSKE
pre 5 godina
DALI JE ISTINA KADA JE VUCIC CUO DA JE DODIK PRED KRAHOM I AKO BOG DA ZATVOROM I DA GA BOLI GLAVA VUCIC NAREDIO NAPREDNJACIMA DA PIJU KAFETINE DA GA PRESTANE. TO JE VIJEST KOJA SE SA SPRDNJOM SIRI R SRPSKOM.
Srdjan
pre 5 godina
Ponosni smo na momke iz BIA, koji su uvek u prvim redovima da stite i cuvaju nasu otadzbinu!
Nikola
pre 5 godina
Uvek bilo i biće - Srbija je večna dok su joj deca verna
Sandra
pre 5 godina
Pridruzujemo se cestitkama!
Sunčica
pre 5 godina
Kada čovek na čelu neke organizacije uliva poverenje, cela organizacija napreduje. Čestitam!
njovic
pre 5 godina
Čestitke svim pripadnicima BIA.Hvala im na očuvanju naše bezbednosti i sigurnosti.
Nevena
pre 5 godina
Srbija ima cime da se ponosi!
Stefana
pre 5 godina
Svakako da je BIA jedan od glavnih stubova očuvanja bezbednosti naše države. Ima i veliku udeo u ostvarivanju i očuvanju naših nacionalnih i državnih interesa.
Ivana
pre 5 godina
Predsednik Vučić treba da čestita dan BIA koji će ostati da radi za našu državu i naš narod.Srbija se danas cela razvija i gradi, hvala predsedniku Srbije na svemu što čini za ekonomski oporavak i razvoj naše države.
Jeki
pre 5 godina
Pridruzujemo se cestitkama, BIA je veoma znacajna sluzba u nasoj zemlji.
Ina
pre 5 godina
Srećan vam dan, i da nam još dugo čuvate našu jednu i jedinu otadžbinu.
Ivana
pre 5 godina
Jedan od najznacajnijih organa nase drzave koji svakodnevno ulaze napore da ocuva sigurnost nase dece svakako da zasluzuje sve pohvale!
Ana
pre 5 godina
Bija se bavi ocuvanjem nase drzave i jedan je od stubova nase drzave. Srecno.
Dragan
pre 5 godina
Сви припадници Агенције поручено је да у обављању свог посла на првом месту треба да имају интерес свих грађана Републике Србије. Данас су на свечаности поводом Дана Агенције, заслужним припадницима уручене су годишње награде за допринос раду службе и изузетна залагања у раду у претходној години.
Branko N
pre 5 godina
Neka im je srećan praznik i puno uspeha u budućem radu.
Jana
pre 5 godina
Ovi hrabri ljudi stavljaju bezbednost naše zemlje na prvo mesto. Agencija je značajno unapređena u poslednje vreme. Srećan vam dan BIA i puno sreće u daljem radu!