Udarno! Nezapamćen teror na Gazimestanu: Kurtijevi specijalci krenuli na Srbe (FOTO/VIDEO)
Gazimestan je i ovog Vidovdana okupio veliki broj Srba koji su došli da obeleže jedan od najvažnijih datuma u srpskoj istoriji, ali je čitav skup protekao uz pojačano prisustvo pripadnika takozvane kosovske policije i iživljavanje naoružane šiptarske bande nad srpskim stanovništvom.
28.06.2026
17:18
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Nevena
pre 5 godina
E, neka je rekla!
lak
pre 5 godina
Niko ne voli opozicionare.
Goksi
pre 5 godina
Svako zna da su oni nesto najgore sto postoji u drzavi!
Mihajilo
pre 5 godina
Ima Vesna periode kad je potpuno realna, neostrašćena. Nažalost, ima i one druge, kad zabrazdi.
Judmila
pre 5 godina
Vesna Pesic je uvek bila bez dlake na jeziku tako da me necudi ovakav njen komentar. Pritom iskreni da budemo niko normalan ne bi glasao nijednu od ponudjenih opcija
Mica
pre 5 godina
Dobro je rekla zena i pravu istinu.Opcija nije da se biraju egoisti.
Nada
pre 5 godina
Delim misljenje sa gospodjom Vesnom
Gaga
pre 5 godina
Đilas je davno prošlo vreme!
Nevena
pre 5 godina
Ko bi jos glasao za njih?
gana
pre 5 godina
Neka im je svima rekla
Miodrag
pre 5 godina
Ko je ove iz raspale žute opozicije poznavao ni pakao mu neće teško pasti :)).
Srdjan
pre 5 godina
Sve zajedno na izborima ne bi presle cenzus..
Mily
pre 5 godina
Pa naravno da niko trezven i normalan ne bi glasao za ove tajkune, koji su sravnili Srbiju sa zemljom u politickom, ekonomskom i socijalnom smislu, dok su vladali njom!
Bole
pre 5 godina
Ni opozicija ne bi glasala za opoziciju...
gogaaaa
pre 5 godina
ista je kao i oni...
Sunčica
pre 5 godina
Kaže naš narod lepo da i ćorava koka ubode neko zrno.
Milica
pre 5 godina
E svako joj je na mestu. Bravo gospodjo Pesic!
Maja
pre 5 godina
Bravo Vesna, tako treba! Zna se za koga treba glasati!
Duda
pre 5 godina
E svaka joj cast, na tome sto je rekla.
Marko
pre 5 godina
Niko ne voli ljude koji mrze svoju drzavu.
Milunka
pre 5 godina
Da glasam za ljude koji su ovu zemlju upropastili i zbog koje sam ostala bez posla nikad.
Vlada
pre 5 godina
Pa gospođa je lepo rekla , opozicija nam je ko Cirkus Medrano ....
Milan
pre 5 godina
Lepo receno.
Bojan
pre 5 godina
Slažemo se sa Vama!
Milasin
pre 5 godina
Opozicija je dno dan..
Marko
pre 5 godina
Kada pogledam ponudjene kandidate u ovoj anketi, ne mogu da se odlucim da li je losiji Djilas, Jeremic, ili Obradovic. Niko od njih nikada vise nece biti na vlasti, jer su vecini ljudi odbojni.
Dragoslav
pre 5 godina
Niko od njih nema nikakav program niti politicke ideje koje bi mozda privukle glasace.
Verica
pre 5 godina
Najbolje je da Vesna Pesic glasa za Borisa Tadica kako bi i on inao bar 1(jedan) glas.
Mare
pre 5 godina
E neka im je rekla, konačno da im neko iz njihovog miljea objasni da nisu poželjni i da njih lično narod ne voli.
Dule
pre 5 godina
Unistila ih je
Milica
pre 5 godina
Stvarno sad,da moram,ne znam za koga bih glasala od njih
Sladjana
pre 5 godina
Ja iskreno verujem da ce svi preci cenzus ako Vucic obori cenzus na 0.01%. Znaci teoretski, nada jos uvek postoji!
sasa
pre 5 godina
Niko ih ne voli svi znaju da su oni nesto najgore sto postoji u drzavi
Gordan
pre 5 godina
Ova ekipa je već imala šanse da se pokaže dok je bila na vlasti. Ali su ipak rešili da se okrenu ličnim interesima i punjenju sopstvenih džepova, na račun čitave zemlje i građana.
Sladjana
pre 5 godina
Vesna do podne mrzi sebe, a od podne ceo svet...
Darija
pre 5 godina
Naravno da niko trezven i normalan ne bi glasao za ove tajkune, koji su sravnili Srbiju sa zemljom u politickom, ekonomskom i socijalnom smislu, dok su vladali njom!
Jasna
pre 5 godina
Pa kome jos pametnom moze da padne na pamet da glasa za "nacose" kao sto su oni? Srbija je jaka zemlja i oni nikada nece biti deo njene vlasti...
Filip
pre 5 godina
Kakav cirkus. Ovo je dokaz da se opozicija raspada.
Tanjica
pre 5 godina
Tako misli vecina gradjana Srbije.
Lela
pre 5 godina
Pametno zena zbori.
aco
pre 5 godina
Bravo gospodjo lepo receno,a enigmu poput doticnog ne zelim da pominjem...
Nera
pre 5 godina
Nije luda da glasa za lopove.
Kristina
pre 5 godina
Niko ne voli Djilasa i njegovu kompaniju.
Sandra
pre 5 godina
U pravu je zena. Zna sta je dobro za nasu drzavu i naravno sta nije i za koga ne treba glasati.
Zoka
pre 5 godina
Upravo tako. Sve je vise ljudi koji ovako misle.
TM
pre 5 godina
Medju njima istima uvek neki razdor. Ocekivano.
Sanja
pre 5 godina
Niko ne voli lazove, lopove i prodavce magle!
Milan
pre 5 godina
Upravu je zena, ko je lud da glasa za njih. Oni su proslost.