Neviđen gest u Čačku! Moravski koridor privremeno dobio novo ime zbog Vučića (FOTO)
Građani Čačka danas su na simboličan način odali priznanje predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću za ključnu ulogu u realizaciji jednog od najvažnijih infrastrukturnih projekata u modernoj istoriji Srbije.
25.06.2026
15:35
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Nevena
pre 5 godina
Jadan komentar!
Nina
pre 5 godina
Zgrozena sam ovakvim komentarima!
Mario
pre 5 godina
Opozicija samo zna da vređa i da omalovažava.
otkriće
pre 5 godina
Ovo samo pokazuje da u ovoj tzv opozivciji više nema neko sa normalnim mentalnim zdravlje. Da li je to zbog korone ili genetsko im to ne znamo.
Micojka
pre 5 godina
Takav skandalozni cin, najbolje pokazuje koliko im je stalo do starijih gradjana.
Olja
pre 5 godina
Beda od ljudi !!! Pa oni ne vole ni sami sebe !!!
Tamara
pre 5 godina
Jaoj pa ovo je strasno, ne mogu da verujem da jednoj starici zelite tako nesto, pa sram vas bilo sve i vi imate roditelje njenih godina.
Danica
pre 5 godina
Pa gde je vam dusa, ova gospodja moze da vam bude baka.
Boki 61
pre 5 godina
Kliko je bolesnika da se čovek uplaši. Poželeti nekome smrt ne samo da nije ljudski nego je toliko bolesno da gore ne može.
Relja
pre 5 godina
E pa isto to ce nazalost i njima kada dodju u te godine neko pozeti, nemam reci osim monstrumi.
Jovana
pre 5 godina
Treba da vas je sramota kako se ponasate prema starijim osobama.Kako bi ste reagovali da je to vasa baka. Vi ste bruka za nas narod.
Marko
pre 5 godina
Vi duse nemate kada tako reagujete na staru baku.Treba da vas je sramota ako imate obraza.
Željko
pre 5 godina
Đilasovci su duboko frustrirani činjenicom da ih narod neće i zato izlivaju toliku mržnju iz sebe.
Saša
pre 5 godina
Sa takvom ludačkom retorikom teško da će Đilasovci dobiti simpatije naroda. Ubi ih mržnja prema narodu i državi.
Pavle
pre 5 godina
Vi ste bruka ove nase drzave,da je neko vas to uradio da li bi ste isto tako reagovali.Sram vas bilo.
Lazar
pre 5 godina
Đilasovci su grupacija političkih očajnika željnih vlasti i punih mržnje.
Maja
pre 5 godina
Sram vas bilo,za takve upucene reci
Sunčica
pre 5 godina
Stvarno strašno! Kao da svako od nas nema nekog starca!
Tanja
pre 5 godina
Kao da svako od nas jednog dana neće biti jedan takav penzioner!
Drugar
pre 5 godina
Opozicija je cisto zlo, koje ne zeli nikome dobro.
Mirka
pre 5 godina
Ne smemo dozvoliti da ovakvi ljudi budu na vlasti. Nikada to ne smemo dozvoliti da se desi.
Mirka
pre 5 godina
Opozicija je cista sramota, ovime su pokazali kakve su zverine.
Rade
pre 5 godina
Strasno je to sto radi opozicija. Zarad svojih interesa spremni su da gazu sve redom.
Sofija
pre 5 godina
Врло ружно опозиција мрзи све што преседник уради за своју државау
Marko
pre 5 godina
Koga god podrzavali, izpoljavanje ovakve mrznje je nehumano.
Goran
pre 5 godina
Ovakvi i nisu za bolje od sirenja mrznje po internetu.
Milan
pre 5 godina
Takvi ce danas da psuju po internetu, a sutra ce da udare baku kada je vide na ulici.
Tanja
pre 5 godina
Volela bih da znam da li ovaj retard , sto je napisao ovu poruku, ima roditelje ili baku ili deku?
Mikan
pre 5 godina
Ko bi normalan i hteo da se svrsta u grupu sa ovakvim budalama, zato i gube podrsku.
Rajko
pre 5 godina
Bolesnici. Počnite prvo od svojih roditelja. Zašto ne zatražite da im se ukine penzija pa da vam pocrkaju kako bi vam se ispunila želja.
Julija
pre 5 godina
Opozicija ovde nemoze nista . Gradjani vole predsednika Aleksandra Vucica i podrzavaju njegov rad.
Slađa
pre 5 godina
Ništa drugo se ne može ni očekivati od tih ljudi jer njih nije briga za narod već samo za njihove lične interese i bogaćenje na tuđ račun.
Nale
pre 5 godina
Kako vas nije sramota da vređaju naše starije sugrađane?
Mara
pre 5 godina
Kao i uvek. Opozicija samo vređa.
beba
pre 5 godina
Ovakvo ponasanje je nedopustivo,vredjanje i pljuvanje na jednu staricu,baku nemocnu.Sramota,stidite se
Julija
pre 5 godina
Sta drugo mozemo da ocekujemo od opozicije, osim da preti i vredja!
Nia
pre 5 godina
Opozicija samo zna da vredja i da ponizava.
lak
pre 5 godina
Opozicija je jos jednom dotakla dno dna.
lak
pre 5 godina
Kliko je mnogo bolesnika da se čovek uplaši. Poželeti nekome smrt ne samo da nije ljudski nego je toliko bolesno da gore ne može.
ceca
pre 5 godina
Maltretiranje jedne bake,Dilasovci ne biraju ni mesto, ni ljude...bitno je da oni samo prete i omalovazavaju ovaj narod,jadna baka
Marko
pre 5 godina
Mrznja opizicije prelazi sve granice normalnog razuma.
bole
pre 5 godina
Kad bi mogli ujeli bi se za rođeno dupe.
Suncica
pre 5 godina
Jujuju, ovi Djilasovci su svi psihopate.
Lana
pre 5 godina
Verovatno bi trebalo klanjati se Djilasu koji je napunio svoje džepove u njegovo srećno vreme!
Ana
pre 5 godina
Ovo je stvarno jadno! Duša me zabolela za ovom bakom!
miroljub
pre 5 godina
Jad i beda opozicije. Svi su im krivi, a na izborima 0,1 %. Ubuduće neče imati ni toliko. Uopšte ih ne razumem kako misle doći na vlast sa ovakvim ponašanjem .
Kaja
pre 5 godina
Bez teksta sam.
Kija
pre 5 godina
Uzasno je sta sve pisu ljudi. Da li je moguce da po opoziciji ljudi nemaju pravo na misljenje tj. slobodu misljenja???
Zika
pre 5 godina
Djilasu je zao sto on nema sliku pa ne moze bakica zastati kod nejgovog izloga da je poprska sprejem.
Mily
pre 5 godina
Djilasovci nemaju ni stida ni srama, svakog bi zaje**** i okrenuli mu ledja zarad licne koristi.
Maja
pre 5 godina
Ništa novo od njih, oni mogu da se obračunavaju samo sa onima koji su slabiji. Opozicija je poznata po tome sto napada stare i nemocne.
Dada
pre 5 godina
Ne mogu da podnesu da narod toliko podrzava i postuje rad i licnost kao sto je Vucic!
Dada
pre 5 godina
Apsolutna podrska naroda, to ne mogu da veruju i podnesu istinu!
Dada
pre 5 godina
Tesko je verovati, ali je istina.Narod voli i podrzava politiku A.Vucica.
Ljilja
pre 5 godina
Sta su napali na stariju zenu, zato sto voli Vucica!
Ana
pre 5 godina
Opozicija nema meru ni u cemu.
Ceca
pre 5 godina
Penzioneri vole predsednika Vucica, a to opoziciji bode oci!
Iva
pre 5 godina
Ovakvi komentari su za svaku osudu.
Katarina
pre 5 godina
Ne mogu da verujem da neko ovako moze pricati o nasim bakama i dekama. Sramota.
Nino
pre 5 godina
Strasno je to za sta se opozicija hvata, sta im smeta jedna baka!
Ena
pre 5 godina
Jako ruzno, nekulturno. Da ne pricamo o tome koliko ima mrznje u ovim komentarima.
Tamara
pre 5 godina
Da su nam penzioneri zivi I zdravi.
Lovac
pre 5 godina
Ogromna kolicina mrznje i nista drugo osim toga, srpsku opoziciju je i odvelo tamo gde se i danas nalazi.
Persa
pre 5 godina
Ovo je stašnonemogu da verujem da tako nešto jednoj starijoj ženi želite tako nešto,samo zato što je pomazila Vučićevu sliku.Sram vas bilo bandoĐilasovska,da li imate kući majke ,bake njenih godina Vi ste sramota za Srbiju i srpski rod.
Nikolina
pre 5 godina
Nažalost opozicija nam je takva, zna samo da vredja ljude, ovo je već stvarno prevršilo svaku meru, krajnje bezobrazno napadati starije ljude.
Marija
pre 5 godina
Nažalost opozicija nam je takva, zna samo da vredja ljude, ovo je već stvarno prevršilo svaku meru, krajnje bezobrazno napadati starije ljude.
Nina
pre 5 godina
Ovo je krajnje nekulturno i bezobrazno, sram te bilo napadaš staricu koja ti može majka biti..
Sima Rakočević
pre 5 godina
Toliki bolesnici da čovek nepoveruje .Poželeti nekome smrt je toliko bolesno i neljudski.Odakle vam tolika mržnja šljamu Đilasovski imate bake ,majke sve će vam se tako i vratiti.Bednici Srbije.
Nikolina
pre 5 godina
Samo ću jedno reći, sramoto ljudska..
Kole
pre 5 godina
Znaju penzioneri dobro da procenjuju i vrednuju sve pa i ljude. To sto pojedini izopaceni ili nenormalni ljudi iskazuju mrznju prema svakome, a posebno prema predsedniku, to je njihov problem, ali i problem za ustanove koje lece mentalno poremecene.
Tijana
pre 5 godina
Ništa novo od njih, oni mogu da se obračunavaju samo sa onima koji su slabiji.
Milena
pre 5 godina
Kucni odgoj... Kucno (ne) vaspitanje
Nina
pre 5 godina
Opozicija je poznata po tome sto napada stare i nemocne.
Tanja
pre 5 godina
Nekultuira Djilasovaca ne moze se opisati recima.
Slava
pre 5 godina
Ova fotografija je u meni probudila čiste emocije. Moja mama je godina ove bake, samo nju mogu da zamislim u ovoj situaciji. Zaštitnički potez ruke, verovatno ga je pogledala očima jedne majke.
Ana
pre 5 godina
Djilasovci samo znaju da veedjaju!!! Udaraju sad na penzionere!! Nisko su spali!
Sanja43
pre 5 godina
Da je baka stala pored Djilasove slike verovatno bi bila jadna iskrena starica koja podrzava "prave" ljude. Ali to sto je baka i sto je stara me znaci da je glupa. Znaju svi pa i penzioneri sta je Djilas uradio za njih ili bolje receno kako nista nije uradio za njih, a ni za druge, osim sto je punio svoje dzepove.
Marija Ruzic
pre 5 godina
Mrznja i pozivanje na nasilje od strane opozicije ne prestaje.
Bojana
pre 5 godina
Ovo su strasne stvari, da neko ima ovoliko mrznje u sebi. Sta bi bilo da je neko za njihove bake tako napisao?
Goca
pre 5 godina
Opozicija nema granice, vredjaju decu, vredjaju stare ljude, ko im je rekao da budu toliko bezdusni?
Opa djidji
pre 5 godina
Sad ova baka treba da ode ispred djilasove slike,posto toliko zeli, i da mu nacrta hitlerske brcice i vampirske zube!!!
Filip
pre 5 godina
Opoziciji smetaju svi koji ne misli kao ona. Ovo je užas.
Mile
pre 5 godina
Da li je realno da neko ovako nešto izjavi. Baš lepo vaspitani ljudi, omalovažavaju starije koji su izgradili ovu zemlju.
Filip
pre 5 godina
Đilasovci su dotakli dno. Ovakvo ponašanje je za svaku osudu.
Filip
pre 5 godina
Opozicija ne prestaje sa provokacijama. Ovo je za svaku osudu.
Marija
pre 5 godina
Mržnja opozicije je usmerena prema svima koji podržavaju predsednika.
Jelena
pre 5 godina
Šta očekivati od ljudi koji su prošli Djilasovu školu?
Marija
pre 5 godina
Opozicija treba da zna da ovakvim ponašanjem nikada više neće doći na vlast.
Marija
pre 5 godina
Za ovakvo ponašanje opozicije i šačice njenih pristalica nemam komentara. Dno dna...
Mina
pre 5 godina
Opozicija svima zeli smrt,ko razmislja I ima politicki opredeljenje suprotno od njih.
Luka
pre 5 godina
Baka brse slku, ok pa? E da svako od ovih obrise po jedan grafit kako bi Beograd bio lepsi ali izgleda "hejt" preovladava.
Milica
pre 5 godina
Strasno, tolko mrznje u ljudima, pa svako ima pravo na svoj izbor, sto mogu da garantujem da ta ista baka nikad ne bi nesto ni slicno pomislila za "gospodu"!
lord_x8
pre 5 godina
Ma užas, sramota je pisati ovakve komentare...
MilovanB
pre 5 godina
Ako njihovi puleni ovako pišu o našim najstarijim sugrađanima, sve je jasno kako bi se oni ponašali prema istima.
Radovan Korli
pre 5 godina
PUPS i srpske i evropske institucije za zaštitu starijih lica da reaguju pod hitno. ja se ne osećam više sigurnim na ulici.
Sara
pre 5 godina
Slatka baka!
Olivera
pre 5 godina
Sta su penzioneri krivi,neduzne duse. Na stranu to sto znaju bolje od svih ko im lezi na dusi.
Sanja
pre 5 godina
Ovakvo ponašanje je nedopustivo i sramno.
Joka
pre 5 godina
Treba da bude sramota svakog, ko na bilo koji nacin omalovazava i vredja penzionere
Jelena
pre 5 godina
Prelepa slika. Da je baka brisala izlog Djilasa ne bi bio komentar na tviteru "crkni babetino".
Hiki
pre 5 godina
Opozicija je dotakla dno.
Cile
pre 5 godina
Ovakvi tviterasi su jadnici.
Dragan
pre 5 godina
Ovo ponašanje je odraz nemoći opozicije ali pre svega kulture u nedostatku kućnog vaspitanja.
Dragan
pre 5 godina
Voleli bi i oni da su pametni i vaspitani ali na njihovu veliku žalost nisu.
Dragan
pre 5 godina
Ovo sve narod vidi i pamti pa neka se pojave na sledećim izborima i videće koju podršku će imati.
Ana
pre 5 godina
GLedajte to ovako, ovo najbolje pokazuje mehanizme koji bi vladali u Srbiji kada bi se Djilas nesto pitao a ovi sto su tvitovali ovakve monstruoznosti bi verovatno bili njegovi SS odredi smrti i progona!
Sara
pre 5 godina
Mnostruoznost na svom vrhuncu, pitam se samo kada bi Djilasu uspelo da preko noci otme sve sto je zacrtao od ove zemlje da li bi se prema svima nama ovako ophodili koji bi nesto rekli protiv njega?
Zoran
pre 5 godina
Pa ovo je strašno koliko su ovi Đilasovci ostrašćeni, užas....
Miki
pre 5 godina
Samo što znaju je da šire mržnju.
Zoran Pantic
pre 5 godina
Svako ima pravo na opredeljenje i svoj stav ali bez vredjanja
Stojan
pre 5 godina
Nažalost Đilasovci tako zamišljaju demokratiju, ismeva se onaj ko misli drugačije.
Pelikan
pre 5 godina
Ynaci tacno mi se zgadi na ovakve objave...i to je necija baka,sram vas bilo
Rajko
pre 5 godina
To je ta demokratija, za koju se neki zalažu. Milosrdnost na sceni je, koliko vidim. Sram ih bilo!
Rajko
pre 5 godina
Divan gest ove bakice, takve su mnoge. A ovi na društvenim mrežama, neka pomisle ili neka se suoče sa tim da i njihove bake slično misle.
Dejan
pre 5 godina
Meni je ova slika baš simpatična , i ne znam zašto je nekima čudna jer predsednik ima punu podršku građana Srbije.
Borka
pre 5 godina
Ovo sve govori samo o njima i ni o kom više... Vređati osobu u tim godinama je krajnje nepoštovanje, bezobrazluk i za svaku sankciju.
Darko
pre 5 godina
Ne mogu ni da zamislim kako se oseća ova baka koja u svojim godinama, koje kako vidimo po slici nisu male, čuje za ovakve komentare o njoj. Sram vas bilo opozicijo, ništa vam sveto nije.
Drago
pre 5 godina
Baka je kraljica.
Seka
pre 5 godina
Svako ima pravo da voli i podrzava koga hoce.
Vanja
pre 5 godina
Opozicija je ovim ponašanjem objasnila da su najobičniji nasilnici.
Gordana
pre 5 godina
Kolika mržnja prema sopstvenom narodu, to nije normalno. Ovime pokazuju da ih samo zanima punjenje džepova.
Radenko
pre 5 godina
Sramota je kako se Đilas odnosi prema našim najstarijim građanima.
Danijela
pre 5 godina
Narod ove zemlje nikada neće dozvoliti da ovde zavlada nasilje i vandalizam, koji opozicija uporno promoviše svakim potezom.
jasna
pre 5 godina
ovo je cak i za njih jadan komentar
milica
pre 5 godina
jadnici! baka im je objasnila neke stvari sta god pricali
jovana
pre 5 godina
sramota, jad i uzas! sta drugo od njih ocekivati sem ovakvih komentara
sava
pre 5 godina
samo pokazuju ko su!
tale
pre 5 godina
a sa kim oni drugo imaju snage da se obračunavaju nego sa babama ?
tale
pre 5 godina
oni se čak ni sa babom ne mogu lično obračunavati, nego preko društvenih mreža...koje baba ne koristi
Sergej
pre 5 godina
Starji su za postovanje , ne za ismevanje.
Aleksandar
pre 5 godina
Bruka i sramota, politika DJILASA!!!
Milena
pre 5 godina
Ovakvi komentari najvise govore o onom sto pise a ne o kome pise.
Marija
pre 5 godina
Kad neko moze ovako nesto da napise, onda je suvisno trositi reci na njega.
Aleksandar
pre 5 godina
Djilasova politika!!!
Saša
pre 5 godina
Opozicija je dno dna!
Vesna
pre 5 godina
Sta drugo ocekivati od Djilasovih pristalica !
biki
pre 5 godina
Isfrustriran je cinjenicom da vise nece biti na celu grada Beograda,i da nece sesti u fotelju.Pa izliv mrznje,pretnje,omalovazavanja prenosi na narod koji ga apsolutno ne zeli!
Rasa
pre 5 godina
Opozicija zna samo da vredja i ponižava ljude.
Mirjana
pre 5 godina
Njima penzioneri služe za podsmeh.
Suzana
pre 5 godina
Videli smo mi koliko oni vode brigu o penzionerima u njihovo vreme.
Radmila
pre 5 godina
To oni jedino i mogu, da udaraju na slabije od sebe.
Stana
pre 5 godina
Oni su stvarno jedna velika sramota koja nema obraza ni malo.
Vlajko77
pre 5 godina
Sramota od opozicije !
Dejan Miljakovac
pre 5 godina
Pa šta je to čudno ? Za samozvanu elitu svaki neistomišljenik je krezub i senilan. To ništa nije novo, standardni folklor mržnje i ponižavanja.
laki
pre 5 godina
Dr. Zlocko Mengele, pa priliciti pseudonim koji koristi mentalni bolesnice. A znas i kako je prosao dr. Mengele., smradu jedan.