Likvidacija Zelenskog, a onda nuklearke! Putin sateran u ćošak povlači najstrašniji potez - ratni jastrebovi su doneli odluku
Ruski zagovornici najtvrđe linije traže od predsednika Rusije Vladimira Putina da odustane od diplomatije i drastično pojača rat protiv Ukrajine, piše Rojters, posle serije ukrajinskih napada dronovima na Moskvu, Sankt Peterburg i Krim, kao i smrtonosnih napada na putničke autobuse.
27.06.2026
06:02
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Aco
pre 5 godina
Velicina SNS u odnosu na druge je upravo u tome sto znaju da priznaju greske, i da se izvinu za njih i da snose odgovornost.
Gaga
pre 5 godina
Bravo! Iskrenost na prvom mestu.
Mihajilo
pre 5 godina
Vučić je uradio ono što nijedan opozicioni vođa nije, izvinio se za ono što je uradio neko drugi iz njegove stranke. Podigao je lestvicu vrlo visoko. da vidimo da li je izazov krenuo. Treba svi tako da rade, da se vrati kultura u razgovaranju, a li i pisanju.
Dada
pre 5 godina
Svako moze da pogresi, ali ne moze svako da prizna da je pogresio. Bravo!
Marija
pre 5 godina
Mladi ljudi grese, najvaznije je da shava te i prihvate dobronamerne savete.
Jovan
pre 5 godina
Za razliku od drugih SNS je stranka koje zna da se izvine za svoje greske.
Vesna
pre 5 godina
SNS je stranka svih gradjana Srbije a ne samo svojih pristalic, shodno tome se i ponasa .
Suncica
pre 5 godina
Ponosni smo svi na naseg predsednika pre svega, a onda i na SNS kompletno.
Dejan
pre 5 godina
Stranka koja je mnogo uradila za ovu zemlju kako bi je oporavila od kolapsa i podigla na zdrave stubove!
Goran
pre 5 godina
Greske su sastavni deo rada i zato Sns uvek prizna kada se u necemu pogresi,ali odma krecu da isprave te greske,zbog toga su najbolji!
Sofija
pre 5 godina
Ко ради тај и греши важни да зна да је погрешио да се извини
Miki
pre 5 godina
Tako i treba!Svi smo ponosni na to koliko je Srbija napredovala!
Rasta
pre 5 godina
Ko ne bi bio ponosan na tako uspesan kolektiv!
Dejan
pre 5 godina
Sa pravom ponosna, uvek odgovorni, znaju da saslušaju druge, svoje stavove uvek iznesu, ali nikada sa uvredama, za razliku od nekih!
stevan
pre 5 godina
SNS teži tome da ispuni ono što je obećano kako bi narod bio zadovoljan. Uspeh je evidentan.
Željko
pre 5 godina
Za razliku od drugih, SNS je stranka koja neprestano radi na sebi i nema problem da prizna grešku kada do nje dođe, jer, prosto, ljudski je grešiti.
Ana
pre 5 godina
I treba da bude ponosna! Danas su retki ljudi koji znaju da upute izvinjenje!
Željko
pre 5 godina
Đilasovi mediji uvek imaju dvostruke aršine, na gazdu.
Olja
pre 5 godina
Veliki dan za Srbiju. Ulaganje u zdravstvo je jos jedan pokazatelj koliko predsenik i vlada brinu o svojim gradjanima.
Zoran
pre 5 godina
A kad će Đilas da se izvini za uvrede koje je naneo pojedinim novinarima i medijima? Nikad, čovek prosto nema obraza.
Vlajko77
pre 5 godina
SNS je najveca i najbolja stranka u Srbiji u istoriji !
Sanja
pre 5 godina
Bit SNS-a pociva na pravim vrednostima. Nema podela, manje ili vise bitnih, svi smo tim.
maja
pre 5 godina
Najodgovornija i najorganizovanija stranka u nasoj drzavi. ponosna sam sto vodite nase drustvo.
maja
pre 5 godina
To je upravo i vrlina uspesnih. Znati da se prihvate sosptvene greske a konstantno raditi na unapredjivanju drustva.
uki q
pre 5 godina
Zato SNS i ima apsolutnu podrsku naseg naroda.
Helena
pre 5 godina
Mi smo ponosni na Anu.
Romanija
pre 5 godina
Mržnja je poslednje što nam treba.
Nešo N
pre 5 godina
Pa najviše mržnje dolazi upravo sa TV N1 i Nove S.
Vesko
pre 5 godina
Bravo, tako i treba.
Vanja Nikolic
pre 5 godina
Navedite nekoga iz prethodne vlasti a ko je sada u opoziciji da se nekada izvinio za bilo sta. Cisto da uporedimo.
Sanja
pre 5 godina
Umeti da priznaš grešku je za svaku pohvalu i ne tako često u ovom vremenu danas
Mirka
pre 5 godina
Грешити је људски. Битно је да се човек зна рећи "извини".
Mirka
pre 5 godina
Грешити је људски. Битно је да човек зна рећи "извини" и значење те речи.
TM
pre 5 godina
Rad SNS potvrdjuje da i medju njima a i ni prema kome nema dvostrukih arsina.
Sara
pre 5 godina
Danas su retki ljudi koji znaju da upute izvinjenje!Najodgovornija i najorganizovanija stranka u nasoj drzavi.
Svetlana
pre 5 godina
U redu je da ponekad grešimo
Jelena
pre 5 godina
Izvini je čarobna reč
Zorica
pre 5 godina
Vrlina koju ne poseduje veliki broj ljudi je izvinuti se za nesto u cemu niste vi licno ucestvovali.
Dragana
pre 5 godina
Ta teška reč izvini je hrabrost
Ivana
pre 5 godina
Covek je veliki ako ume da prizna gresku i kaze izvini.
Petar
pre 5 godina
Kada bi svako imao politicku kulturu u sebi ovakve stvari nam se ne bi dogadjale.
Mica
pre 5 godina
Sns priznaje svoje greske ili bilo ko da nesto uradi kazu istinu.U tome je velicina.
Milica
pre 5 godina
Ponosna je Srbija što ima takve ljude.
Mina86
pre 5 godina
Ljudi greše, najbitnije da znaju da se izvinu,kao što su se oni izvinuli.
Lena
pre 5 godina
SNS je uvek poštovala sve pa čak i kada su je najviše napadali ona se uvek vodila interesima građana Srbije, naši mladi poslanici prvi put su tu, ispraviće svoje greške!
Jovana
pre 5 godina
Velicina ljudskosti je upravo u tome da se izvinimo za svoje greske i da time pokazemo da zelimo da ucimo na njima da bi radili bolje i uspesnije.
Sandra
pre 5 godina
Svaka cast Brnabicki na ovakvom komentaru
Nada
pre 5 godina
Uvek priznaju svoje greške! Pohvalno!
Laza
pre 5 godina
Na greškama se uči.
Nale
pre 5 godina
Stranka ulaže u mlade.
Mara
pre 5 godina
Mladi su, ima vremena, naučiće.
Micojka
pre 5 godina
Sa ovim izvinjenjem SNS je pokazao svu svoju velicinu.
Nina
pre 5 godina
Svaka čast predsedniku na ovakvom postupku, to je ono što govori o njegovoj vrednosti, pre svega vrednosti kao čoveka.