U Podgorici će da kmeče! Bomba iz Kolegijuma: Vučićević otkrio šta sledi nakon što mu je zabranjen ulazak u Crnu Goru (VIDEO)
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević objavio je tokom današnjeg prvog Kolegijuma naše televizije ekskluzivne informacije kako je Beograd spreman da uvede recipročne mere Crnoj Gori nakon što je on u toj zemlji stavljen na crnu listu.
29.06.2026
12:56
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Vlajko77
pre 5 godina
Nece oni moci ni cenzus da predju ako budu uopste izasli na izbore ! Bravo za naseg predsednika Vucica !
una
pre 5 godina
Opozicija nema pravog kandidata.
SARA
pre 5 godina
Njihov uspeh je dno nema njima povratka na scenu ništa nisu doprineli da bi bili izglasani.Mogu samo pričati dela govore
Ana
pre 5 godina
Vučić može izgubiti samo u slučaju da se ne kandiduje, a Đilas može pobediti samo u svojim snovima!
Lena
pre 5 godina
Raspala opozicija regularnim putem ne bi dosla na vlast ni za hiljadu godina, jer su za sve ovo vreme pokazali samo bahatost, mrznju i zelju za otimanjem drzavne imovine!
Nemanja Romic
pre 5 godina
Imace svi sanse za izbore samo malo strpljenja jer sada ima vaznijih problema
Max
pre 5 godina
Oni pričaju o drugom krugu izbora a neće izaći na izbore ponovo je ići u BOJKOT.
Milica
pre 5 godina
Dela su bitna...opozicija ima samo prazne reči!!
Ivana
pre 5 godina
Đilas lopov i njegova svita neće u Srbiji nikada doći na vlast, osim ako ne naprave neki lopovluk sa glasovima.
Dejan Miljakovac
pre 5 godina
Ljudi , budimo realni. Ne ni za ni protiv bilo koga već realni. Ko može da pobedi Vučića ? Niko, jer su naprosto svi kompromitovani. Marinika promenila stranaka koliko Šurda zanimanja u seriji, Jeremić šurovao sa onim tajkunom iz Hong Konga, Boško je dežurni huligan ... Neki novi i neutralan kandidat ne postoji, a ovi postojeći ako doguraju do 3-4 odsto, slobodno mogu da naprave spektakl za široke narodne mase.
Ivana
pre 5 godina
Aleksandar Vučić zaista rade na ekonomskom napretku i razvoju naše države, Srbija se danas cela razvija i gradi. Srbija ima predsednika kojem je stalo do interesa naroda i države.
Danica
pre 5 godina
Apsolutno konkurenciju nemate
Ivana
pre 5 godina
Jedini uspeh opozicije je dno dna nema njima povratka na scenu ništa nisu doprineli da bi dobili poverenje naroda.Mogu samo pričati ali ih dela dematuju.
Ana
pre 5 godina
Blago njima sa njihovim kandidatima! Opozicija je najslabija karika u Srbiji!
Mihajilo
pre 5 godina
Narod bira vlast, predsednika. Dok je tako, Đilas i njegovi nemaju nikakve šanse.
Oki
pre 5 godina
ONI IMAJU FANTASTIČNE KANDIDATE - JEDAN PROMENIO ŠEST STRANAKA, A DRUGI, AKO NE USPE U CRKVI, USPEĆE U SVETOVNOM ŽIVOTU! Vučić o Đilasovoj prognozi da će izgubiti na izborima!
Dule
pre 5 godina
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, odgovarajući na pitanja novinara nakon obilaska poljoprivrednog gazdinstva u selu Golubinci, prokomentarisao je izjavu lidera SSP Dragana Đilasa, da će izgubiti u drugom krugu predsedničkih izbora
Dule
pre 5 godina
Oni imaju fantastične kandidate. Jedan je promenio šest stranaka, a drugi ako ne uspe u crkvi, uspeće u svetovnom životu. Sve su to mnogo bolji kandidati od mene, zato mi pažljivo razmišljamo koga žemo da kandidujemo
Vaske
pre 5 godina
Prvo da bi posto kandidat treba da se rascini sto bi bilo dobro crkva bi se resila jedno raspopa a dobio bi 0,03 posto glasova.