Cela Srbija dolazi u Beograd: Građani iz cele zemlje stižu u prestonicu na veliki skup 27. juna (FOTO/VIDEO)
Građani širom Srbije uputili su se ka Beogradu, gde će sutra biti održan veliki skup u organizaciji Srpske napredne stranke. Sve detalje možete pratiti u našem blogu uživo iz minuta u minut.
26.06.2026
09:24 >> 16:12
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Sanja
pre 5 godina
Bravo za nasu vojsku!
Nikola
pre 5 godina
Za našu vojsku samo reči hvale!
Ivana
pre 5 godina
Svim odlikovanim pripadnicima Vojske Republike Srbije čestitam na herojstvu i zasluženom, najvišem državnom priznanju.
Olja
pre 5 godina
Čestitam svim odlikovanim pripadnicima naše vojske. Hvala vam što čuvate bezbednost svoje zemlje i svog naroda.
Nikolina
pre 5 godina
Moja licna cestitka nasim hrabrim vojnicima koji su tu svakdnevno da nas stite, oni su nas ponos i dika uz njih smo sigurni i mirno spavamo.
Danijela
pre 5 godina
Zahvaljujući ulaganjima države, naša vojska danas ima izgled kakav zaslužuje.
Ilija Vranic
pre 5 godina
Tradicionalne vrednosti se nikada ne zapostavljaju, sve cestitke !
Milan
pre 5 godina
Vojska Srbije je naš stub i snaga, vidno ojačanu spremni su u svakom trenutku odbraniti otadžbinu.
Minja 77
pre 5 godina
Zasluzeno, nasa vojska nas ponos !
Toka
pre 5 godina
Bez snažne i dobro organizovane vojske nema ni apsolutne bezbednosti
Aleksandar
pre 5 godina
Bez jake vojske, nema jake države.
Maja
pre 5 godina
Nikad se u vojsku nije vise ulagalo.. Jaka vojska je i stabilna drzava.
Borko
pre 5 godina
Danas je poseban dan za nas koji smo pripadnici RV i PVO. Cestitam mojim ratnim drugovima i radnim kolegama dan RV i PVO
Vlajko77
pre 5 godina
Cestitam svima koji su dobili zasluzena odlikovanja !
Danijela
pre 5 godina
Ponosni smo na vojsku Srbije.
Miki
pre 5 godina
Nasa vojska je sada snaznija, modernizovanija, opremljenija,spremnija. Svi vojnici su na borbenoj liniji i svakako zasluzuju postovanje drzave.
TM
pre 5 godina
Ponos je biti deo Vojske i sluziti drzavi.
Kole
pre 5 godina
Država mora da jača, da možete da obavljate vaše zadatke, a vaš zadatak je da zastupate interese svoje zemlje, da budete primer svima, da se borite za nju -
Dedin
pre 5 godina
Sve cestitke na odlikovanjima, stvarno ste zasluzili.
Djoko
pre 5 godina
Cestitke na radu i zalaganju, svaka cast.
Jelena
pre 5 godina
Odbrambeni sistem u Srbiji na visokom je nivou i u rangu sa evropskim, sto cini nasu zemlju sigurnom, stabilnom i spremnom da se suoci sa raznim izazovima koji se pred nju stavljaju, sto nas cini ponosnim gradjanima ove otadzbine!
Ana
pre 5 godina
Snažna i opremljena vojska je garant uspešne države!
Jana
pre 5 godina
Snažna vojska znači jaka i Srbija. Ponosni smo na vas.
Marija
pre 5 godina
Cestitam svima koji su odlikovani,zasuzeno.Cestitam i ostalim pripadnicima VS na dosadasnjem trudu i radu jer i oni nisu nista manje vazni i oni su tu da nas brane i stite.
Natasa
pre 5 godina
Vazduhoplovstvo Srbije je danas zahvaljujući odgovornoj politici države,ojačano modernom i kvalitetnom opremom, spremno za rad i u najzahtevnijim uslovima, a sva buduća ulaganja će dodatno unaprediti položaj njegovih pripadnika! Želim im srećan Dan kada obeležavamo njihovu snagu!
Marija
pre 5 godina
Snažna vojska temelj je odbrane svake države.
Lela
pre 5 godina
Puno podrske za nasu vojsku, cuvare mira i bezbednosti!
Ana
pre 5 godina
Čestitamo im, svakako su zaslužili dobijena odlikovanja.
Jeca
pre 5 godina
Lep gest i velika cast i postovanje. Sve cestitke odlikovanim pripadnicima Ministarstva odbrane
Marija
pre 5 godina
Vojska Srbije je nas ponos.Cestitke za sve odlikovane.
Sofija
pre 5 godina
Србија је поносна на своју војску која је увек показла снагу када је било најтеже .Честике одликованима
Saša
pre 5 godina
Dodela odlikovanja znak je brige države za pripadnike vojske, njihov rad i trud.
Steva
pre 5 godina
Srbija je bezbedna i u sigurnim rukama zahvaljujući našim hrabrim i spretnim vojnicima. Za jednu državu je najbitnije da ima dobru vojsku, mi slobodno možemo da se pohvalimo time. Čestitam vam ovaj veliki i poseban dan!
Jeca
pre 5 godina
Cestitke i hvala sto ste tu za nasu Srbiju
Lena
pre 5 godina
Srpska vojska znacajno je ojacala poslednjih nekoliko godina i spremna je da odgovori na svaku nepredvidjenu okolnost i time zastiti svoje gradjane u bilo kom trenutku! Odgovornost i ozbiljnost glavne su osobine nasih heroja u odbrambenom sistemu Srbije!
Tanja
pre 5 godina
Nema jake Srbije bez dobro opremljene i modernizovane vojske, kako opremom tako i ljudstvom.
Bojan
pre 5 godina
Srbija danas ima jaku vojsku na koju su ponosni svi gradjani, sve čestitke na odlikovanju.
kiki
pre 5 godina
Uvek se znalo da nasa vojska cuva nasu sigurnost i buducnost.
Bojana
pre 5 godina
Zasluzili su odlikovanja jer nam garantuju bezbednost i sigurnost kako gradjana tako i drzave.
Aca Mrkic
pre 5 godina
Vojska srbije se vraca na stari sjaj koja je sijalai sa neba stitila nasu zemlju Srbiju
Slobodan
pre 5 godina
Naša vojska je uvek bila uz narod zato pozdravljam svaki orden , svako odlikovanje koje je uručeno pripadnicima Vojske Srbije.
tale
pre 5 godina
oni su naš ponos
Princip
pre 5 godina
VS znatno napreduje i razvija svoje sposobnosti što je od velikog značaja za čitav region. Samo jaka Srbija može biti garant mira na osetljivom Balkanu i u našem regionu.
Jana
pre 5 godina
Ulaganjem u vojsku ulazemo u bezbednu buducnost nase dece.
Tihomir
pre 5 godina
Данас је Ваш празник. Свих Вас који сте кроз историју бранили наше небо, нашу Србију.
Max
pre 5 godina
Čestitke svim pripadnicima VS koji su dobili odlikovanja od Predsednika
Sladja
pre 5 godina
Svaka čast, odlikovanja su uručena u prave ruke. Imamo jaku i sigurnu vojsku i svako da treba i dalje ulagati u njih, neko ko nas štiti i brabi zaslužuje to.
Danica
pre 5 godina
Bravo za nasu vojsku
Ivana
pre 5 godina
Bez jake VS nema jake države. Hvala predsedniku koji je zaista nagradio ljude koji su radili u Kovid bolnicima i pomagali lekarima.
Bojana
pre 5 godina
Ponovo se ceni naš vojnik i vojska,ništa to ne bi uspelo da je država iz godine u godinu ne čini jačom.Cuvarima našeg mira neka ove medalje služe na ponos.Cast je biti medju najboljima,a to su postigli izuzetnim zalaganjem za bezbednost!
Tole
pre 5 godina
Svaka cast vazduhoplovci. Neka Vam je uvek nebo naklonjeno.
dana
pre 5 godina
VS je naš ponos uvek i bila.