• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

24.12.2020

09:58

VERUJEM U SNAŽNIJU VOJSKU SRBIJE I VAS! Vučić uručio odlikovanja pripadnicima VS!

Vesti

VERUJEM U SNAŽNIJU VOJSKU SRBIJE I VAS! Vučić uručio odlikovanja pripadnicima VS!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Ivana

pre 5 godina

Svim odlikovanim pripadnicima Vojske Republike Srbije čestitam na herojstvu i zasluženom, najvišem državnom priznanju.

Olja

pre 5 godina

Čestitam svim odlikovanim pripadnicima naše vojske. Hvala vam što čuvate bezbednost svoje zemlje i svog naroda.

Nikolina

pre 5 godina

Moja licna cestitka nasim hrabrim vojnicima koji su tu svakdnevno da nas stite, oni su nas ponos i dika uz njih smo sigurni i mirno spavamo.

Danijela

pre 5 godina

Zahvaljujući ulaganjima države, naša vojska danas ima izgled kakav zaslužuje.

Ilija Vranic

pre 5 godina

Tradicionalne vrednosti se nikada ne zapostavljaju, sve cestitke !

Milan

pre 5 godina

Vojska Srbije je naš stub i snaga, vidno ojačanu spremni su u svakom trenutku odbraniti otadžbinu.

Toka

pre 5 godina

Bez snažne i dobro organizovane vojske nema ni apsolutne bezbednosti

Maja

pre 5 godina

Nikad se u vojsku nije vise ulagalo.. Jaka vojska je i stabilna drzava.

Borko

pre 5 godina

Danas je poseban dan za nas koji smo pripadnici RV i PVO. Cestitam mojim ratnim drugovima i radnim kolegama dan RV i PVO

Vlajko77

pre 5 godina

Cestitam svima koji su dobili zasluzena odlikovanja !

Miki

pre 5 godina

Nasa vojska je sada snaznija, modernizovanija, opremljenija,spremnija. Svi vojnici su na borbenoj liniji i svakako zasluzuju postovanje drzave.

Kole

pre 5 godina

Država mora da jača, da možete da obavljate vaše zadatke, a vaš zadatak je da zastupate interese svoje zemlje, da budete primer svima, da se borite za nju -

Dedin

pre 5 godina

Sve cestitke na odlikovanjima, stvarno ste zasluzili.

Jelena

pre 5 godina

Odbrambeni sistem u Srbiji na visokom je nivou i u rangu sa evropskim, sto cini nasu zemlju sigurnom, stabilnom i spremnom da se suoci sa raznim izazovima koji se pred nju stavljaju, sto nas cini ponosnim gradjanima ove otadzbine!

Ana

pre 5 godina

Snažna i opremljena vojska je garant uspešne države!

Jana

pre 5 godina

Snažna vojska znači jaka i Srbija. Ponosni smo na vas.

Marija

pre 5 godina

Cestitam svima koji su odlikovani,zasuzeno.Cestitam i ostalim pripadnicima VS na dosadasnjem trudu i radu jer i oni nisu nista manje vazni i oni su tu da nas brane i stite.

Natasa

pre 5 godina

Vazduhoplovstvo Srbije je danas zahvaljujući odgovornoj politici države,ojačano modernom i kvalitetnom opremom, spremno za rad i u najzahtevnijim uslovima, a sva buduća ulaganja će dodatno unaprediti položaj njegovih pripadnika! Želim im srećan Dan kada obeležavamo njihovu snagu!

Marija

pre 5 godina

Snažna vojska temelj je odbrane svake države.

Lela

pre 5 godina

Puno podrske za nasu vojsku, cuvare mira i bezbednosti!

Ana

pre 5 godina

Čestitamo im, svakako su zaslužili dobijena odlikovanja.

Jeca

pre 5 godina

Lep gest i velika cast i postovanje. Sve cestitke odlikovanim pripadnicima Ministarstva odbrane

Marija

pre 5 godina

Vojska Srbije je nas ponos.Cestitke za sve odlikovane.

Sofija

pre 5 godina

Србија је поносна на своју војску која је увек показла снагу када је било најтеже .Честике одликованима

Saša

pre 5 godina

Dodela odlikovanja znak je brige države za pripadnike vojske, njihov rad i trud.

Steva

pre 5 godina

Srbija je bezbedna i u sigurnim rukama zahvaljujući našim hrabrim i spretnim vojnicima. Za jednu državu je najbitnije da ima dobru vojsku, mi slobodno možemo da se pohvalimo time. Čestitam vam ovaj veliki i poseban dan!

Lena

pre 5 godina

Srpska vojska znacajno je ojacala poslednjih nekoliko godina i spremna je da odgovori na svaku nepredvidjenu okolnost i time zastiti svoje gradjane u bilo kom trenutku! Odgovornost i ozbiljnost glavne su osobine nasih heroja u odbrambenom sistemu Srbije!

Tanja

pre 5 godina

Nema jake Srbije bez dobro opremljene i modernizovane vojske, kako opremom tako i ljudstvom.

Bojan

pre 5 godina

Srbija danas ima jaku vojsku na koju su ponosni svi gradjani, sve čestitke na odlikovanju.

kiki

pre 5 godina

Uvek se znalo da nasa vojska cuva nasu sigurnost i buducnost.

Bojana

pre 5 godina

Zasluzili su odlikovanja jer nam garantuju bezbednost i sigurnost kako gradjana tako i drzave.

Aca Mrkic

pre 5 godina

Vojska srbije se vraca na stari sjaj koja je sijalai sa neba stitila nasu zemlju Srbiju

Slobodan

pre 5 godina

Naša vojska je uvek bila uz narod zato pozdravljam svaki orden , svako odlikovanje koje je uručeno pripadnicima Vojske Srbije.

Princip

pre 5 godina

VS znatno napreduje i razvija svoje sposobnosti što je od velikog značaja za čitav region. Samo jaka Srbija može biti garant mira na osetljivom Balkanu i u našem regionu.

Jana

pre 5 godina

Ulaganjem u vojsku ulazemo u bezbednu buducnost nase dece.

Tihomir

pre 5 godina

Данас је Ваш празник. Свих Вас који сте кроз историју бранили наше небо, нашу Србију.

Max

pre 5 godina

Čestitke svim pripadnicima VS koji su dobili odlikovanja od Predsednika

Sladja

pre 5 godina

Svaka čast, odlikovanja su uručena u prave ruke. Imamo jaku i sigurnu vojsku i svako da treba i dalje ulagati u njih, neko ko nas štiti i brabi zaslužuje to.

Ivana

pre 5 godina

Bez jake VS nema jake države. Hvala predsedniku koji je zaista nagradio ljude koji su radili u Kovid bolnicima i pomagali lekarima.

Bojana

pre 5 godina

Ponovo se ceni naš vojnik i vojska,ništa to ne bi uspelo da je država iz godine u godinu ne čini jačom.Cuvarima našeg mira neka ove medalje služe na ponos.Cast je biti medju najboljima,a to su postigli izuzetnim zalaganjem za bezbednost!

Tole

pre 5 godina

Svaka cast vazduhoplovci. Neka Vam je uvek nebo naklonjeno.

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika