Vidovdan uoči Vidovdana: Istorijski skup u Beogradu - većinska Srbija svirala kraj blokaderima (FOTO/VIDEO)
U Beogradu je nešto posle 19 časova završen glavni program skupa "Srbija jedna porodica", kojem je, prema podacima MUP-a, prisustvovalo 207.000 ljudi.
27.06.2026
07:30 >> 19:38
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Anton
pre 5 godina
Svaka reč Ti je na mestu.
Realno
pre 5 godina
Samo napred, sve komunjare treba da se vakcinisu sa ruskim i kineskim vakcinama! To je vise pricesce i vera u "crveno bozanstvo", nego vakcinacija, ali podrzavam! Samo napred!
englezii
pre 5 godina
Ni tebi nije lako ! Smradovi iz Amerike koji nisu ni postojali kada su Srbi uveliko imali i svoju drzavu i svoje bogomolje sada bi komandovali svetom ! Nadam se da ce u najskorije vreme platiti sva svoja nedela ucinjena ostatku sveta ! Istovremeno i vi koji i podrzavate bez obzira sto vam je mozak zakrzljao ! Najkrvolcnija genocidna antinacija na kugli zemaljskoj !
Mirko
pre 5 godina
Samo napred Zemljace i ja cu uzeti jednu vitaminsku inekciju kao Kon, Kisicka i Brnabicka.
Dragan
pre 5 godina
Apsolutno podržavam vakcinaciju. Lično se ne bih vakcinisao jer je moj imunitet odličan, kao i zbog razloga što treba dati prioritet hroničnim bolesnicima i starim licima! Nije mi jasno kako lekari ne odgonetnu razlog zašto neko preleži bolest Koronu kao prehladu, a drugi imaju teško stanje. Jel to do imuniteta, drugog soja virusa ili do genetike,... Kada se definiše razlog i dokaže, onda je vakcinacija za takve definisane slučajeve normalna i treba je prihvatiti. Drugi razlog otpora vakcinaciji bi mogla biti sumnja da medicina nema lek, te da je otpor vakcinisanju inat otpor farmako lobijima koji zarađuju na tuđoj nesreći!!!
Dragan
pre 5 godina
Apsolutno podržavam vakcinaciju. Lično se ne bih vakcinisao jer je moj imunitet odličan, kao i zbog razloga što treba dati prioritet hroničnim bolesnicima i starim licima! Nije mi jasno kako lekari ne odgonetnu razlog zašto neko preleži bolest Koronu kao prehladu, a drugi imaju teško stanje. Jel to do imuniteta, drugog soja virusa ili do genetike,... Kada se definiše razlog i dokaže, onda je vakcinacija za takve definisane slučajeve normalna i treba je prihvatiti. Drugi razlog otpora vakcinaciji bi mogla biti sumnja da medicina nema lek, te da je otpor vakcinisanju inat otpor farmako lobijima koji zarađuju na tuđoj nesreći!!!
xy
pre 5 godina
Znas li ti na sta vam "zamera"ceo Svet?Niko nema takvog KRETENA od takozvanog novinara,kao sto ima srbija.Ti si potpuno skrenuo sa svega sto se naziva NORMALNO. Ljubi i mazi vucica po zadnjici,ali doci ce i taj dan da ce taj tvog vucic biti NIKO I NISTA,bas kao i tadic,jeremic,djilas i drugi kao ih ti nazivas zutima.
Hoochie coochie
pre 5 godina
Pre neki dan su ga Ana i Darija primile, i Ana je sva srećna obavestila javnost o tome. Evo, i gerga glodur hoće da ga primi.