Odjekuje poruka Parandilovićevog dede! Stigao na skup u Beograd da podrži Vučića, pa se obratio unuku - Pozivam ga... (VIDEO)
Drago Parandilović, deda opozicionara Miloša Parandilovića, predsednika Novog lica Srbije, krenuo je danas iz Priboja kako bi prisustvovao veličanstvenom skupu u srcu Beograda i pružio podršku predsedniku Aleksandru Vučiću.
27.06.2026
10:05
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Jovana
pre 5 godina
Narod daje podrsku samo onima koji rade i koji su tu istu podrsku zasluzili.
Olivera
pre 5 godina
To neki ljudi nece shvatiti nikada pa cak ni kad te iste isbore izgube. Na ovim izborima se pokazalo kako stoje stvari.
Tea
pre 5 godina
Ono sto je Vucic uredio za par godina opozicija nije nikada,to je velika razlika izmedju njih
Tami
pre 5 godina
Naravno da vam verujemo jel vidimo koliko se borite za narod i koliko Srbija napreduje.
Biljana M
pre 5 godina
Tacno tako. Put do vlasti vodi preko izbora. Izbori su pred nama i gospodi, iz to malo opozicije, bilo bi bolje da manje pricaju jer sta god da kazu sve vise tonu u zivo blato. Dakle, rad na planu i programu u tisini a pred izbore reci i neku pametnu, a ne samo pokazivati mrznju prema Vucicu.
Bojana
pre 5 godina
Dijalog jeste vrlo konstruktivan mehanizam za razgovor ne samo različitih političkih grupacija, već i neistomišljenika u opšte, ali svakako nije put "otimanja vlasti" od onih kojima je narod ukazao poverenje! Neka Obradović na takav dijalog zaboravi!
Zlatko
pre 5 godina
Ne znam o čemu opozicija hoće da pregovara, pod ovim uslovima, koji su sad na snazi, uvek se išlo na izbore. Istina je da su oni koji gube uvek nezadovoljni, ali narod bira.
ivana
pre 5 godina
Samo i iskljucivo voljom i podrskom naroda, koju opozicija nema
Ljubica
pre 5 godina
Razgovor im nece pomocida dodu do pobede. Nemaju opozicionari ono sto je najvaznije za pobedu na izborima podrsku velike vecine naroda, kao sto je ima Vucic
Slavica
pre 5 godina
Znase kome narod veruje i kome je dao svoje poverenje. Pobeda je jasna.
Uroš
pre 5 godina
Dijalog jeste vrlo konstruktivan mehanizam za razgovor ne samo različitih političkih grupacija, već i neistomišljenika u opšte, ali svakako nije put "otimanja vlasti" od onih kojima je narod ukazao poverenje! Neka Obradović na takav dijalog zaboravi!
Sanja
pre 5 godina
Covek je zasluzno tu gde jeste, narod je to izabrao i da se ponovo odrze izbori bilo isto!
Nena
pre 5 godina
Gradjani znaju kome veruju a nezadovoljni neka se pobrinu da naprave plan I program I izadju na izbore a ne da ljagaju ljude koji vredno I odgovorno rade za dobrobit drustva.
Mara
pre 5 godina
Narod vidi ko radi i ko se trudi za narod Srbije.
Sofija
pre 5 godina
Власт се осваја на изборима борбом за гласове уз квалитетан политички програм
Slavka
pre 5 godina
Narod na izborima pokazuje kome i zašto veruje.
Mira
pre 5 godina
Narod daje svoje poverenje rezultatima rada i zalaganja za svoju zemlju.
Milica
pre 5 godina
Tako je predsedniče,a narod je uz Vas!
Vaske
pre 5 godina
Избори су место где се власт добија. Тамо народ бира према заслугама и раду.
Ana
pre 5 godina
Dijalog jeste vrlo konstruktivan mehanizam za razgovor ne samo različitih političkih grupacija, već i neistomišljenika u opšte, ali svakako nije put "otimanja vlasti" od onih kojima je narod ukazao poverenje! Neka Obradović na takav dijalog zaboravi!
Maja
pre 5 godina
Na vlast se moze doci jedino na izborima, voljom gradjana a opozicija je ta koja ne zeli dijalog.
Danka
pre 5 godina
Gradjini su svoje poverenje dali predsedniku Vučiću i on iz dana u dan pokazuje da su bili u pravu i da treba da mu veruju!
Maja
pre 5 godina
Poznato je da ce gradjani uvek ukazati poverenje onima koji su godinama uspesno vodili ovu zemlju kroz razlicite prepreke, koji sa reci prelaze na dela, ciji su rezultati vidljivi!
Vlajko77
pre 5 godina
Narod veruje nasem predsedniku Vucicu i SNS !
Nina
pre 5 godina
Upravo tako predsedniče,a narod je na izborima izabrao Vas!
Goran
pre 5 godina
Opozicija i dalje uverena da nasiljem moze da se dodje na vlast.
Daca
pre 5 godina
Ne znaju sta ce od muke,vas je narod izabrao I tacka
SNS demonokratija
pre 5 godina
Dokle, bre, da nas voza AVAV čarobnjak iz Oza?
Mima
pre 5 godina
Građani veruju rezultati a i onom što vide, prazne priče kod nas više ne prolaze.
Eka
pre 5 godina
Ljudi veruju ljudima koji su jaki na delima a ne samo na recima... Ono sto je predsednik Vucic izgradio i uradio za Srbiju odavno niko nije. Zasto dalje bilo sta komentarisati vec treba podrzati...
Olja
pre 5 godina
Natravno, izbori su najbolje merilo ko ima podrsku naroda...
Boban
pre 5 godina
Svima u svetu jasan je stav i pozicija predsednika jedne suverene i nezavisne države kakva je Srbija. Svima je jasno da ono zašta se bori predsednik kada je u pitanju KIM je poptuno legitimno. Njima je probelem u izmenjenim geopolitičkim pozicijama i sve složenijim međunarodnim odnosima kako to da objasne onima koji nisu dorasli onome što žele a oni im obećali.
Boban
pre 5 godina
Drugačije se nije ni očekivalo od predsednika kad su u pitanju razgovori sa svim društvenim činiocima o izbornih uslova. Za razliku od nekih političkih faktora koji na sve to gledaju sa svojih patikularnih interesa i kao šansu za dolazak ili povratak na vlast. Predsedniku je stalo da se dalje unapredjuje demokratski potencijal i ambijen u Srbiji i jednom za svagda shvati da o vlasti odlučuje isključivo narod na izborima a ne nikako neki drugi faktor.
Milan Vrbas
pre 5 godina
Dijalog vlasti i opozicije je klinički mrtav, pre svega zbog rečnika koji ne priliči ni ulici a kamoli politici, kao i zbog huškanja dela opozicije na tviter ratovanje, gde raznorazni šljam sa svojim uvredama i pretnjama dolazi do izražaja.
Ivana
pre 5 godina
Opozicija samo prica, tako je vec godinama, njihova dela ne vidimo.
Ivana
pre 5 godina
Opozicija nam ni svojim recima nije pokazala da joj mozemo verovati.
Deskouzic
pre 5 godina
Kad bi ih neko postavio a da ništa ne rade, to bi voleli Djilas i ekipa. E pa jbg, neće da moze.
Sava
pre 5 godina
Narod je taj molimo bira kome veruje i to je pokazao i na prethodnim izborima
Dejan
pre 5 godina
Opozicija je ta koja nikada neće doći na vlast jer nema podršku naroda.
Zvoncica
pre 5 godina
Kandidatura, izbori, pa neka najbolji pobedi. Narod uvek pošteno bira!
Mita
pre 5 godina
Naravno da mu narod veruje.
Laza
pre 5 godina
Dela su ta koja su presudila na izborima.
Neca
pre 5 godina
Sto obeća to i ispuni. Zato je i pobedio na izborima.
Andrea
pre 5 godina
Narod daje podrsku samo onima koji rade i koji su tu istu podrsku zasluzili.
Nešo N
pre 5 godina
U Srbiji se vlast osvaja na izborima, pa ko voli neka izvoli.
Branko N
pre 5 godina
Nikakvi razgovori njima neće pomoći kada nemaju podršku građana.
Dragica
pre 5 godina
Ono što je dobro ne treba menjati.
Dada
pre 5 godina
Bili izbori, izabran najbolji! Dileme nema!
tale
pre 5 godina
narod nije glup
tale
pre 5 godina
nema boljeg naroda od sudije
tale
pre 5 godina
samo polako...biće izbori, pa neka se svi pokažu