Likvidacija Zelenskog, a onda nuklearke! Putin sateran u ćošak povlači najstrašniji potez - ratni jastrebovi su doneli odluku
Ruski zagovornici najtvrđe linije traže od predsednika Rusije Vladimira Putina da odustane od diplomatije i drastično pojača rat protiv Ukrajine, piše Rojters, posle serije ukrajinskih napada dronovima na Moskvu, Sankt Peterburg i Krim, kao i smrtonosnih napada na putničke autobuse.
27.06.2026
06:02
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Nikola
pre 5 godina
Bas vala, bravo kreteni!
aha
pre 5 godina
ako je ideja Srba i Srpskog popa dobra za Srbe u Crnoj Gori zasto ista takva ideja nije dobra za Srbe u Srbiji?
Hobit J Vučičević
pre 5 godina
Auuu.. ala imaš prostački jezik... Ne sviđa ti se, a?? Tek nećeš biti zadovoljan, ludećeš, samo polako.
Baki
pre 5 godina
Čujete li vi šta pričate?! Ova vlast je najbolja vlast u Srbiji u zadnjih 30 godina koliko pratim višestranačje. Samo upoređujte činjenice u svim oblastima života i ništa drugo. A ova opozicija je najgora u istoriji Srbije.
Crna ovca
pre 5 godina
Višestranačje nepostoji slepče kod očiju!
Baki
pre 5 godina
Najveće razočarenje u SPC je vladika Grigorije za mene .
Fikus
pre 5 godina
Šta vam je ljudi, ložite se kao parna lokomotiva ... Grigorije je običan hohštapler i secikesa kojeg je "iskopao" Đilas a koji na izborima nema šanse da dobije ni onoliko glasova koliko Čeda Jovanović ili Vuk Drašković. Koliko on zna i razume politiku govori činjenica da on trabunja o nekakvih njegovih 300 ljudi koji će promeniti Srbiju !!! Kukuuuu ...
Milisav
pre 5 godina
Ovaj li će da komentariše Vladiku ?Koliko li to košta da mi je znati ?
Djux
pre 5 godina
olenik -potpisnik antisrpskog Apela 88 ,zajedno s mesicem,kucanom,mahmutcehajicem,latinkom perovic,harisom silajsdzicem,boskom jaksicem,biserko,malicijem,vlasijem.....
BOKI
pre 5 godina
Idemooooo, Srpska patrijaršija u Diseldorfu. Ha ha ha žuti ološ i šljam prsli ko lajsna. U pomoć zovu kvazi popa u pomoć. Haos, ludilo, Guča, zadruga. Ha ha ha
Marcco
pre 5 godina
Nisu ovi naši "opozicionari" toliki kreteni, koliki su ti njihovi sponzori koji sve to smišljaju iz neke kancelarija ispod trećeg stepeništa, u prizemlju neke zgrade u Virdžiniji ili na Temzi. Doduše, kreteni su što klimaju glavom i računaju "ma što duže ovo traje, to će duže da me sponzorišu" pa samo potvrđuju kako je to odlična ideja. A mali Ian, pripravnik te neke službe kome su dali da se vežba na "bojkot opoziciji" je posle šeste krigle piva, zaključio da su Srbi pravoslavci pa će sad preko Spc tj. odabranog "mesija" da nas rasturi jer "Srbi cene crkvu"... uz to sedi u Diseldorfu, pa ne moraju svako malo da se nalaze u Segedinu ili Tuzli. Uštedeće na budžetu, samo tako!
Jovan
pre 5 godina
Jel to onaj vladika što ga predložiše ŽUTI za predsednika , pa ga sada proturaju kao fol on u ime SPC predlaže . Poznat po fanatičnoj odbrani KAČAVENDE (koji je u Srbiji postavio 120 svojih štićenika za popove) i kao ljuti politički protivnik Dodika.Pitam se dal ide u crkvu.
mirkana
pre 5 godina
ja mu preporucujem bolje da se okrene duhovnom zivotu svojih vernika u dojclandu.da tamo izgradi neku crkvu a ne da zakupljuje privatne kuce i od njih pravi bogomolje.duhovnik i politika kako to ide zajedno.koliko znam drzavna vlast je odvojena od crkvene.u nekom zalosnom momentu za srbe ako bi on pobedio da li to znaci da bi bio rasvladika.
Miro
pre 5 godina
Па зар на Божић? И каква глупа идеја. У Црној Гори су затирали СПЦ у Србији је јача сваки дан. А твз опозицији поручујем престани те јести г* вна узмите мало печенице( на Вука јеремића мислео нисам поштујем његову религиску припадност)ипак је Божић